Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

یکی از زیبایی های وکالت این است که قانون همیشه در حال پیشرفت است. کلیشه ، “کنجکاوی گربه را کشته” نقطه مقابل کاری است که یک وکیل خوب برای خدمات رسانی مناسب به مشتریان خود باید انجام دهد. ما وظیفه داریم سعی کنیم در جریان تغییرات مهم قرار بگیریم. ما همچنین باید بدانیم که ما همه چیز را نمی دانیم ، و باید دائماً به موضوعاتی که مشتری های ما را تحت تأثیر قرار می دهد ، فکر کنیم ، چه برای مواردی که در حال حاضر روی آنها کار می کنیم و چه برای مواردی که در آینده روی آنها کار خواهیم کرد.

نمونه هایی به طور مکرر در عمل ما رخ می دهد. در شرکت من ما در حال کار بر روی یک پرونده مشتق شده با یک متخصص غیر تایید کننده هستیم. قانون کلی این است که اگر شما یک متخصص شهادت دارید ، کارشناس شهادت باید به صورت ساعتی پرداخت شود و بدون توجه به نتیجه ، حق پرداخت را دارد. مبنای احتمالی اعتبار کارشناس شهادت را از بین می برد. در شرایط ما ، متخصص تأیید کننده متوجه می شود که این یک حوزه جدید و جدید قانون است و مایل است در پایان پرونده با پرداخت این تفاهم که به دلیل کاهش هزینه ها ، کارشناس غیرمستقیم یک پرداخت تشویقی را بپردازد اگر وکلا بیش از مبلغ خوابگاه غرامت دریافت کنند. یک پیشنهاد کلی وجود دارد که وکلا نمی توانند هزینه های خود را با افراد غیر حقوقی تقسیم کنند. بعد ، ما باید تحقیق کنیم که قانون در صلاحیت خاص جایی که دعوا در آنجا برگزار می شود چیست. این موارد نشان می دهد که در برخی از دادگاه ها تقسیم اختیارات وجود دارد که یک متخصص غیرمستقیم را تحت همان سختگیری های کارشناس شهادت قرار می دهد. موارد دیگر خلاف این است. تجزیه و تحلیل این موارد به ما فهمی می دهد که به ما امکان می دهد توافقنامه ای با کارشناس تأییدکننده تنظیم کنیم به گونه ای که وقتی پرونده حل و فصل می شود ، دادگاه پرداخت حق بیمه را به کارشناس غیرمستقیم تأیید می کند.

مثال دیگر: حسابدار مشتری شما نامه ای از سهامدار دریافت می کند كه در آن اطلاعات مالی مربوط به یك شركت خواسته شده و حسابدار را تهدید می كند كه اگر بلافاصله اطلاعات را ارائه نكرد ، نویسنده قصد دارد حسابدار متخصص در امور مالیاتی را به IRS و سایر نهادهای نظارتی مناسب. ما به عنوان وكیل می دانیم كه تهدید كردن شخصی به پرداخت پول غیراخلاقی است و در صورت عدم پرداخت ، آنها را به مقامات معرفی كنید. اما وقتی صحبت از شخصی که وکیل نیست قانون چیست؟ شما باید کنجکاو باشید تا قبل از پاسخ دادن به نویسنده نامه تهدید آمیز ، بدانید که این قانون چیست.

وکلا موظفند خود را در جریان تغییرات قانون قرار دهند. منابع زیادی برای ادامه تحصیل وجود دارد ، از جمله حداقل حضور در دوره های CLE مجاز به منظور حفظ مجوز وکالت. اما منابع متعدد دیگری نیز وجود دارد. برخی از آنها واضح است ، مانند مجله حقوقی نیویورک، مجله ی وال استریت، و نیویورک تایمز. وبلاگهایی نیز وجود دارند که به مناطق خاصی از قانون می پردازند.

مقاله اخیر در مجله حقوقی نیویورک بحث در مورد قانون در حال تحول درمورد محتوای مقررات داوری در اسناد اولیه عمومی بسیار مفید بود زیرا نوع اطلاعات لازم برای تهیه اسناد مناسب شرکتی را برای اطمینان از الزامات شرط بندی انتخاب مجمع برای هرگونه ادعای مربوط به جایگذاری خصوصی یا عمومی اولیه فراهم می کرد. پیشنهادات باید بر اساس قانون فدرال دادخواست شوند. برخی از پرونده های اخیر اجازه داده می شود که این نوع پرونده ها ، بدون بند مناسب ، در دادگاه های ایالتی مورد رسیدگی قرار گیرند. آخرین چیزی که شما به عنوان یک شرکت جمع آوری پول می خواهید این است که وقتی مجبور می شوید دادخواست را در یک سیستم دادگاه فدرال قرار دهید ، تحت 50 قانون مختلف ایالتی قرار بگیرید. تجزیه و تحلیل موارد ذکر شده در مقاله ، نقشه راهی برای استفاده صحیح از بند ارائه می دهد.

مثال دیگر بحث با وکلایی است که در منطقه شما فعالیت می کنند. من اخیراً از طرف شخصی دریافت شده است که داوری مشابه داوری را که ما در دست آن هستیم اداره می کند. او فقط یک حکم نامطلوب دریافت کرد جایی که معتقد بود دو وکیل دادگستری بدیهی است که مفاهیم وظایف امانتداری را اشتباه درک کرده اند. از قضا ، مخالف غیرقانونی به وضوح فهمید که این وظایف چیست و پاسخ دهنده (ها) این وظایف را نقض کرده است. این باعث شد که فکر کنم در مورد من باید در توضیح وظایف امانتداری متناسب با هیئت من با سه وکیل تمرکز کنم و تصور نکنم که آنها مفاهیم مربوطه را درک می کنند. از طرف دیگر ، در داوری من ، وكیل پاسخ دهندگان فقط نامه خواستگاری را به یك برنامه ریز مالی شخص ثالث به مدعیان نوشت و تهدید كرد كه در صورت وجود رای منفی در داوری آینده ، از آنها شكایت خواهد كرد. من با این وکیل دیگر در مورد مزایا و معایب استفاده از این نامه به عنوان نمایشگاه در داوری آینده بحث کردم.

تفکر و تحقیق تنها آغاز فرآیند است. کاری که من برای سالها انجام داده ام این است که وقتی این نوع افکار و عقاید را دارم ، بلافاصله یک یادداشت برای پرونده ها ایجاد می کنم و آن را به عنوان مبنایی برای کار با وکلای بزرگتر در شرکت برای انجام تحقیقات مناسب و ارائه تحقیقات بیشتر استفاده می کنم. اصلاحات و ایده های جدید در مورد استفاده از نتایج این تحقیق. اگر این کار را فوراً انجام ندهید ، فکر ما را از دست خواهید داد زیرا ما چنان درگیر عمل روزمره وکالت (و بقیه زندگی خود) هستیم که راهی برای حفظ قانون وجود ندارد. هسته این ایده را در ذهن خود جای دهید و امیدوار باشید که در لحظه مناسب همه چیز برگردد. یادداشت شما نباید فانتزی باشد. اما باید فرآیند اولیه فکر شما ، مواردی که باید انجام شود را پوشش دهد و شامل روشهایی برای اجرای ایده (های) شما باشد.

کنجکاوی ممکن است گربه را بکشد. اما کنجکاوی فکری برای وکالت در ارائه خدمات مناسب به مشتریان ضروری است. وکلا باید این موضوع را درک کنند و درک کنند که پیروی از کنجکاوی به زمانی فراتر از روال روزمره نیاز دارد.


چارلز هخت وکیل کارآفرینی است که 39 سال شرکت خود را داشت و اخیراً به عنوان یک شریک به Balestriere Fariello پیوست. او متخصص در راه حل های نوآورانه برای معاملات پیچیده دادخواست ، داوری و اوراق بهادار است. او برای کار گروهی ارزش قائل است ، یکی از دلایل پیوستن او به یک شرکت حقوقی بوتیک در شهر نیویورک است. او و همکارانش نمایندگی مشتریان داخلی و بین المللی را در پرونده های قضایی ، داوری ، تحقیقات توسط آژانس های دولتی و معاملات اوراق بهادار دارند. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید charles.hecht@balestrierefariello.com.

logo-footer