Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با توجه به اینکه فناوری و ذهنیت کارآفرینانه بیشتر در مرکز فعالیت های حقوقی قرار می گیرد ، شرکت ها به فارغ التحصیلان دانشکده های حقوق که هر دو را درک کنند نیاز دارند.

کنت راندال ، که رئیس این سازمان شد دانشکده حقوق آنتونین اسکالیا از دانشگاه جورج میسون در ماه دسامبر ، زمینه مناسبی برای چالش دارد.

راندال به مدت دو دهه به عنوان رئیس دانشکده حقوق دانشگاه آلاباما خدمت کرد.

بر اساس اعلام قانون اسکالیا در مورد ریاست جدید ، در طول دوره تصدی وی ، موقعیت این دانشکده در رتبه بندی دانشکده حقوق US News & World Report از 96 به 21 افزایش یافت.

راندال در ادامه تاسیس iLaw Distance Education ، یک شرکت فناوری خریداری شده توسط هلدینگ BARBRI در سال 2017.

ATL اخیراً از دفتر خود در آرلینگتون ، ویرجینیا با راندال صحبت کرده است. این مصاحبه به دلیل طول و وضوح ویرایش شده است.

چرا تصمیم گرفتید از بخش خصوصی دوباره به آموزش عالی بروید؟

من واقعاً از کارآفرینی لذت بردم و کارم را در بخش خصوصی دوست داشتم. من یک مدافع واقعی استفاده از فناوری ، همان چیزی است که iLaw در آن بود. اما بعد از هفت سال بیرون از یک مدرسه دانشکده حقوق ، مشتاق بودم دوباره به آن بپردازم. نکاتی وجود داشت که عضویت در هیئت علمی را از دست می دادم. تعامل با دانشجویان حقوق و عضویت در یک دانشگاه بزرگ را از دست دادم.

شما iLaw را تاسیس کردید ، یک شرکت آموزش از راه دور ، که مطمئناً لحظه ای است. چه چیزی در قانون Scalia در این زمینه اتفاق می افتد؟

هنگامی که ما iLaw را تأسیس کردیم ، هیچ متخصص آموزش حقوقی وجود نداشت. شما شرکت های مدیریت برنامه آنلاین بسیار بزرگی داشتید که در درجه اول با برنامه های بزرگ زیر لیسانس کار می کردند ، اما هدف اصلی iLaw استفاده از فناوری در بخش آموزش حقوقی بود. به تعبیری ، من توانستم دو چیز را که علاقه مند به آنها هستم به هم پیوند دهم: یکی تحصیلات حقوقی و دیگری فناوری.

دانشکده حقوق اسکالیا مناسب است زیرا حتی قبل از همه گیری ، میسون آماده امتحان چیزهای جدید بود. این یک مدرسه سریع ، پر شارژ ، بسیار سرنوشت ساز و آماده برای پیشرفت است و در زمینه فناوری ، خصوصاً در فضای غیر JD ، کارهای زیادی انجام داده است.

و هنگامی که همه گیری اتفاق افتاد ، تیم رهبری کلاسها را به سرعت و به صورت آنلاین برگزار کردند ، و من فکر می کنم با کیفیت بسیار بالایی. آنها قبل از شیوع بیماری همه گیر از آن مسیر شروع کرده بودند و این واقعاً آغازگر این مدرسه بود.

و آیا این ماهیت سختگیرانه ، سریع و سازگار باعث جذابیت شما در مدرسه شده است؟

خوب ، یکی از مواردی که مرا جذب این مدرسه کرد ابتکاری ، قاطع و کارآفرین بودن آن بود. قبل از شروع این کار ، میسون را به عنوان مدرسه ای می شناختم که برای امتحان چیزهای جدید باز است. این خصوصیاتی است که همیشه برای من در حرفه من مهم بوده است.

چرا دانشجویان باید دانشکده حقوق جورج میسون و اسکالیا را انتخاب کنند؟

یک دلیل قطعاً مکان خواهد بود. منظورم این است که ما دو ایستگاه مترو با واشنگتن دی سی فاصله داریم

همچنین این سومین جامعه بزرگ عمل حقوقی در جهان است. احتمالاً ما دارای مزایایی هستیم که در آرلینگتون هستیم ، زیرا برای برنامه روزمره دانشجو ، راحت تر از یک آپارتمان به آرلینگتون و دانشکده حقوق می روید تا اینکه در DC کمتر باشد. ، اما هنوز هم همه فرصت ها را دارید: دوره های کارآموزی ، دوره های خارجی ، کار با آژانس ها ، همکاری با شرکت های بزرگ ، کار با سازمان های غیرانتفاعی بزرگ و گروه های منافع عمومی. منظورم این است که شما واقعاً نمی توانید بازار DC را شکست دهید.

و سپس ، در آن بازار ، میسون دارای یک نقطه قیمت گذاری واقعاً خوب است ، زیرا این یک مدرسه کوچک حقوق عمومی است. ما یک دانشجو ورودی کوچک داریم ، که نسبت عالی دانشجو و هیئت علمی را فراهم می کند.

نکته دیگر این است که دانشکده دارای دانشکده برتر 10 یا 15 دانشکده است. اعضای هیئت علمی معلمان قدرتمند و محققان و محققانی فوق العاده قوی هستند که واقعاً علاقه زیادی به حوزه های حقوقی خود دارند.

مورد بعدی که می گویم این است که این مدرسه هفت مرکز دانشگاهی دارد که واقعاً چیزهای خاصی هستند. دو تا از آنها بهترین مراکز دانشگاهی در جهان هستند. یکی در حقوق و اقتصاد است، و دیگری در انحصار جهانی است. اینها فقط مراکزی نیستند که در دفتر یکی از اعضای هیئت علمی مستقر هستند و ممکن است هر سال یک چیز به وجود بیاورند. من در مورد مراکزی صحبت می کنم که سالانه هشت کنفرانس برگزار می کنند و دارای تعداد زیادی کارمند و فرصت های کارآموزی فراوان برای دانشجویان هستند.

علاوه بر قانون و اقتصاد و ضد انحصار ، ما مراکز دانشگاهی نیز در داریم مالکیت معنوی، که در امنیت ملی، و در آنچه ما می نامیم آزادی و قانون، که قطعاً شامل اصلاحیه اول است. و ما یکی را در دولت اداری و سپس ما یکی در منطقه بین المللی.

وقتی شما امروز واقعاً به مهمترین زمینه های عمل حقوقی فکر می کنید ، ما در همه آنها مراکز گسترده ای داریم و فکر می کنم واقعاً فرصتهای خوبی را فراهم می کند.

و آیا به دلیل موقعیت مکانی شما ، افرادی را در دوره های تدریس در خدمت دولت دارید؟

آره. اول ، از نظر من ، دانشکده تمام وقت و با سابقه کار ، دوباره 10 دانشکده برتر است که می تواند در هر مکان تدریس کند. اما پس از آن ما مجموعه ای شگفت انگیز از اعضای هیئت علمی کمکی داریم که در دولت هستند و در شرکت های بزرگ هستند.

ما قضاتی داریم که در دانشکده حقوق تدریس می کنند. ما دانشکده ای داریم که واقعاً وقت خود را در دولت می گذرانند و سپس به این سو و آن سو می آیند و تجربیات بسیار خوبی را به ارمغان می آورند.

نسبت دانشجو به هیئت علمی یکی از کمترین موارد در کشور است. برنامه درسی بسیار گسترده است و ما واقعاً از همه استعدادهای عالی استفاده می کنیم.

و سپس نکته دیگری که باید از نظر موقعیت مکانی ذکر کنم – آمازون در حال ساخت دفتر مرکزی در فاصله چند دقیقه از دانشکده حقوق است که قصد دارد فرصت های فوق العاده ای را برای دانشجویان فراهم کند. آمازون با مرکز مالکیت معنوی ما ارتباط برقرار می کند و فرصت هایی برای تعامل دانش آموزان وجود دارد.

یکی از نکات بسیار مهم در مورد داشتن آمازون در نزدیکی این است که وقتی امروز دانشجویان حقوق را آموزش می دهیم ، باید توجه داشته باشیم که وکلا به طور مشترک کار می کنند. آنها به صورت تیمی کار می کنند ، و با مبتکران کار می کنند ، و با تجار کار می کنند و با رهبران صنعت همکاری می کنند.

