Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اگر در مسیر قانونی خود نباشید ، در بهترین حالت در رد پای شخص دیگری قرار خواهید گرفت و در بدترین حالت ممکن است هرگز به مقصد نرسید.

در رد پای شخص دیگری ، نمی توانید نوآوری کنید ، فقط تقلید کنید. شما نمی توانید واقعاً رهبری کنید ، فقط با اشتیاق دنبال کنید. شما نمی توانید خودتان را برآورده کنید ، فقط می توانید کفش های آنها را پر کنید. شما هرگز مجبور نیستید مسیر هزار ساله را دنبال کنید. فقط اگر در خدمت شما باشد این کار را انجام دهید. اگر خدمت نکرد شما، خود را مطیع آن خواهید دید.

به عنوان دانشجوی سال اول حقوق ، فشار زیادی برای مطابقت با مسیر سنتی وجود داشت. به نظر می رسد در زمینه های بسیار گرامی و در عین حال رقابتی ، فعالیت های “شدیداً پیشنهادی” وجود داشته باشد که فقط فشارهای غیرضروری را به دانشجویان وارد کند – خصوصاً سال های اول.

من به خوبی به یاد می آورم که وقتی برای انجام ویرایش برای بررسی قانون به من مراجعه کردند. در ابتدا ، آنها به راحتی من را دعوت کردند که من با ادب پاسخ دادم ، “ویرایش فضیلت من نیست.” سپس آنها زاویه لذت طلبی – AKA – محور محور بازی کردند و سعی کردند من را متقاعد کنند که جالب خواهد بود. من از این موضوع کمی خندیدم و به آنها گفتم که احزاب Bluebook سرگرم کننده نیستند ، آنها یک اکسی مورون هستند.

اما باز هم ، آنها به تصمیم من اعتراض کردند و سعی کردند غرور مرا با اعتبار بخوانند. درخواست تجدیدنظر آنها این گفتگو را به دادگاه بالاتری رسانده بود و با شدت گرفتن بازی – كه راهی مودبانه برای گفتن جالب تر اما سرگرم كننده تر است – تصمیم گرفتم اسلحه های بزرگ را بیرون بیاورم. من ساركاسم را به كار گرفتم تا پرونده خود را مطرح كنم – و باید بگویم ، من فکر می كنم او كار بسیار خوبی انجام داد. او بیرون زد و گفت: “برنده شدن یک زنبور عسل امری معتبر است. زندگی من بدون آن کامل شده است. “

و درست مثل آن ، فقط با یک جمله ، او این استدلال را زائد کرد – و آن را در یک دادگاه حقوقی به عنوان یک موضوع قابل بحث در آورد. اما مخالفت انجام نشد. قبل از اینکه سارکاسم حتی بتواند آرام بنشیند ، آنها استدلال دیگری را مطرح کردند – ادعا می کنند این به من کمک می کند تا یک کار را پیدا کنم. ساركاسم فقط پوزخند زد ، نگاهی به شانه اش انداخت و گفت كه هرکسی بخاطر تسلط من در كتاب Bluebook می خواهد مرا استخدام كند ، باید یك نامزد دیگر را در نظر بگیرد.

و این بود حرکت رد شد ، پرونده بسته شد قضاوت گذشت. از سال سوم که حالا به من نگاه می کرد ، یعنی. آنها در اظهارات فراقشان ، سلام مری را انداختند و اظهار داشتند که این کمک خوبی به بورس تحصیلی حقوقی است ، اما من به آنها گفتم که ترجیح می دهم کسی باشید که مقالات بازنگری قانون را می نویسید – که در نهایت چهار بار به عنوان دانشجوی حقوق انجام دادم .

تمام گفته ها ، شما لازم نیست که از قراردادها پیروی کنید. نه برای تحصیل خوب ، نه برای یک شغل خوب ، و نه برای چیز دیگری. مسلماً قوانین خاصی وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید ، به عنوان مثال ، اگر از نوار دولت عبور نکرده اید (حداقل هنوز!) نمی توانید وکالت کنید. اما خارج از نیازهای عمده ، موارد مختلفی وجود دارد که باید مورد کاوش قرار گیرند. هم هنگام تحصیل در رشته حقوق و هم خارج از آن.

مراقب باشید ، مسیر هزار ساله همیشه به همان مکان منتهی می شود. همانطور که جیمز کلیر نویسنده مشهور گفت: «جهت کار برنامه ریزی شده بود. مسیر پر سر و صدا بود. “


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت Parley Pro، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین است. اولگا از نوآوری های حقوقی استقبال می کند و حرفه خود را به بهبود و شکل گیری آینده قانون اختصاص داده بود. وی متقاعد شده است که حرفه وکالت با استقبال از فناوری حتی قویتر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظهور خواهد کرد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی ، حرفه ای عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد کمکی و کارآفرین برنده جایزه است. او تاسیس کرد زنان در تخته ها خدمت می کنند جنبشی که از زنان برای شرکت در هیئت مدیره شرکتهای Fortune 500 حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شدن: بلیط خود را به یک صندلی هیئت مدیره شرکت بدست آورید و مبانی امنیت قرارداد هوشمند. می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer