Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سلام رفیق ، می توانی از سهام خود صرفه جویی کنی؟ (عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

وقتی گزارش ها برای اولین بار منتشر شد مبنی بر اینکه جفری بوسرت کلارک ، به تازگی سرپرست رئیس بخش مدنی وزارت دفاع ، با دونالد ترامپ توطئه ای برای اخراج سرپرست دادستان کل کشور و نصب کلارک انجام داد در تلاش برای استفاده از دولت فدرال برای پیشبرد ادعاهای تقلب در انتخابات و احتمالاً معکوس کردن نتایج مسابقه ریاست جمهوری ، اولین غریزه من این بود که او باید دوباره به کرکلند و الیس برود.

اگر چهار سال گذشته چیزی به آمریکا آموخته باشد ، این است كه مسخره كردن حرفه وكالت در خدمت به آن دولت هیچ نتیجه ای ندارد. روز جونز از همکاران خود استقبال کرد با آغوش باز. راد روزنشتاین دستور آدم ربایی گسترده کودکان و درست وارد بیگلاو شد. که شرکت ها در تماس “یافتن رای بیشتر” از ترامپ از وکلا جدا شدند یک استثنا بود که این قاعده را ثابت می کند – این یک چیز است که به عنوان یک اسلحه اجاره ای خدمت کنید ، اما کاملاً چیز دیگری است که می توانید در حالی که عنوان رسمی را پوشانده اید ، ضرب وشتم را ایجاد کنید. حتی اگر کسانی که پست های دولتی دارند آسیب ملموس تری به کشور وارد کنند ، بیگلاو همیشه جا را برای دستیار معاون سابق تهیه اتاق های هتل ترامپ یا هر چیز دیگری فراهم می کند.

بنابراین کمی تکان دهنده است صدای پچ پچ را بشنوید که کرکلند و الیس ممکن است کلارک را پس نگیرند پس از حوادث ناگوار او در طی روزهای کمرنگ در پناهگاه ترامپ. کرکلند و الیس هنوز مستقیماً با این موضوع صحبت نکرده اند ، اما وقتی مطبوعات شروع به شنیدن خبرگان می کنند که یک وکیل را “رادیواکتیو” توصیف می کنند و لیست طولانی از وکلای برجسته را جمع می کند توصیف رفتار “بسیار شگفت آور نادرست” ، دشوار است که یک شرکت در تلاش برای محافظت از نام تجاری خود باشد.

کلارک ، که به عنوان رئیس گروه تمرین محیط زیست و حقوق مالکیت برای انجمن فدرالیست خدمت کرده است (بدیهی است) ، منکر کار اشتباهی شده است ، اگرچه در بیانیه خود برای مجله ملی می گوید ، “بحث درباره گزینه های قانونی و تحقیق در این زمینه غیراخلاقی نیست ، و همچنین درگیر در مشورت های داخلی نیست. ” این غیراخلاقی نیست … مگر اینکه مشورت های داخلی به یک مکان بد تبدیل شود. وکلای جنایی نمی توانند بگویند ، “ما در مورد جوانب مثبت و منفی کشتن شاهد اصلی بحث کردیم ، اما این فقط ، مثل مشاوره داخلی بود. یک قانون باید تمام گزینه ها را ارائه دهد! “

اظهارات وی به تایمز چین و چروک دیگری به وجود آورد: “جای تأسف است که کسانی که در یک گفتگوی حقوقی ممتاز بودند ، در مورد چنین مشورت های داخلی در ملا comment عام اظهار نظر می کردند ، در حالی که هرگونه بحث و تحریف را نیز تحریف می کردند.” بله ، من کاملاً مطمئن نیستم که امتیاز وکیل-مشتری به DOJ به رئیس جمهور به عنوان یک فرد برای تضعیف دولت فدرال مشاوره داده باشد. این احساس می کند که نهاد اخیر است واقعی مشتری وزارت دادگستری.

در این لحظه آینده کلارک ابری است ، اما درب گردان قوی است و من همچنان اعتقاد ندارم که کرکلند و الیس در برابر خشم گسترده و تلاش گروههایی مانند پروژه لینکلن یا میدااستوچ تسلیم می شوند. اما استخدام کسی که ناموفق کودتا کردن؟ این چیزی است که شرکت نمی تواند ببخشد. Kirkland & Ellis مکانی برای برندگان ، جفری است. وقتی وکلای ما تصمیم گرفتند کاری را انجام دهند ، انتظار داریم کار را به پایان برسانند.

وکلای دادگستری ترامپ و دادگستری گفته اند که توطئه های خود را به عنوان سرپرست دادستان کل دادگستری انجام داده اند [New York Times]
“به طرز حیرت انگیزی نامناسب”: آنچه وکلا درباره طرح گزارش شده ترامپ به دادستان کل دادگستری ایالات متحده می گویند [National Law Journal]
مقام سابق وزارت دفاع پس از ادعای توطئه انتخاباتی “رادیواکتیو” نامیده شد [Bloomberg]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer