Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این یک لیوان است. این واقعیت مرتبط خواهد بود.

کن پکستون از زمان تبدیل سمت دادستان کل تگزاس به چیزی بیشتر از یک نصب هنری با عملکرد محافظه کار ، همیشه وقت زیادی در دست دارد. تحت رهبری وی ، قدرت عالی ناظر قانونی ایالت عمدتاً به کار گرفته شده است از ایالات متحده بخواهید نتایج انتخابات را از ایالت های بایدن براندازد و متقاعد کردن قضات منصوب ترامپ برای خنثی کردن عملیات عادی حاکمیت قانون اساسی تا حدی متوقف شود. و البته، شاگردان تازه وارد دانشکده خود را برای پست های بالاتر تمیز کنید. بنابراین جای تعجب نیست که او در توییتر هاپ کند و با رئیس پلیس هوستون درگیر شود. رفتاری کاملاً عادی برای عالی ترین مقام اجرای قانون در ایالت!

همه چیز با شروع شد پاکتون کت و شلوار را تشکیل می دهد رئیس پلیس سن آنتونیو را به دلیل اجازه ندادن دفتر خود توسط دولت ترامپ برکنار کند. در سال 2017 ، بخش تعدادی از افراد را دستگیر کرده بود و بدون دلیل نگه داشتن آنها ، آنها را آزاد کرد. دفتر پاکتون استدلال می کند که سن آنتونیو باید دلیلی داشت که این افراد فاقد سند هستند و اجرای قوانین خود را کنار گذاشته و به ICE کمک می کند تا بفهمد چه خبر است. رئیس آسیدو برای همکار افسر خود ایستاد.

درگیری می توانست در اینجا به پایان برسد ، اما کن پاکستون فکر می کرد که می تواند کف دست بزند و در نبرد با پلیس پیروز شود. این برای او بد پایان خواهد یافت.

نرخ جرم و جنایت در هوستون “بالا” است ، اما در چارچوب این دهه مشاهده می شود ، شهر هنوز هم تقریباً مطابق با مکانی است که از اواسط دهه 90 میلادی تاکنون داشته است.

کارت AG غایب نیش می زند ، اما این یک توبیخ نسبتاً ملایم است. Paxton دارد از این آسان خارج می شود. آسودو او را با لایک هایی از بین برد ، اما پاکستون می توانست با کمال آبرو از آنجا دور شود. با این حال ، چون پاکتون فاقد عزت است ، دوباره به این امر باز خواهد گشت.

او آخر هفته منتظر ماند و سه شنبه برگشت؟ این جدی است “فروشگاه جهاز نامیده می شود” انرژی. توجه کنید که کن تا رسیدن به اینجا چقدر با بدخواهی مقایسه شده است این پست مقدمه تلاش بدبینانه برای سوisc برداشت از اصلاح وثیقه است. با کنارگذاشتن اینکه آنها “محکوم” نیستند ، هنگامی که آنها در دادگاه محاکمه می شوند ، اصلاحاتی که وثیقه نقدی را کاهش می دهد یا از بین می برد ، افراد خطرناک را به خیابان باز نمی گرداند ، آنها مردم را به دادگاه می کشانند در حال حاضر تصمیم گرفته است می تواند با خیال راحت آزاد شود و فقط باعث نمی شود که این آزادی به میزان ثروتمند بودن مظنون بستگی داشته باشد. یک مظنون به قاتل زنجیره ای وثیقه دریافت نمی کند – اما اگر یک فرد مظنون به مصرف کننده مواد مخدر بدون خشونت تهدیدی برای جامعه در انتظار محاکمه شناخته نشود ، این فقط به دلیل اینکه نمی تواند 250 هزار دلار سرفه کند تغییر نمی کند.

ای وای. کن فقط نمی توانست دور شود ، می تواند؟ رو به رو شدن با چندین مورد جرم، در واقع این توهین به این حرفه است که پاکتون شاهد آمدن این اتفاق نیست. این دقیقاً شطرنج سه بعدی نیست که فکر کنیم تربیت جرم و جنایت در نهایت این واقعیت را صفر می کند که او خودش به زمان زندان نگاه می کند.

بیایید ببینیم آیا Paxton سعی می کند برای کارهای بیشتر برگردد. من تصور می کنم باید حداقل تا دوشنبه صبر کنیم.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer