Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اد توجه داشته باشید: لطفاً از وندی وینر به صفحات ما خوش آمدید. او درمورد اینکه چگونه وکلا می توانند به مشاغل موفق در داخل و خارج از قانون برسند ، می نویسد.

در هنگام فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق ، مادرم یک نسخه از “اوه ، مکانهایی که می خواهید بروید!” دکتر سئوس را به من تحویل داد. در داخل جلد کتاب ، او نوشت: “شما تازه شروع به رسیدن به ستاره درخشان خود کرده اید. محکم آن را نگه دارید. ماجراجویی تازه آغاز شده است. “

من این کلمات را در طی 12 سال آینده نزدیک قلبم نگه داشتم. حرفه حقوقی من مملو از جاده های پر پیچ و خم ، انحراف ناشناخته و مسیرهای جدید خواهد بود. همچنین با شکست ، انجام کار و شروع جدید روبرو خواهد شد. بالاخره همه اینها بخشی از ماجراجویی بود.

من اعتقاد داشتم که خوشبختی شغلی در قانون منوط به شریک شدن در یک شرکت حقوقی معتبر است ، فقط من تمایلی به شریک شدن ندارم. الگوی فکری از سال OCI (مصاحبه های داخل دانشگاه) در 2L سال در من ریشه دوانده بود. در نتیجه ، در بیشتر دوره های حقوقی خود احساس گمشده ، عدم تحقق و ترس داشتم.

در سال 2011 ، پس از صرف شام با یکی از دوستانم از دانشگاه ، با هوس و هوس ، وارد قرعه کشی ماراتن شهر نیویورک شدم. من انتظار داشتم که این یک روند چند ساله برای ورود باشد ، به زودی متوجه می شوم که در اولین برنامه انتخاب می شوم. در آن زمان ، من در حرفه قانونی خود به بالاترین قله ناامیدی رسیده بودم. رکود اقتصادی سال 2008 صنعت حقوقی را نابود کرد. همچنین باعث شد سلامتی جسمی من با مارپیچ رو به پایین رو به وخامت بگذارد.

من چالش دویدن در ماراتن را به عنوان فرصتی برای جلب توجه مجدد و جهت گیری خود در نظر گرفتم ، زیرا تصور می کردم دویدن به من فرصت می دهد تا در مورد حرفه خود فکر کنم ، پردازش کنم و تأمل کنم و در عین حال به زندگی سالم تری نیز می دهم. من انتظار داشتم که به عنوان یک دونده پشت پا ، جواب ها را در جاده ها و مسیرهای طولانی و تنها و بیابم. بنابراین ، من کاری کردم که هر دونده تازه واردی پس از ورود به قرعه کشی ماراتن شهر نیویورک انجام می داد: من به یک گروه دونده پیشرفته پیوستم. اکثر مردم می دانستند که برای شروع آموزش در 4:30 صبح روز شنبه باید ترک کنند ، اما من برای این چالش آماده بودم.

صبح یک شنبه ، مربی دوومیدانی ام کنار من دوید. یادم می آید که با او غر زدم ، “این واقعاً سخت است.” او به من برگشت و گفت ، “البته سخت است. زندگی در پایان منطقه راحتی شما آغاز می شود. ” مثل یک تن آجر به من برخورد کرد. من مدتها بود که زندگی و حرفه ام را در منطقه راحتی خود زندگی می کردم – از ترس خطر ، شکست ، و هر چیزی که خطی به نظر نمی رسید. چرا من از انجام کار متفاوتی خیلی ترسیده بودم؟

من صدای او و این جمله را در ذهنم در مایل 20 ماراتن نگه داشتم ، و در حالی که مسابقه واقعا شروع شد ، مایل های 22 و 24 را ادامه دادم. بدنم خالی بود ، اما ذهنم قویتر از آنچه که قبلاً احساس کرده بودم بود – قویتر از هرگونه رد شغل ، قویتر از هر مشاور مخالف دشوار ، و قویتر از هرگونه ناامیدی در مورد حرفه وکالت من. روزی که از آن خط پایان عبور کردم ، طرز فکر من در مورد حرفه حقوقی ام برای همیشه تغییر کرد – در واقع ، این اطمینان به من داد که چندین سال بعد از قانون خارج شوم و به عنوان نویسنده و مربی به دنبال شغل شغلی خودم باشم.

ما در صورت خطی نبودن مسائل ، اغلب مهارت ها ، توانایی ها و حتی شغل خود را زیر س questionال می بریم. با این حال ، یافتن مسیر منحصر به فرد خود برای موفقیت در حقوق (یا یک شغل حقوقی جایگزین) می تواند بهترین اتفاقی باشد که برای شما رخ داده است. می توانید حس اعتماد به نفس پنهان یا دفن شده را دوباره بدست آورید. می توانید لذت را در آزادی فرصت های جدید ، اهداف جدید و جاده های جدید بیابید.

سالها طول می کشد تا بالا و پایین بیاید تا چرخش ایده ها ادامه یابد. وقتی در سخت ترین مایل ماراتن باشید ، به حداکثر اعتماد به نفس و پشتکار نیاز دارد. برای بستن گوشهایتان روی صدای منفی دیگران که به شما شک دارند یا می گویند این کار انجام نمی شود ، قدرت بی نهایت لازم است.

عبور از خط پایان ماراتن و یافتن شهامت درونی خود یک چیز قدرتمند است. این به شما ایمان ، امید و عزم راسخ می بخشد. این چشمان شما را به سمت امکاناتی که در درون شما وجود دارد و پتانسیلی که هنوز پابرجاست باز می کند.

روز دیگر ، کتاب را باز کردم و به صفحه آخر برگشتم.

“و ، آیا شما موفق خواهید شد؟ آره! شما واقعاً! (98 و ¾ درصد تضمین شده است.) کودک ، شما کوهها را حرکت خواهید داد! “

در ستون جدیدم ، من در مورد چگونگی توسعه نام تجاری شخصی منحصر به فرد شما ، چگونگی استفاده از LinkedIn ، و چگونگی یافتن خوشبختی و تحقق شغلی بحث خواهم کرد حتی اگر تصمیم به انجام کار جایگزین خارج از قانون بگیرید. امیدوارم که ستون من به شما کمک کند تا فرصت های جدید و روش های جدید موقعیت یابی خود را در داخل و خارج از حرفه قانونی خود ببینید. در هنگام شروع ستون جدید خود در بالای قانون ، در صورت تمایل می توانید سوالات مربوط به شغل را برای من ارسال کنید.

به یاد داشته باشید ، همه ما در یک ماراتن در حال دویدن هستیم ، و مشاغل ما دو سرعت نیستند.


وندی وینر وکیل ، متخصص شغلی و بنیانگذار شرکت است استاد تحریریه، یک شرکت خدمات نویسندگی رزومه اجرایی برنده جایزه. وندی مارک های شغلی و شخصی قدرتمندی را برای وکلا ، مدیران و رهبران C-suite / هیئت مدیره برای جستجوی شغل و ردیابی دیجیتال ایجاد می کند. او همچنین برای نشریات عمده در مورد مشاغل جایگزین وکلا ، مارک تجاری شخصی ، داستان سرایی LinkedIn ، استراتژی شغلی و روند جستجوی شغل می نویسد. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected]، با او در ارتباط باشید LinkedIn، و او را در توییتر دنبال کنید thewritingguru.

logo-footer