Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شرکت ها و م institutionsسسات مالی به مشاوره خود متکی هستند تا در بالای سیاست های تحریم های کنونی و آتی و کنترل صادرات باقی بمانند. در این فضای سیاسی که به سرعت در حال تغییر است ، آیا دانش لازم را برای آگاهی دادن به مشتریان دارید؟

هم در تجارت و هم در امور مالی ، سازمان ها باید از تعهدات خود در مورد انطباق و افشای اطلاعات ، روندها و اولویت های اجرای قانون و خطرات موجود آگاه باشند. و کافی نیست که به سادگی در مورد آنها بدانید – در تمام صنایع ، از شرکت ها انتظار می رود برنامه های انطباق را در اولویت قرار دهند یا مجازات های زیادی را تهدید کنند.

دولت ترامپ اقدامات متعدد تحریم و کنترل صادرات را اعمال کرده است. در دولت جدید بایدن ، مطمئناً شاهد تکامل این سیاست ها هستیم. در اینجا چند نمونه از چشم انداز فعلی و آنچه را باید در سال های آینده پیش بینی کرد ، آورده شده است:

در تلاش برای محدود کردن دسترسی هواوی به محصولات با استفاده از نرم افزار و فناوری نیمه هادی ایالات متحده ، وزارت بازرگانی دولت ترامپ دفتر صنعت و امنیت (BIS) صادرات گسترده و گسترده صادرات ایالات متحده صلاحیت رسیدگی به موارد خاص را هنگام مقصد Huawei یا شرکت های وابسته به آن که در فهرست موجود BIS مشخص شده اند ، کنترل می کند.

علاوه بر این ، BIS قانون نهایی را صادر کرد که محدودیت های مربوط به نقل و انتقال موارد خاص تحت مقررات اداره صادرات را برای “استفاده نهایی نظامی” و “کاربران نهایی نظامی” در چین ، روسیه و ونزوئلا به طور قابل توجهی گسترش می دهد.

یکی دیگر از سیاست های دولت ترامپ منجر به تصویب قانون خودمختاری هنگ کنگ (HKAA). HKAA نشان دهنده تغییرات در ، و تشدید محدودیت های کنترل صادرات ایالات متحده برای هنگ کنگ در تلاش برای حفظ خودمختاری هنگ کنگ. HKAA دامنه افرادی را که به طور بالقوه مشمول تحریم های ایالات متحده هستند ، گسترش می دهد – افرادی که در این زمینه مشارکت دارند باید بالاتر از این موارد باشند.

سرانجام ، دولت ترامپ برای پیشبرد اهداف سیاست خارجی خود به ابزارهای اقتصادی زورگویی متکی بود. تحریم های ایالات متحده علیه ایران همچنان در حال افزایش است و منجر به تنش های چند جانبه می شود. اگر نگرانی در مورد اقدام به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری افزایش یابد ، ممکن است تحریم ها علیه روسیه افزایش یابد. تحت دولت بایدن ، آیا شاهد همسویی بین ایالات متحده ، اتحادیه اروپا و کانادا در رابطه با این تحریم ها خواهیم بود؟ گوش به زنگ باشید.

البته، با تحریم ها ضد مجازات می آیند. روسیه ، اتحادیه اروپا و چین ، از جمله ، استفاده از اقدامات متقابل را برای عقب راندن تحریم های ایالات متحده و تهدید صدمه اقتصادی علیه طرفهایی که تصمیم می گیرند مطابق با الزامات ایالات متحده انتخاب کنند ، افزایش داده اند. هرگونه اقداماتی می تواند بر سیاست های دولت ورودی تأثیر بگذارد.

در مواجهه با این مسائل پیچیده و در حال تغییر ، هر کسی که در این زمینه مشارکت داشته باشد باید اطمینان حاصل کند که ما در کجا بوده ایم و به کجا می رویم تا به مشتریان در ایجاد بهترین روش ها برای کنترل تجارت و سایر فعالیت ها کمک کند.

بیش از بیست سال ، موسسه حقوقی تمرین (PLI) برنامه ابتدایی قوانین و مقررات کنترل تجارت را ارائه داده است. در پخش مستقیم وب PLI در 10 دسامبر ، کنار آمدن با کنترل ها و تحریم های صادرات ایالات متحده، مقامات بلندپایه وزارت بازرگانی ، امور خارجه ، خزانه داری و دادگستری نمای داخلی را ارائه می دهند این مباحث این برنامه شامل بحث و گفتگوهای تعاملی بین مقامات اصلی آژانس های دولتی تنظیم کننده تجارت و سرمایه گذاری مرزی و همچنین مدیران شرکتی باتجربه و وکلای برجسته در این زمینه خواهد بود.


Practising Law Institute یک سازمان یادگیری غیرانتفاعی است که به نگه داشتن وکلا و سایر متخصصان در خط مقدم دانش و تخصص اختصاص دارد. PLI توسط Regents از دانشگاه ایالت نیویورک منشور شده است و در سال 1933 توسط هارولد پی سلیگسون تاسیس شد. این سازمان با بالاترین کیفیت ، برنامه های آموزشی معتبر ، حقوقی و حرفه ای را در قالب های مختلف ارائه می دهد که توسط بیش از 4000 هیئت علمی داوطلب از جمله وکلای برجسته ، قضات ، بانکداران سرمایه گذاری ، حسابداران ، مشاوران شرکت ها و تنظیم کننده های دولت ایالات متحده و بین المللی ارائه می شود. PLI کتابخانه جامعی از رساله ها ، کتاب های درسی ، کتاب های پاسخ و مجلات را که از طریق بستر آنلاین PLI PLUS نیز در دسترس است ، منتشر می کند. ماهیت مأموریت PLI تعهد آن به جامعه pro bono است. پخش های زنده آینده PLI را مشاهده کنید اینجا.

logo-footer