Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

“بله ، شهود من به من می گوید که روزهای بهتری وجود خواهد داشت / من در سکوت می نشینم و هر وقت مراقبه می کنم می بینم / ترس های من تسکین می یابد ، اشک های من تبخیر می شود / ایمان من منحرف نمی شود ، ایده ها تاریخ ندارند / اما ببینید من هر نفس نفس می کشم و رشد می کنم. ” – جی کول

سناریوی کابوس اینجاست. هفته ای دیگر در همه گیر ، و هفته دیگر یک سری حملات شرورانه بر شهروندان سالخورده آمریکایی آسیایی بی خبر. یکی دیگر مفصل ران شکسته، یک دوجین دیگر بخیه، چرخ دستی حمله ها ، و مترو حملات روحش شاد ویچا راتاناپاکدی.

همانطور که در # استوپاسیانات کمپین رسانه های اجتماعی:

  • از زمان COVID-19 ، جنایات نفرت ضد آسیایی در ایالات متحده 1900٪ افزایش یافته است
  • تقریباً 3000 گزارش از حوادث ضد نفرت آسیایی در بیش از 47 ایالت و منطقه کلمبیا گزارش شده است
  • 3٪ گزارش ها آسیب پذیرترین افراد – سالمندان آسیایی – را به عنوان قربانیان در نظر گرفتند
  • بسیاری از جرایم گزارش نشده یا در زمره جرایم نفرت طبقه بندی نمی شوند

این هفته ، من می خواستم در مورد سال جدید قمری، اما احساس نمی شود هنگام جشن گرفتن چیزهای زیادی برای جشن گرفتن وجود داشته باشد شبح نفرت پرستی مانند شمشیر داموکلس بر روی سر شهروندان سالخورده آمریکایی آسیایی آویزان است.

چهار سال پیش ، فاکس نیوز افراد مسن آمریکایی آسیایی را “ملاقات لطیف” کرد. ما به آنها درباره عواقب آن هشدار دادیم.

ما زبان و تعاملات با یکدیگر مهم هستند. شش سال پیش ، ترس خود را از میراث عمیق آمریکا در مورد نژادپرستی ضد آسیایی و اینکه چگونه آیندگان ما ادامه خواهد داد ، نادیده گرفتم. اکنون سگ سوت می زند – “شهرهای مقدس” ، “دیوارهای مرزی” ، “بچه ها را لنگر می اندازد” “ویروس چینی” و “آنفولانزای کونگ” – طنین انداز شده اند خشونت ضد آسیایی و جنایات نفرت.

یادم است وینسنت چین، آیا تو؟

نمایندگی است بی اندازه. “سرگرمی” به عنوان روزنامه نگاری مطرح می شود شهروندان را بیگانه کند که متفاوت به نظر می رسند در بهترین حالت بی احترامی است و فقط تأثیر آن بر رفتار بیگانه هراسی است.

نمی توانستم انعکاس والدینم را در کسانی که تحت حمایت جسی واترز و بیل اوریلی قرار دارند ، نبینم. در حال بزرگ شدن ، دیدم پدر من به دلیل نژاد ما مورد آزار و اذیت قرار گرفت. من آن موقع بلند صحبت نکردم چون شهامت نداشتم. لعنت می شوم اگر الان حرف نزنم

چهار سال پیش، اخبار صبح دالاس تصویری از پسر بچه 3 ساله سوری غرق شده ای را که در ساحل غرق شده است ، نشان داد. این عکس ستونی را در مورد لفاظی های مبارزات اخیر ریاست جمهوری همراه داشت. در آن زمان ، من می ترسیدم که شعارهای سیاسی ملی ما موجی از ایجاد کند پیامد بین المللی. این یک ترس است که تحقق یافته است. سناریوی کابوس در چهره ما خیره شده است.

مانند جما چان اوایل این ماه نوشت: “جنایات نفرت علیه آسیایی ها و آمریکایی های آسیایی سر به فلک کشیده است. جامعه از این حملات کاملاً بی دلیل احساس درد می کند اما جرایم اغلب نادیده گرفته می شوند و کمتر از آنها گزارش می شود. تصور کنید این پدر یا پدربزرگ شما بود؟ “

در پرونده بند شهروندی اصلی که مربوط به وونگ کیم آرک است ، دادگاه عالی اظهار داشت: “ما کاملاً آماده پذیرفتن ماده پیشنهادی در اصلاحیه قانون اساسی هستیم ، مبنی بر اینکه فرزندان متولد شده از پدر و مادر مغولستانی باید طبق قانون اساسی ایالات متحده به از حقوق شهروندی و محافظت برابر در برابر قانون با دیگران برخوردار باشد. “

در آن زمان ، برخی از سیاستمداران استدلال می کردند که چینی ها از جهات مختلف چنان متفاوت هستند که هرگز نمی توانند با فرهنگ آمریکایی سازگار شوند و تهدیدی برای اصول و نهادهای کشور به شمار می روند. بگذارید رکورد منعکس کننده ما باشد جذب شده در فرهنگ آمریکایی، حتی به قیمت از دست دادن و رها کردن برخی از فرهنگ های خودمان.

و اکنون پدر و مادر و مادربزرگ و مادربزرگ ما هستند غیرانسانی شده، ترک کرد ضربه خورده، و مواجه با حملات به صورت روزانه.

ما باید ادامه دهیم خشم ما را بیان کنید. ما نیاز داریم قدم برداشتن برای محافظت از آسیب پذیرترین افراد

این یک مسئله سیاسی نیست ، یک مسئله بشردوستانه است. اگر شاهد اذیت و آزار و اذیت شخصی هستید ، لطفاً بلند صحبت کنید و از او محافظت کنید.

همه ما می توانیم از کسی استفاده کنیم در گوشه ما در حال حاضر ، به خصوص کسانی که نمی توانند از خود محافظت کنند مشت های مکنده، حملات بی پروا، و جنایات نفرت.

اگر می خواهید در مورد این موضوع بیشتر بدانید ، لطفاً این موارد را بررسی کنید: “موج افزایش نفرت و خشونت علیه آمریکایی های آسیایی در نیویورک طی COVID-19: تأثیر ، علل ، راه حل ها” توسط انجمن وکلای آمریکایی آسیایی نیویورک (AABANY) و پل ویس.


رنوی چونگ ستون تنوع در بالای قانون است. می توانید با Renwei از طریق ایمیل در تماس بگیرید [email protected]، او را در توییتر دنبال کنید (renweichung) ، یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer