Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مشترکین یوزپلنگ برای مشاوره شرکت ، یک بستر تحقیق قانونی از Wolters Kluwer حقوقی و نظارتی ایالات متحده، اکنون دسترسی مستقیم به چمن، ابزاری عملی برای تهیه پیش نویس قراردادها و بندها با استفاده از استانداردهای بازار.

از طریق مشارکت بین این دو شرکت ، دسترسی به قابلیت های Lawgood با اشتراک در محصول Cheetah for Corporate Counsel وجود دارد.

ولترس کلوور می گوید این “یکی دیگر از اجزای مهم دیگر در راه حل جامع ماست زیرا به دفاتر حقوقی اجازه می دهد قراردادهای داخلی خود را به طور موثر ایجاد و به روز کنند.”

برای تنظیم مطلوبیت زبان بند از یک نوار لغزنده استفاده کنید. (برای انیمیشن روی تصویر کلیک کنید.)

Lawgood یک برنامه وب منحصر به فرد است که به وکلا در تهیه پیش نویس قرارداد کمک می کند و به آنها اجازه می دهد بندهای قرارداد را به راحتی پیدا کرده و تنظیم کنند و از بهترین شیوه ها و روندهای مورد نیاز مردم استفاده کنند.

هنگام مشاهده بندهای قرارداد ، با استفاده از یک نوار لغزنده ، وکلا می توانند امتیازات مربوط به مشتری را تغییر دهند و مشخصات معامله را از جمله مکان و صنعت تغییر دهند.

دکمه ها کاربران را قادر می سازد بندهایی را تنظیم کنند. (برای انیمیشن روی تصویر کلیک کنید.)

لاگود می گوید که بیشتر بندهای قرارداد آن توسط وکلای شرکت های Am Law 100 تحقیق ، بررسی و تهیه شده است.

ویلیام موریارتی ، بنیانگذار و مدیرعامل Lawgood ، در بیانیه ای گفت: “Lawgood برای صرفه جویی در ساعت های تهیه و تحقیق در حرفه های حقوقی ، بهبود دقت و تسریع در زمان چرخش طراحی شده است.” “ترکیب محصول Lawgood با پیشنهادات Wolters Kluwer به مشاوران شرکت ها کمک می کند تا بتوانند در یک صنعت که به سرعت در حال تغییر است ، بهتر رقابت کنند.”

(لاگود یک شرکت کننده در بود 2020 ABA Techshow Startup Alley ، که به عنوان سازمان دهنده آن خدمت می کنم.)

logo-footer