Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

انجمن بیمارستان آمریکا ، به همراه چندین سازمان دیگر ، اقدام اجباری برای توقف اضطراری ارائه داد برای جلوگیری از اجرای قانون شفافیت قیمت بیمارستان وزارت بهداشت و خدمات انسانی از 1 ژانویه. قاعده ایجاب می کند هر بیمارستانی که در ایالات متحده فعالیت می کند تا اطلاعات قیمت گذاری عمومی را از جمله قیمت هایی که با بیمه های تجاری تجاری مذاکره می کنند ، ایجاد کند.

هفته گذشته ، مراکز Medicare و Medicaid با انتشار یک بولتن اعلام کرد برنامه های خود را برای حسابرسی نمونه ای از بیمارستان ها برای مطابقت با این قانون از ژانویه آغاز کرده است.

گروه های بیمارستانی روز دوشنبه در پاسخ به بولتن اقدام اضطراری را ارائه دادند و استدلال كردند كه اجرای این قانون “بیمارستان های بیش از حد سنگین را مجبور می كند منابعی را كه بیمارستانها برای پاسخگویی به موجهای Covid-19 به شدت به آنها احتیاج دارند ، منحرف كنند.”

اگر این قانون ماه آینده اجرایی شود ، بیمارستان ها مجبورند در پیشنهادی که در ایالات متحده تنظیم شده است ، بیشتر وقت خود را صرف رعایت موارد دیگر کنند ، از جمله افزایش ظرفیت بستر ، برنامه ریزی برای تولید واکسن و تکمیل نیازهای گزارش ویروس. دادگاه تجدیدنظر برای مدار ناحیه کلمبیا.

در طرح اورژانس آمده است: “علاقه مردم به شفافیت قیمت بیمارستان هرچه باشد ، در مقایسه با منافع عمومی فوری در پاسخ موثر ویروس کرونا کاهش می یابد.”

بعلاوه ، در مورد نحوه اجرای الزامات قانون شفافیت قیمت ، وضوح کافی وجود ندارد ، گروه های بیمارستان ادعا می کنند.

مجازات های پولی در صورت عدم رعایت قانون وجود دارد. در صورت عدم انطباق ، CMS می تواند در صورت عدم ارائه بیمارستان یا ارائه برنامه اقدام توسط بیمارستان ، یک هشدار ، درخواست برنامه اقدام اصلاحی یا مجازات 300 دلار در روز وضع کند.

سازمانهایی که این طرح را ارائه داده اند ، شامل انجمن کالجهای پزشکی آمریکا ، فدراسیون بیمارستانهای آمریکا و بیمارستان و سیستم بهداشتی Memorial Community در بلر ، نبراسکا ، از دادگاه درخواست می کنند تا 31 دسامبر برای جلوگیری از اجرای قانون مداخله کند.

قانون شفافیت قیمت بیمارستان در نوامبر 2019 نهایی شد ، و این دستورالعمل است که بیمارستان ها اطلاعات قیمت گذاری را در مورد اقلام و خدماتی که آنها ارائه می دهند بصورت آنلاین از دو طریق ارائه دهند: به عنوان یک پرونده جامع قابل خواندن برای ماشین و در نمایش خدمات قابل خرید در مشتری پسند قالب

انجمن بیمارستان آمریکا و سایر گروه های بیمارستانی پس از نهایی شدن این قانون ، اما اوایل سال جاری ، دادخواست شکایت کردند که این قانون را به چالش کشیدند قاضی فدرال حکم داد علیه آنها طبق گفته ، گروه های بیمارستانی درخواست تجدیدنظر کردند و هیئت قضات تجدید نظر در ماه اکتبر استدلال های شفاهی را شنیدند شیرجه بهداشتی. قضات تجدیدنظر هنوز حکم نهایی را صادر نکرده اند.

انجمن بیمارستان آمریکا نامه ای نیز ارسال کرده است به دولت ورودی جدید رئیس جمهور منتخب جو بایدن که از آنها می خواهد “با توجه به قانون شفافیت قیمت بیمارستان” اختیار اعمال اختیار کنند.

اعتبار عکس: zimmytws ، گتی ایماژ

logo-footer