Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دوباره آن زمان خاص سال است که ما در Techdirt به آن نیاز داریم یادآوری می کنم که، نه ، NFL نمی تواند مانع شما شود از Super Bowl به عنوان Super Bowl ، تمام توقف. در حالی که NFL قدم زدن کل کشور هر سال ، سیلی زدن به میله ها و کلیساها برای میزبانی از مهمانی های سوپر کاسه ، همه در حالی که یک رسانه بسیار مفید نیست ، واقعیت این است که بیشتر قلدری هایی که NFL انجام می دهد تمام نشده است واقعی نقض قوانین علامت تجاری. مطمئناً ، اگر برخی از مشاغل تبلیغ برخی از ارتباطات یا تأییدها توسط NFL را انجام دهند ، این امر نقض علامت تجاری است. یا اگر آنها ادعا کنند که بازی یا NFL را تأیید می کنند ، این نیز استفاده ناقض است. اما یک کلیسا به راحتی میزبان یک مهمانی Super Bowl است نقض علامت تجاری نیست.

و البته ، احمقانه ترین نتیجه این سردرگمی افراد و شرکت هایی هستند که از تعبیرهای نیمه کاره استفاده می کنند و به جای آن به Super Bowl مراجعه می کنند. همه می دانند که در مورد چه چیزی صحبت می کنند و با این حال ، این به نوعی نقض کننده نیست. بنابراین ، اگر سردرگمی وجود داشت ، هنوز هم وجود خواهد داشت ، و با این وجود NFL از بین می رود. رایج ترین آنها البته “بازی بزرگ” بوده است استفاده از آن تا به امروز ادامه دارد.

رستوران ها این بازی را Big Game می نامند زیرا NFL با نام تجاری “Super Bowl” از آن استفاده می کند و با حسادت از آن دفاع می کند. اما به هر روشی که بخوانید ، رستوران های دالاس برای بازی روز یکشنبه فوق العاده ویژه و گزینه های خرید را ارائه می دهند. ما فقط آنها را فوق العاده Super Bowl می نامیم زیرا می توانیم.

و بقیه نیز می توانند. واقعاً برو جلو این مزخرفات “بازی بزرگ” “آتش در تئاتر شلوغ” مدرنیته است. اما ، چون قلدری با مارک تجاری کار می کند ، و همه از NFL بسیار وحشت دارند ، در عوض این را می گیرید

GAPCo برای اینکه دردسرهای مارک تجاری شما را تحت تأثیر قرار ندهد ، در نامگذاری معامله روز بازی خود خلاقیت ایجاد کرد. نمونه Superb Owl شامل 12 گره سیر ، 12 عدد راویولی تست شده (شش پنیر ، شش گوشت گاو) ، 12 عدد پیتزا پاپر با دام بزرگ و سس هایی برای غوطه وری است. نمونه گیر (55 دلار) تا 10 نفر غذا می دهد.

چگونه جهنم حتی چنین چیزی را تقلید می کنید؟

اما اگر شما واقعاً می خواهید خود را عصبانی کنید ، آژانس های دولتی واقعی ایالات متحده در حال برخورد با این مزخرفات سرخوشی هستند. و کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده در واقع با پیام های خاص خود در توییتر این موارد را بسیار احمقانه تر کرده است.

چرا به نام بند جک عرق تام بردی توئیتی را به نام Super Bowl قرار می دهید و سپس تصویری را ارائه می دهید که از حسن تعبیر برای آن استفاده می کند؟ و ، مرتبط: “بازی بزرگ فوتبال”؟ من صریحاً وسوسه می شوم که این گرافیک را تلاشی برای سرگرم کردن NFL بخاطر مزخرفات حمایت گرایانه خود ببینم ، اما به نوعی فکر نمی کنم USPSC اینقدر شوخ طبع باشد.

متوقف کردن. متوقف کردن. دیگر قدرتی را که NFL در اختیار ندارد ، متوقف کنید. دیگر مانند لیگ می توانید واقعیت را حفظ کنید. نمی تواند کافی است Super Bowl را به نام لعنتی خود صدا کنید. ولدمورت نیست ، بالاخره

یادآوری سالانه: شما احتمالاً می توانید Super Bowl را Super Bowl بنامید

بیشتر داستانهای مرتبط با قانون از Techdirt:

ایالت های مختلف همه تلاش می کنند قوانین آشکار و مغایر با قانون اساسی را بیان کنند که می گویند رسانه های اجتماعی نمی توانند تعدیل کنند
تم پارک یوتا پس از بهره برداری از آن ، از تیلور سویفت بیش از عنوان آلبوم شکایت می کند
مایکروسافت پیشنهاد می کند تا با تلاش ناامیدکننده ای وب را بشکند تا کسی از موتور جستجوی بینگ خود که کاملاً نادیده گرفته شده استفاده کند.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer