Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

همه چیز خیلی خوب شروع شد. در ماه نوامبر ، سیدنی پاول قول داد که “کراکن” را آزاد کند و ترامپ را با پیروزی به کاخ سفید بازگرداند.

“جورجیا احتمالاً اولین ایالتی است که من قصد انفجار آن را دارم و آقای کمپ و وزیر امور خارجه باید با آن همکاری کنند.” گفت، وعده یک مبارزات دعوی “کتاب مقدس” که با پیروزی در دادگاه عالی به اوج خود رسید.

اما اکنون ماه مارس است ، دیوان عالی کشور تحویل داد ضربه آخر به دعوای انتخاباتی پاول.

که خواهد بود آریزونا و ویسکانسین شاخک ها به طور غیرهماهنگی به دریا می ریزند ، حتی بدون تسلیت رمز مخالفت سرخ از عدالت توماس و دیگران در مورد اهمیت تصمیم گیری در مورد این مسائل قبل از انتخابات بعدی.

به عنوان وکیل مایک دانفورد نشان میدهدممکن است شاخک شاخه ای جدا شده از لباس آریزونا وجود داشته باشد که همچنان در اطراف مدار نهم پیچیده است ، اما رویای نهنگ سفید پاول برای ادغام دادخواست های میشیگان ، جورجیا ، آریزونا و ویسکانسین در یک جانور وحشتناک دریایی مرگبارتر از لوتفیسک است.

به یاد داشته باشید که وقتی پاول دادخواست ها را مطرح کرد و آن را تنظیم کرد حرکت مواج کل دادگستری دیوان عالی کشور را دزدیده اید؟

دادخواست های آریزونا و ویسکانسین به صورت الکترونیکی تشکیل و در 12 دسامبر تحویل دادگاه شد. با این وجود ، در 17 دسامبر ، دفتر دفتریار هر دو “رد شده” را در پایگاه داده ECF دیوان علامت گذاری کرد. هنگامی که در مورد این یادداشت تحقیق شد ، به مشاور مستشاری اطلاع داده شد که یک تحلیلگر دفتر دفتریاری ، آنها را به دلایل نامشخص و بدون مشارکت هیچ عدالت دیوان ، آنها را رد کرده است. به مشاور اطلاع داده شد كه توضيحاتي از طريق نامه آمريكايي ارائه خواهد شد.

ما این وقایع (احتمالاً بی گناه) را غیر معمول سنتهای مغرورانه در دفتر دادستان عالی می دانیم. مهمتر اینکه ، ما اطمینان داریم که کمبودهای دادخواست های آریزونا و ویسکانسین ، در صورت وجود ، قابل درمان است. ما با کمال احترام از دادگاه درخواست می کنیم که آن موارد ارسالی nunc pro tunc ثبت شده و آنها را ادغام کند ، پس از ثبت در دادخواست های میشیگان و جورجیا.

چه کسی فکر کرده است که حالت تهاجمی منفعلانه با دادگستری بازی نمی کند ، درست است؟ پاول خواستار آن شد كه دادگاه تكاليف او را به موقع درجه بندي كند و به او اجازه دهد چهار پرونده را با الگوهاي واقعي متفاوت و وضعيت هاي رويه اي متفاوت ادغام كند ، NBD.

دادگاه با تعجب هیچ کس به جز شاید خود پاول ، دادگاه را بوت کرد گرجستان لباس کراکن در 11 فوریه و شاخک میشیگان در 22 فوریه – هر دو بدون نظر.

و با لیست سفارشات امروز ، سرانجام این موجود هولکینگ کشته می شود و فقط خماری روده ای خفیف برای پاول و هموطنانش باقی مانده است. فقط یک دادخواست افترا 1.3 میلیارد دلار از Dominion. به علاوه یک 2.7 میلیارد دلار مطالبه از Smartmatic. اوه ، و طرح تحریم و حق الوکاله وکالت در میشیگان به دنبال گرفتن مجوز پاول برای وکالت. هیچ چیزی که کمی پپتو بیسمول پاک نمی کند! و اگر همه راه های دیگر به شکست منجر شد ، کارمند دادگاه را سرزنش کنید – این کار هر بار م worksثر است!


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer