Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

یک روز صبح ، حدود سه هفته پیش ، سرفه ای بدون دلیل داشتم. سرفه ها گاهاً در طول روز ادامه داشت. در حالی که آزار دهنده بودند ، آنها به اندازه کافی مکرر نبودند که باعث نگرانی شود.

صبح روز بعد ، سرفه ها ادامه یافت و احساس کردم کمی “خاموش” است. من مشکوک شدم که ممکن است مشکلی وجود داشته باشد و در مورد آزمایش آزمایش فکر کردم که آیا به ویروس کرونا آلوده شده ام. بعد از ظهر آن ظن من تأیید شد. حالم بدتر شده بود. سرفه بیشتر می شود. من سردرد و همچنین دردهای دیگر بدنم درد داشتم. کم کم داشتم نفس می کشیدم. تا اواخر بعد از ظهر ، دیگر قادر به کار نبودم. من لرز داشتم و احساس می کردم تب دارم. من درد پا داشتم و به سختی قادر به راه رفتن بودم.

من فکر می کردم به بیمارستان بروم اما به دلیل افزایش اخیر موارد ویروس کرونا در منطقه خودم ، این احساس را داشتم که باید مدتها صبر کنم تا اینکه دیده شوم. ایده ساعات انتظار در اتاق انتظار ER نسبت به آنچه در آن زمان می گذرانید ، دردناک تر به نظر می رسید. بنابراین من تصمیم گرفتم فقط آنجا را آویزان کنم مگر اینکه واقعاً نیاز به رفتن داشته باشم.

روز بعد حالم بهتر شده بود. در حالی که تب فروکش می کرد ، من هنوز سرفه می کردم و تنفس هنوز دشوار بود. احساس خستگی کردم ، اشتهایم را از دست دادم و هنوز هم بدن درد داشتم.

بعداً همان روز ، آزمایش ویروس کرونا گرفتم و آزمایش مثبت دادم.

باقیمانده روز را با تماس تلفنی سپری کردم. من به دکترم زنگ زدم و او به من توصیه کرد که برای درد و برخی از داروهای سرماخوردگی بدون سرماخوردگی آسپرین بخورم. وی همچنین به من گفت از زمان ظهور علائم به مدت دو هفته خودم را قرنطینه کنم. سپس با اعضای خانواده و دو نفری که در هفته گذشته دیده ام تماس گرفتم تا به آنها بگویم که آزمایش من مثبت است.

در چند روز اول دوره قرنطینه ای ، من تعجب می کردم که چگونه آلوده شده ام. من به ندرت از خانه ام خارج می شوم مگر برای تهیه غذا و گردش برای ورزش. من هر بار که بیرون می روم ماسک می بندم و تقریبا هر بار که به خانه برمی گردم دست هایم را می شستم. من به هیچ راهپیمایی ضد ماسک یا اعتراض دیگری نرفتم. همچنین هنگامی که جو بایدن رئیس جمهور منتخب برای پیروزی در انتخابات پیش بینی شد ، همانطور که برخی از مردم منطقه من پیش بینی کردند ، من جشن بیرون نرفتم. فقط یک نفر از اعضای خانواده نزدیک من نیز آزمایش مثبت داشتند ، اما من هفته ها است که او را ندیده ام ، بنابراین فکر نمی کنم که از او گرفته ام.

من به این نتیجه رسیدم که مسئله این است که در یک مکان اشتباه در یک زمان اشتباه قرار بگیرم ، و نگهبان خود را کنار گذاشتم. در حال حاضر، از هر 17 آمریکایی یک نفر آزمایش ویروس کرونا مثبت بوده و از هر 1000 نفر یک نفر در نتیجه فوت کرده است. با افزایش فعلی موارد در شهرستانهای پرجمعیت لس آنجلس ، تعجب نمی کنم اگر نسبت افراد آلوده در واقع یک به 10 باشد.

مدتی به بدترین حالت در مردم فکر می کردم. صادقانه بگویم ، من فکر نمی کنم بسیاری از مردم ویروس را آنطور که باید جدی می گیرند. و من فقط در مورد افرادی صحبت نمی کنم که فکر می کنند ویروس کرونا یک حقه است. هر روز حداقل یک نفر را می بینم که به اشتباه ماسک زده است. من به اطراف نگاه می کنم و ترافیک مثل همیشه بد است – شک دارم برخی از این افراد کاری “اساسی” انجام دهند. من همچنین افرادی را می بینم که در هنگام سفارش غذا یا تحویل غذا در رستوران ها غذا می خورند. مطمئناً آنها از نظر اجتماعی فاصله دارند و رستوران از نکات ایمنی پیروی می کند. اما این غیر قابل انکار نیست. و من فقط سرم را به آنچه برخی از افراد در شبکه های اجتماعی ارسال می کنند تکان می دهم. به نظر می رسد بسیاری از افراد هستند که در مورد “مسطح کردن منحنی” در مورد یک بازی بزرگ صحبت می کنند اما کاری کاملا متفاوت انجام می دهند. و سپس کسانی هستند که مسطح نیستند [crap] در مورد آلوده کردن دیگران به دلیل مسائل شخصی آنها با دنیا یا فقط دیوانه وار بودن.

من فکر می کنم من هم می توانستم بهتر عمل کنم. همانطور که قبلاً گفته شد ، من اقدامات احتیاطی را انجام می دهم تا احتمال ابتلا به خود را به حداقل برسانم. اما شاید می توانستم نظم بیشتری داشته باشم. آیا واقعاً برای تهیه ساندویچ مک ریب یا قهوه دلار لازم بود که به مک دونالد بروم؟ شاید می توانستم به جای قدم زدن در محله ، پریدن جک را در خانه انجام دهم.

خوشبختانه ، در حالی که ویروس برای مدت چند روز مقدار زیادی از من را از بین برد ، من نه بدترین علائم را تجربه کردم و نه در بیمارستان بستری شدم. یک هفته بعد از علائم ، وضعیت من تا جایی بهبود یافت که بتوانم دوباره کار کنم ، اگرچه فقط به ارسال ایمیل و پر کردن مدارک محدود بود. صحبت با مشتری ها یا کارمندان دولت با کمبود سرفه ام انجام شد.

در مورد بهبودی من ، به محض بهبود شرایط ، سعی کردم تا جایی که ممکن است در رختخواب بمانم زیرا کم تحرکی کمکی نمی کند. من کردم تمرینات تنفسی روزانه چندین بار و من هم سعی کردم روی شکمم خوابیده به جای اینکه به پشت بخوابم و آب زیادی نوشید.

یک هفته پیش دوباره آزمایش کرونا ویروس دادم و تست منفی گرفتم. در حالی که این خبر خوبی است ، من در طول کریسمس کسی را ندیدم. به دلیل سرفه ام ، من هم با کسی تماس نگرفتم. من انزوا را ادامه می دهم تا پس از شروع سال جدید ، و حتی در آن صورت مردم را فقط به عنوان مورد نیاز می بینم.

ای کاش آخرین ستون من برای سال 2020 می توانست در مورد یک موضوع مثبت تر باشد. اما حداقل نتیجه آن مثبت بود. با توجه به تعداد بیشماری از موارد امروز در ایالات متحده ، حتی افرادی که اقدامات احتیاطی کافی را انجام می دهند می توانند به این بیماری مبتلا شوند. اگرچه فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک می تواند به شما کمک کند ، اما جلوگیری از عفونت تضمین شده نیست. بنابراین لطفاً ایمن بمانید ، جشن های سال نو را به حداقل برسانید و امیدواریم که 2021 روزهای بهتری را پیش رو داشته باشد.


استیون چونگ وکیل مالیاتی در لس آنجلس ، کالیفرنیا است. او به افراد با برنامه ریزی اساسی مالیاتی و حل و فصل اختلافات مالیاتی کمک می کند. او همچنین با افرادی که وام دانشجویی زیادی دارند دلسوز است. از طریق ایمیل به آدرس [email protected] می توان با او تماس گرفت. یا می توانید از طریق توییتر با او ارتباط برقرار کنید (stevenchung) و با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer