Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تغییر در حرفه وکالت ثابت است. از وكلا كه انتظار می رود حتی در طی یك بیماری همه گیر بی سابقه ، با تعمیق عمل ، تعریف اهداف شغلی و ارائه خدمات برای مشتریان ، با وضعیت قانونی در حال تحول همگام شوند. اونجاست موسسه حقوقی تمرین (PLI) برای بیش از هشتاد سال ، PLI آموزش و منابع لازم را برای وکلا در تمام مراحل شغلی آنها فراهم کرده است. کریگ میلر ، رئیس موقت PLI ، نگاهی درونی به نحوه پاسخگویی سازمانی که عملا CLE را ابداع کرده است نسبت به زمان های بی سابقه ارائه می دهد.

PLI چگونه بوجود آمد؟

خود را یک وکیل جوان در سال 1933 تصور کنید. اوج رکود بزرگ است. FDR به تازگی به عنوان رئیس جمهور سوگند یاد کرده و صد روز ابتدایی قانون New Deal اتفاق می افتد. تغییرات گسترده ای در فضای قانونی و نظارتی در حال انجام است ، که بر بانکداری ، اوراق بهادار ، کشاورزی ، انرژی و موارد دیگر تأثیر می گذارد. چالش های دادگاه پیش خواهد آمد. در خارج از کشور ، وزیر جدید منصوب آلمان آدولف هیتلر است.

این میزان تغییرات تاول انگیز برای وکلا است که باید در جریان آن باشند. بنیانگذار ما ، هارولد پی. سلیگسون ، نیاز به این را دید که افراد حرفه ای مدتها پس از کسب مدرک JD به یادگیری ادامه دهند. و این نیازی است که ما تا امروز نیز برآورده می کنیم.

ما این کار را با ارائه بیش از 10 هزار ساعت زمان انجام می دهیم سایر برنامه های آموزش حقوقی و قانونی ادامه دار در قالب های مختلف با انتشار بیش از 100 عنوان در هر سال از طریق ما PLI Press بخش انتشارات؛ و از طریق ابتکارات دیگر مانند آنلاین ما جلسات یک ساعته و پادکست های ما روشن است طرفدار سلام و قانون اوراق بهادار.

چگونه PLI برای سرویس دهی به مشتریان در طی بیماری همه گیر COVID-19 سازگار شده است؟

برای یک سازمان هشت هسته ای ، PLI همیشه در مورد خدمت به مشتریان ما کاملاً مترقی بوده است. قبل از همه گیری ، دیدیم که مردم برای حضور در برنامه های آنلاین و برنامه های خود به انعطاف پذیری بیشتری احتیاج دارند ، بنابراین ما سال هاست که به تولید زنده وب و برنامه نویسی بصورت آنلاین می پردازیم. این قابلیت ها باعث شده است که برنامه های CLE ما یکپارچه عمل کنند در حالی که همه از راه دور هستند. از طرف انتشارات ، از آنجا که می دانستیم مشتریان نمی توانند به کتاب های دفاتر خود دسترسی پیدا کنند ، دسترسی ما به PLI PLUS را افزایش دادیم تا بتوانند از این انتشارات به صورت آنلاین استفاده کنند.

کسب اطلاعات به موقع به مشتریان – و به طور کلی بازار حقوقی – همیشه در این امر مهم است. به محض تحقق همه گیری ، تیم ما بی وقفه تلاش کرد تا محتوای اساسی مربوط به COVID-19 را تهیه کند و آن را به راحتی قابل کشف کند. در وب سایت ما. من همچنین مفتخرم که یادآور می شوم PLI اولین کتاب جامع را درباره مسائل حقوقی همه گیر منتشر کرد.

این روزها ، وکلائی که به سادگی نیاز به کسب اعتبار CLE دارند گزینه های زیادی دارند. چه چیزی PLI را متفاوت می کند؟

ما یک سازمان غیرانتفاعی و مبتنی بر عضویت هستیم ، بنابراین مدل تجاری ما منحصر به فرد است. از آنجا که از چنین شهرت بالایی برخوردار هستیم ، خوشبختانه موفق به جذب دانشکده داوطلب ستاره ای از موسسات حقوقی برجسته ، دپارتمان های حقوقی شرکت ها ، دانشکده های حقوق ، نیمکت ، دولت و موارد دیگر می شویم. آنها هدف ما را تقویت حرفه و حاکمیت قانون دارند.

طرفدار سلام قلب ما در مأموریت ما است و ما کاملاً به حمایت از پزشکانی که برای اطمینان از دسترسی به عدالت تلاش می کنند اعتقاد داریم. اعضای ما نه تنها از طیف گسترده ای از برنامه هایی که ما ارائه می دهیم بهره مند می شوند ، بلکه همچنین به پشتیبانی از آموزشی که سایر وکلا و گروه های غیر انتفاعی برای حمایت موثر از مشتریان حرفه ای مانند جانبازان معلول ، قربانیان بلایای طبیعی و افراد بی بضاعت استفاده می کنند ، کمک می کنند.

اعضای ما یک جامعه هستند – آنها بیش از اعتبار CLE به ما مراجعه می کنند و ما مسئولیت خود را در قبال آنها بسیار جدی می پذیریم.

چگونه شرکت های حقوقی کوچکتر و پزشکان مجرد می توانند از پیشنهادات شما استفاده کنند؟

ما مدل عضویت برای شرکتهایی با هر اندازه ، مکان یا منطقه عملی طراحی شده است. اعضای دارای امتیاز با پرداخت سالانه به برنامه های CLE و منابع یادگیری ما دسترسی نامحدود داشته باشید. تیم ما کلیه موارد اعتباری و انطباق را از قبل کنترل می کند و به شما کمک می کند اعتبارات و ضرب الاجلهای CLE را از طریق محبوب ما کنترل کنید ابزار ردیاب اعتبار من. برای پزشکان انفرادی ، ما همچنین عضویت فردی را ارائه می دهیم که همه موارد فوق را با پرداخت هزینه مسطح سالانه پرداخت می کنند.

بسیاری از شرکت ها در هر اندازه نیز از مزایای ما استفاده می کنند بیشتر PLUS پایگاه داده تحقیقات آنلاین ، که دسترسی نامحدود به مجموعه کامل رساله ها ، کتاب های درسی ، فرم های حقوقی ، متن برنامه ، مجلات و کتاب های پاسخ را فراهم می کند.

علاوه بر این ، 501 (c) (3) سازمانی که معیارها را برآورده می کنند می توانند سود کسب کنند عضویت های حرفه ای Bono، و برنامه های بورس تحصیلی در دسترس دیگران است که می خواهند آموزش ببینند.

سرانجام – املای خنده دار “تمرین” چیست؟

اکنون این سبک نیست ، اما هجی کردن در دهه 30 بسیار بیشتر بود! من آن را علامت تکان دادن به تاریخ طولانی و پر افتخار سازمان خود می دانم – ما همیشه در تلاش برای نوآوری و رشد هستیم ، اما به ریشه های خود و رسالت خود وفادار می مانیم.


موسسه حقوقی تمرین یک سازمان یادگیری غیرانتفاعی است که به نگه داشتن وکلا و سایر متخصصان در خط مقدم دانش و تخصص اختصاص دارد. PLI توسط Regents از دانشگاه ایالت نیویورک منشور شده است و در سال 1933 توسط هارولد پی سلیگسون تاسیس شد. این سازمان با بالاترین کیفیت ، برنامه های آموزشی معتبر ، حقوقی و حرفه ای را در قالب های مختلف ارائه می دهد که توسط بیش از 4000 هیئت علمی داوطلب از جمله وکلای برجسته ، قضات ، بانکداران سرمایه گذاری ، حسابداران ، مشاوران شرکت ها و تنظیم کننده های دولت ایالات متحده و بین المللی ارائه می شود. PLI کتابخانه جامعی از رساله ها ، کتاب های درسی ، کتاب های پاسخ و مجلات را که از طریق بستر آنلاین PLI PLUS نیز در دسترس است ، منتشر می کند. ماهیت مأموریت PLI تعهد آن به جامعه pro bono است. پخش های اینترنتی آینده PLI را مشاهده کنید اینجا.

logo-footer