وکالت در واقع در واقع همان چیزی است که در سال 2021 وکالت دارد ، نه وکیلی که به تنهایی زحمت می کشد. شما با افراد مالی و کارآفرینان کار می کنید و یاد می گیرید برای حل مشکلات به صورت تیمی کار کنید. و این جایی است که فرصت های کارآموزی در مکانی مانند آمازون واقعاً ارزشمند خواهد بود.

قانون اسکالیا همچنین کلینیک های مختلفی را به دانشجویان ارائه می دهد ، که منعکس کننده رویکرد عملی و عملی آموزش حقوقی است. آیا می گویید این توصیف دقیق است؟

آنچه من می گویم این است که ما واقعاً طیف مناسبی از فرصت ها را داریم. ما کلاسهایی داریم که کاملاً نظری هستند زیرا ما واقعاً یک قوه فکری قوی داریم. اما ما مقدار زیادی از کلینیک های عملی یا عملی ، گرا.

به عنوان مثال ، ما یک درمانگاه ایثارگران و یک مرکز جدید برای جانبازان وجود دارد که در آرلینگتون در حال افزایش است و داشتن دانش آموزان برای آنها مهم است. ما همچنین یک موسسه در زمینه تنوع داریم موسسه کورلی برای تنوع و گنجاندن تحصیلات. تقریباً 20 دانشکده حقوق دیگر درخواست دسترسی به جعبه ابزار D&I را دارند که موسسه ما برای مربیان ایجاد کرده است. حدود هفت مدرسه دانش آموزانی دارند که بهار امسال مستقیماً از موسسه ما آموزش D&I می بینند.

در مورد موسسه کورلی و دیگر برنامه های سخنران شما چه نوع بازخوردی از دانشجویان شنیده اید؟ آیا به هیچ وجه توانسته اید تأثیر آنها را بسنجید؟

در ماه های اکتبر ، نوامبر و دسامبر [of last year] من احتمالاً با 15 تا 20 نفر از رهبران تشکل های دانشجویی جلسات مجازی داشتم که اولین تماس واقعی من با نهاد دانشجویی بود.

پیشینه آنها متنوع است. علایق و اهداف شغلی آنها متنوع است و فقط یک گروه دانش آموز واقعاً چشمگیر است. و ما نسبتاً بالایی از دانشجویان را داریم که در خانواده های خود وکیل نسل اول هستند.

من در خانواده ام یک وکیل نسل اول بودم و این مورد دیگری است که مدرسه را برای من جذاب می کند. من فکر می کنم واقعاً چیز خاصی در داشتن آموزش فراگیر وجود دارد.

وقتی صحبت از آموزش فراگیر برای افراد با زمینه های مختلف می شود ، برنامه های نیمه وقت می توانند مهم باشند و شهرت شما از شهرت بسیار خوبی برخوردار است. آیا می توانید در این مورد صحبت کنید؟

آره. برنامه نیمه وقت چهارمین برنامه در کشور است. ما در حال امتحان کردن چیز جدیدی هستیم.

ما چیزی به نام فلکس JD، که به دانشجویان نیمه وقت این امکان را می دهد تا در صورت تمایل ، فقط دو شب در هفته برخی از دروس خود را بصورت آنلاین انجام دهند و به دانشگاه بیایند. حال اگر دانشجویان بخواهند هر روز به دانشگاه بیایند ، می توانند.

اما آنچه این کار انجام می دهد این است که به آنها انعطاف پذیری می دهد تا اگر فقط می خواهند هفته ای دو شب به دانشگاه بیایند ، این کار را انجام دهند. و من فکر می کنم این واقعا یک بازی تغییر است ، زیرا برای بزرگسالان شاغل ، افرادی با مسئولیت های دیگر ، مسئولیت های خانوادگی ، مسئولیت های کاری ، آمدن به مدرسه چهار و پنج شب در هفته واقعاً بسیار دشوار است ، و واقعاً تعداد افراد را کاهش می دهد چه کسی می تواند به دانشکده حقوق بیاید.

و ما واقعاً امیدواریم که Flex JD پاره وقت بتواند واقعاً برای یک گروه دانشجویی کاملاً گسترده تر ساخته شود. و آنها در همان کلاسها خواهند بود ، بنابراین این کلاسها همزمان هستند که ما از طریق برنامه نویسی مجازی زنده انجام خواهیم داد.

در مورد موسسه امنیت ملی در قانون اسکالیا چطور؟ با توجه به هک اخیر سیستم های دولتی ، به نظر می رسد امنیت سایبری بیش از هر زمان دیگری مهم است.

بله کاملا. و امنیت ملی امروز برای دانشجویان رشته حقوق حیاتی است.

این فقط یک تمرکز کوچک نیست بلکه فرصت های فوق العاده ای را برای دانشجویان فراهم می کند. بسیاری وجود دارد مشاغل و برنامه درسی که دانشجویان در این زمینه دارند ، از جمله امنیت سایبری به علاوه کنفرانس های فراوان در امنیت ملی با گروه شگفت انگیز سخنرانان. دانش آموزان می توانند در همه آنها شرکت کنند.

دوره های کارآموزی در طول سال و در مرکز در تابستان وجود دارد. و پس از آن ، هنگامی که تعداد زیادی متخصص در ساختمان مشغول به کار هستند که در شبکه امنیت ملی هستند ، فرصت های فوق العاده ای را برای دانشجویان در زمینه جایگزینی و خدمات شغلی فراهم می کند.

با توجه به آنچه که این روزها با فناوری پیشرفته اتفاق می افتد ، آیا موارد زیادی در مورد انستیتوی ضد انحصاری جهانی شما اتفاق می افتد؟

آره. مرکز جهانی ضد انحصار با مرکز حقوق و اقتصاد آغاز به کار کرد. میسون بهترین تمرکز قانون و اقتصاد را در جهان دارد.

هنگامی که دانشجویان فارغ التحصیل می شوند و وارد وکالت می شوند ، آنها واقعاً می فهمند که امور مالی و اقتصادی باعث ایجاد دعاوی می شوند ، معاملات را پیش می برند و درک مالی و اقتصادی برای عمل به وکالت بسیار حیاتی است.

برنامه شما برای دانشکده حقوق چیست؟ ایده های بزرگی در چشم انداز دارید؟

این در حال حاضر یک دانشکده حقوقی بسیار خارق العاده است. ما می خواهیم مطمئن باشیم که واقعاً در مورد وسعت فرصت ، وسعت دیدگاه ، گستردگی برنامه درسی دانش آموزان و دیگران را به زبان می آوریم. ما در حال کار بر روی ارائه آنچه نمایشی دقیق از دانشکده حقوق با تمام فرصت های آن است ، خواهیم بود.

ما در حال استفاده از فناوری هستیم. ما قصد داریم این کار را با برنامه نیمه وقت انجام دهیم. ما در حال استفاده از فناوری در فضای غیر JD برای آموزش غیر وکلا هستیم که بسیاری از آنها نیاز به دوره کار در قانون دارند اما لزوماً نمی خواهند یک وکیل حرفه ای باشند. و سپس ما ادامه خواهیم داد تا از طریق آموزش آنلاین در برخی از زمینه های تخصصی که در آنها بسیار عالی هستیم ، وکلا را تأمین کنیم.

ما به کار بر روی تنوع ادامه خواهیم داد. ما یک گروه ویژه در زمینه تنوع ، عدالت و شمول داریم و این قسمت مهم دیگری از دانشکده حقوق خواهد بود.

من واقعاً احساس افتخار می کنم که در این مرحله به مدرسه آمدم. در آلاباما ، ما به طور قابل توجهی در رتبه بندی مدرسه حرکت کردیم. و من می دانم که رتبه بندی ما هنوز منعکس کننده مکان ما نیست ، اما این مدرسه عالی است و بخشی از کار ما برقراری ارتباط است و به مردم اطلاع می دهد که مدرسه در بسیاری از مناطق چقدر قدرت دارد.

logo-footer