Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از دیا دیپاسوپیل / گتی ایماژ)

ماه گذشته ، ما مطلع شدیم که کیم کارداشیان داشته است در اولین تلاش خود شکست خورد در نوار کودک کالیفرنیا (معروف به امتحان دانشجویان سال اول حقوق). این خبر در اپیزودی از Keeping Up With the Kardashians فاش شد که در اکتبر 2020 فیلمبرداری شد ، اما در اواخر ماه مه پخش شد. پنجشنبه شب ، در آخرین سریال سریال تلویزیونی واقعیت ، او فاش کرد که در دومین بار حضور در امتحان نتیجه بهتری ندارد – در واقع ، او حتی از دفعه قبل نیز امتیاز بدتری کسب کرده است. اما شاید دلیلی برای آن وجود داشت.

ما متوجه شدیم که کارداشیان هنگام بارگیری بار کودک برای دومین بار از بیماری COVID-19 بیمار بود. مردم جزئیات مربوط به آن را دارد:

وی به دوربین ها گفت: “این شاید سخت ترین کاری بود که تاکنون باید انجام دهم.” “من حدود دو ماه فرصت دارم تا نتیجه بگیریم ، و اگر من قبول نشوم ، برای من مهم نیست که مبتلا به COVID شده ام ، و اگر من قبول کنم پس از آن است – معجزه و من نمی دانم چگونه کار کردم که قطعاً احساس می کنم این بار در آزمون بیشتر از دفعه قبل در آزمون می دانم. من از این بابت واقعاً اعتماد به نفس دارم ، اما شما می دانید که واقعاً کدر می شوید و مانند این مغز COVID کاملاً شبیه می شوید. “

وی در پایان گفت: “اگر من عبور نکردم ، این همه تقصیر COVID است.” “بنابراین من تمام تلاشم را کردم ، لحظه ای شبیه به خاموش شدن داشتم ، اما فشار دادم. همینه که هست. و بدون توجه به خودم افتخار می کنم. “

“من شکست خوردم! F – k! من شکست خوردم ، “کارداشیان به وکلای ارین هانی و جسیکا جکسون – که ساعات کار کارآموزی خود را حمایت مالی کرده بودند – گفت خبر بدی گرفت. “این واقعاً آزار دهنده است.” مطابق با TMZ، او نمره 463 را کسب کرد (کمی پایین تر از 474 که برای اولین بار در آزمون شرکت کرد). برای گذراندن او به 560 نیاز دارد.

کارداشیان اکنون به مطالعه برای شلیک سوم خود در آزمون برگشته است و این بار ، او واقعاً نیاز به قبولی دارد وگرنه می تواند اعتبار تمام دوره های درسی را که تا اینجا رسیده است از دست بدهد. تلاش بعدی وی (و شاید نهایی) برای امتحان در ماه جولای خواهد بود ، بنابراین زمان آن فرا رسیده است که او دست و پنجه نرم کند. بهترین شانس!

زودتر: کیم کارداشیان می گوید که او در امتحان نوار کودک ناموفق بوده است


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer