Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از جو Raedle / گتی ایماژ)

رون دسانتیس فکر می کند که رئیس جمهور می شود. مشخص نیست که چرا او فکر می کند نامزد جمهوری خواه کسی به نام “ترامپ” نخواهد بود ، اما او کاملا مطمئن است که اگر در ریل قطار دیوانه به اندازه کافی خوب باشد و بتواند مورد تأیید قرار گیرد ، می تواند آن را تغییر دهد. با فرض اینکه دونالد ترامپ عضله Grover Cleveland خود را خم نمی کند.

اگر پسر بزرگ ایستاد ، فکر کنید که DeSantis در یک مسابقه مقدماتی سه ساله با دون جونیور به عشق ترامپ حبس شده است ، جایی که سکه قلمرو “هر چقدر هزینه کند صاحب لیاقت است.”

دی سانتیس قبلاً گذشت یک قانون آشکارا مغایر قانون اساسی در رسانه های اجتماعی خود را به کلاس مجاهدین که فکر می کنند “آزادی بیان” به معنای “بازیگران خصوصی باید برخورد ویژه ای با صدای من داشته باشند“و هر گونه امید به دولت او تبدیل شدن به یک مرکز فناوری در آتش در این روند روشن.

اکنون او تصمیم گرفته است با اعلام جنگ در خطوط مسافرتی که می خواهند به بخار کامل بازگردند ، دستی را تغذیه کند که باعث تغذیه کشور شود. از آنجایی که خطوط مسافرتی ظروف پتری شناور هستند و با برداشتن هر گام معقول و منطقی برای جلوگیری از بیماری می توانند تجارت خود را پیش بکشند ، این صنعت علاقه زیادی به سیستم گذرنامه واکسن دارد تا مسافران را به کمترین خطر ممکن محدود کند. این تنها راهی است که آنها می توانند به پر کردن هر کابین و برگزاری هر مهمانی ناموزون برگردند.

DeSantis نیازهای واکسن را ممنوع کرد و برای هر مشاغلی که درخواست اثبات واکسیناسیون کند ، 5000 دلار جریمه تعیین کرد. علی رغم التماس از صنعت سفر دریایی ، DeSantis با قاطعیت تصمیم خود را گرفت سلامت دولت خود را از بین ببرد به نام علاقه مندی برای اهدا کنندگان GOP.

حالا او در شرف کشف این موضوع است.

خطوط کروز نروژ ، از طریق مشاوره خود کوین امانوئل ، از فلوریدا شکایت کرد به طور فعال کل مدل تجاری خود را به نام trolling جک می کند.

آیا تعجب کردید که چرا فلوریدا فکر می کند می تواند خطوط کروز را که در آبهای بین المللی خارج از بندرهایی که توسط دولت فدرال تنظیم می شود ، هدف قرار دهد؟ ما هم انجام دادیم! به نظر می رسد که مقررات فدرال در اینجا بیش از اشغال فضا ، قانون فلوریدا را غیرمجاز می داند. آیا فکر می کردید قانونی که بازیگران خصوصی را مجبور کند بدون رضایت در شرایط خطرناک پزشکی خود را در معرض نمایش بگذارند ، نگرانی های مربوط به روند قانونی را ایجاد کرده است؟ از آنجا که وکلای واقعی این کار را کردند! آیا در حال خواندن این لایحه بودید و فکر می کردید که این موضوع باعث ایجاد بندهای تجارت خاموش شده است؟ خوب ، نه ، احتمالاً شما نبوده اید زیرا هیچ کس در مورد بند تجارت خاموش از زمان دانشکده حقوق فکر نکرده است ، اما QUINN بالای آن بود!

این لایحه وقتی پیشنهاد شد احمقانه بود و اکنون احمقانه است. خوب برای نروژی که مجبور است مسئله را با این تکه تکه کردن.

متأسفانه ، همه ما می دانیم که این کجا می رود. این یک بازی تقلبی است. به محض از دست دادن این پرونده در فلوریدا ، دسانتیس شروع به غر زدن “اوه ، دادگاهها بسیار مغرضانه علیه ما هستند” می کند و می تواند اعتبار کامل خود را برای پیروزی در قانون جنون بدون گرفتن احساس ضعف آن بدست آورد. در طی سه سال ، او به طور جدی از بهبود گردشگری صحبت می کند بدون اینکه هرگز تلاش او را برای تبدیل صنعت به یک کوه یخ استعاری فراخواند.

اما شاید برچسب زدن به عنوان یک بازنده ، امید او را در مدار ترامپ که “همیشه به نظر می رسد برنده هستید” از بین ببرد. اگر شکست بخورد ، حداقل یک بار که از زندگی عمومی خارج شود می تواند از یک سفر دریایی طولانی لذت ببرد.

بررسی کنید شکایت کامل اینجا.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer