Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هر زمان که وارد یک چرخه افزایش یا فصل پاداش می شویم ، حداقل یک خواننده نگران می شویم که ابراز تأسف می کند که در بالای صفحه اصلی تحریریه قانون ، از شایعه پردازی دانشکده حقوق و دلقک شدن در مورد دلالان وکالت ، برای ایجاد گزارش از جریان خشمگین اخبار جبران خسارت ، یک وقفه جزئی ایجاد می شود. جریانی که امسال آنقدر داغ شد که مقیاس جدید حقوق حتی 24 ساعت طول نکشید قبل از قرار گرفتن در صدر!

سپس فصل جبران خسارت / جایزه فرا می رسد. ناگهان به یاد می آورم که چرا اکثر مردم از وکلا متنفر هستند. بعداً اواخر ماه اوت ، وقتی سایت شما جشن بزرگ طمع نیست ، شما را دوباره می بینم.

خوشبختانه ، این خواننده با درک اینکه این یک خبر خبری نیست که ما فقط بتوانیم آن را نادیده بگیریم ، از آنجا که اکثر مخاطبان بسیار به این داستان ها اعتماد می کنند ، در حال رسیدن به آن است. اما این یک نگرانی معتبر است و بسیاری از خوانندگان ما را به خود جلب می کند – به ویژه مشاوران و کارمندان که به ندرت افزایش متناظر با آنها را تجربه می کنند – سخت تر از دیگران.

با این حال، تخلیه کتابخانه تصاویر سهام از تصاویر پول گذشته از این ، آیا وقتی جشن افزایش حقوق را می گیریم ، به فرهنگ طمع کمک می کنیم؟ من اینطور فکر نمی کنم و در واقع فکر می کنم برعکس باشد.

بدیهی است که حقوق و دستمزد 205 هزار دلار برای شما مسلم نیست. این یک کار بزرگ است و بلافاصله یک عضو در طبقات بالای جامعه آمریکا قرار می دهد. گفته شد ، شرکتها واقعاً سالهای اول چه مبلغی را پرداخت می کنند؟ وقتی همه کارها گفته و تمام شد ، حضور در دانشکده حقوق بسته به بسته مالی دانشجویان بیش از 350 هزار دلار عقب می برد و این قبل از در نظر گرفتن هزینه های سه سال کار نکردن است. سپس آنها کارهایی را شروع می کنند که بیش از 2200 ساعت در سال کار می کنند – و این کار می کند ، صورتحساب نیست ، زیرا حتی صورتحساب های پایین تر احتمالاً یک وکیل را برای مدت 2200 در دفتر کار می کشد – چیزی حدود 80 تا 90 دلار در ساعت را به خانه می برند. این برای یک فرد حرفه ای آموزش دیده غیرمترقبه نیست. برق کاران یا لوله کش ها معمولاً موارد بیشتری را ارائه می دهند.

که البته ما را به این واقعیت می رساند که همکاران در حال صدور صورت حساب بالاتر هستند. وال استریت ژورنال گزارش می دهد، “طبق گفته بودالا ، یک شرکت اطلاعاتی در بازار ، شرکتهای حقوقی بزرگ بین 371 تا 665 دلار در ازای وکلا که مستقیماً خارج از دانشکده حقوق هستند ، از مشتریان دريافت می کنند.” این به طور کلی آنچه را که منابع داخلی من نیز به من می گویند پیگیری می کند. ما خیلی عمداً تصور نمی کنیم که شرکت های حقوقی نمی توانند بیش از هزینه خدمات حقوقی را بپردازند ، اما هنگام کار در سال اول یک دلتای سنگین وجود دارد و حتی بعد از تخفیف ها و کسرهایی که همه انتظار دارند خارج از بیگلاو

زیرا حتی اگر ما در مورد اعداد با اندازه مناسب صحبت می کنیم ، گزینه دیگر این است که شرکا فقط جایی بین 300 تا 500 دلار به جیب بزنند در ساعت در سود و ما برای هدایت تیم هایی که کار را به پایان می رسانند ، شراکت نمی کنیم ، اما اگر بحثی وجود داشته باشد که مدل های تجاری Biglaw با حرص و آز عمل می کنند ، به نظر می رسد اجازه دادن سود شریک به بی نهایت رشد در نتیجه افزایش اهرم ، بهتر خواهد بود مناسب.

پس به شما همکاران تبریک می گوییم ، آنچه را که می خواهید بسازید به دست آورده اید ، بنابراین از این بابت احساس بدی نکنید.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer