Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این چه مرحله ای از غم و اندوه است؟

“اثبات فراوان – فقط به رسانه ها مراجعه کنید” شاید یک استراتژی حقوقی غیربهینه باشد. اما به نظر می رسد یکی از مبارزات انتخاباتی ترامپ است. در اینجا آقای وودی طرفدار رئیس جمهور رئیس جمهور است “It was a tuck” جولیانی دیروز در فیلادلفیا آن را بیرون زد.

جواب نده!

مبارزات انتخاباتی ترامپ گروهی از پرونده های حقوقی کوچک را برای تلاش برای “متوقف کردن تعداد” تشکیل داده است. همانطور که ترامپ بارها خواسته است. امروز صبح قاضی جیمز باس از دادگاه عالی شهرستان چاتهام جورجیا پرتاب شده شکایتی که توسط مبارزات انتخاباتی و حزب جمهوری خواه این ایالت به ثبت رسیده است زیرا یک شاهد که فکر می کند وی انبوهی از 53 رأی غایب را مشاهده کرد که ممکن است پس از پایان مهلت مقرر وارد نشده باشند و ممکن است با آرا with به موقع مخلوط نشده باشند ، دلیل کافی برای دستور توقف جدول بندی آرا کافی نیست.

تیم ترامپ آنچه را که رئیس جمهور داشته است داشته است رجوع شود به عنوان “یک پیروزی بزرگ قانونی در پنسیلوانیا!” منظور او این است که دادگاه ایالتی سفارش داده شده مقامات انتخابات با مشاهده آرا اجازه می دهند تماشاگران نظرسنجی کمی نزدیکتر بایستند. تیم ترامپ دارد امیدهایش را دوخته است در آرا late دیر رسیدن پرتاب با کمک کردن از دیوان عالی کشور اما اگر بایدن می پیچد با سرشماری 100000 رأی هنگام سرانجام شمارش آرا ball غایب فیلادلفیا و پیتسبورگ ، تعداد انگشت شماری از آرا late دیرهنگام تفاوتی ایجاد نمی کند.

متحد ترامپ ، مت شلاپ ، کهنه سرباز اصلی شورش برادران بروکس و رئیس اتحادیه محافظه کاران آمریکا ، شلاق زده است توطئه اینترنتی که ادعا می کند کارگران نظرسنجی با پر کردن رای دهندگان با قلم های شارپی ، آراots جمهوری خواهان را عمداً باطل می کنند.

در اینجا در سیاره زمین ، ماشین های رأی دهنده قلم های نمدی را کاملاً خوب می خوانند و این کاملاً بحث برانگیز است. با این وجود ، بنیاد حقوقی منافع عمومی ، یک گروه محافظه کار ، این گروه را تشکیل داده است اقامه دعوی برای متوقف کردن در جدول بندی آرا در آریزونا.

در میشیگان ، دونالد جی ترامپ (ظاهراً در مقام شخصی خود) و ناظر نظرسنجی است شکایت کرد وزیر خارجه میشیگان ، جوزلین بنسون ، برای دسترسی به نوارهای ویدئویی هر جعبه قطره ای و متوقف کردن شمارش آرا بر اساس ادعاهای مبهم مبنی بر اینکه این ناظر فردی نظرسنجی در برخی موارد به طور نامناسب از روند شمارش آرا خارج شده است.

قاضی دادگاه ادعاهای میشیگان ، سینتیا استیونز آنها را گزاف گویی کرد امروز صبح از دادگاه زوم خارج شد زیرا (الف) وزیر بنسون قبلاً به هیئت های انتخاباتی جداگانه گفته است که از قانون پیروی کنند ، (ب) مشخص نیست که بنسون خود از هر جعبه قطره ای به فید ویدیویی دسترسی دارد ، بنابراین شاکیان می توانند از اگر هیئت های انتخاباتی انفرادی کنجکاو باشند ، و (ج) حتی اگر وزیر بنسون همه نوارها را در کیف خود داشته باشد ، هیچ شرط قانونی ای ندارد که آنها را به کمپین تحویل دهد.

در همین حال در نوادا ، تیم رویایی مبارزات انتخاباتی ترامپ امروز یک کنفرانس مطبوعاتی را فراخواند و دادخواست 10 هزار “رأی دهنده غیرقانونی” را در ایالت سیلور اعلام کرد.

به عنوان مستقل نوادا نشان میدهد، قانون ایالتی روشی را برای به چالش کشیدن صلاحیت یک رأی دهنده در نظر گرفته است. متأسفانه ، اگر تیم حقوقی این کمپین زحمت خواندن چاپ خوب مقاله را به خود اختصاص دهد NRS 293.535 ، آنها درخواهند یافت که “مبایعه نامه ای که طبق بند (الف) زیرمجموعه 1 تشکیل شده است باید حداکثر 30 روز قبل از انتخابات ثبت شود.”

در این رویداد ، رییس اطلاعات ملی سابق ریک گرنل (که در ابتدا حاضر به ذکر نام خود به خبرنگاران نبود ، علی رغم اینکه ژاکت پیراهن “گرنل” را برای این مراسم پوشید) نتوانست اثبات تقلب گسترده در آرا را ارائه دهد. و یکی از ادعاهایی که از نظر چهره قابل اعتنا بود ، بود سریع تخریب شد توسط NBC.

این تبادل عجیب و غریب در آنجا انجام شد که گرنل اصرار داشت این وظیفه هیئت انتخابات کلارک است تا ثابت کند که آنها نبودند با به دست آوردن ده هزار رأی “غیرقانونی” ، نه کار او برای پشتیبانی از ادعای خود با شواهد.

به ما فهماندند که “رسانه ها” تمام دلیل این موضوع را دارند که این دادخواستها صرفاً زباله عملی نبوده است تا شمارش را متوقف کنند تا انتخابات برای بایدن دعوت نشود. خیلی گیج کننده!


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer