Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق Shutterstock)

حقوق یک رشته گسترده است. بین قانون جنایی ، دریایی ، سرگرمی و حقوق مدنی ، گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. حتی در چنین زیرشاخه هایی ، بسته به محل کار شما ، تجربه می تواند بسیار متفاوت باشد ، اما تعداد کمی از وکلا هستند که این نوع انتقال ها را انجام داده اند.

انتقال بین زیرشاخه ها

به عنوان مثال ، آری ردبورد که قبلاً به عنوان دادستان فدرال کار می کرد ، اکنون رئیس امور حقوقی و دولتی در یک استارت آپ فناوری به نام TRM Labs است. من و او بحث کردیم که چرا او چنین تغییری ایجاد کرده است ، و او به وکلا مشاوره داد که خودشان انتقال بزرگی انجام دهند. چه فرقی دارد؟ چه چیزی یکسان است؟ این بسیار بصیرانه بود ، همانطور که با گوش دادن به پادکست می توانید برای خودتان ببینید (یا بهتر بگوییم ، بشنوید).

https://www.youtube.com/watch؟v=XRAIOcud-KI

یک انتقال بزرگتر

در حالی که بسیاری از یک زیرمجموعه قانون به فیلد دیگری منتقل شده اند ، ممکن است برخی از شما در تلاش برای تغییر کامل رشته ها باشید. این تجربه K Royal به عنوان یک وکیل تبدیل شدن به عنوان یک پرستار ثبت شده بود. در حال حاضر ، او مشاور عمومی در TrustArc و یک استاد حقوق کمکی است.

چگونه او این انتقال عظیم را انجام داد؟ و زن بودن در قانون حریم خصوصی چگونه است؟ وی با بیش از 25 سال سابقه کار در امور حقوقی و پزشکی ، قادر به پاسخگویی به این س questionsالات و بسیاری از سالات دیگر است. بحث من با او را در این پادکست گوش دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=z20eKk-PNUs

اهمیت سلامتی

گاهی اوقات ، به عنوان وکیل ، آنقدر روی کار خود تمرکز می کنیم که از خود غافل می شویم. این نه تنها برای ما به عنوان افراد خطرناک است ، بلکه بهره وری ما را نیز تهدید می کند. این همان چیزی است که من با مونیکا فیلیپس ، رئیس جمهور و بنیانگذار آزمایشگاه Spark Plug گفتگو کردم. وی پس از ارائه بسیاری از سخنرانی ها و تدریس کارگاه های مختلف در زمینه سلامتی ، وی صلاحیت بیشتری برای سخنرانی در این زمینه را دارد. برای 22 سال گذشته ، او منجر به نوآوری و تغییر در شرکت های حقوقی شده است.

من و او برخی از براندازان برتر صنعت حقوقی و چگونگی تأثیر آنها بر روابط و بهره وری را مورد بحث قرار دادیم. او همه اینها را به سلامتی ، اهمیت آن و اینکه چگونه منجر به بهبود عملکرد در تیم های مختلف می شود ، پیوند می زند. اینجا گوش کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=IGfCC-wXfA0

با اطلاعاتی که در این پادکست ها بحث شده است ، شما بهتر می توانید انتقالاتی را که ممکن است در کار قانونی شما ایجاد شود ، انجام دهید. خواه وارد رشته حقوق شوید ، از یک حوزه به حوزه دیگر بروید ، یا حتی در شغل فعلی خود تغییراتی را تجربه کنید ، این توصیه به شما کمک خواهد کرد. و ، واقعاً ، تمام چیزی که من برای شما می خواهم این است که بتوانید بهتر بتوانید از پس این تغییرات در زندگی حرفه ای خود برآیید.


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت Parley Pro، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین است. اولگا از نوآوری های قانونی استقبال می کند و حرفه خود را به بهبود و شکل گیری آینده قانون اختصاص داده بود. وی متقاعد شده است که حرفه وکالت با استقبال از فناوری حتی قوی تر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظهور خواهد کرد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی ، حرفه ای عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد کمکی و کارآفرین برنده جایزه است. او تاسیس کرد زنان در تخته ها خدمت می کنند جنبشی که از زنان برای شرکت در هیئت مدیره شرکتهای Fortune 500 حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شدن: بلیط خود را به یک صندلی هیئت مدیره شرکت بدست آورید و مبانی امنیت قرارداد هوشمند. می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer