Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در کدام موارد باید گزارش دهید؟

وقتی با muckety-muck صحبت می کنید ، muckety بیشتر به چه مواردی علاقه مند است که به روزرسانی را بشنوند؟

دسته اول واضح است: موارد بزرگ بلیط.

اگر شاکیان ما را به خاطر یک یا دو میلیارد دلار شکایت کرده اند ، بنابراین افراد در C-suite مراقبت می کنند. به طور مرتب در مورد آن موارد گزارش دهید.

اما چیزهای دیگری غیر از پول مهم هستند.

اگر این پرونده احتمالاً اعتبار شرکت را به خطر بیندازد ، افراد تحت مراقبت از مجموعه C هستند. به طور مرتب در مورد آن موارد گزارش دهید.

اگر پرونده مربوط به یک تنظیم کننده دولتی باشد ، احتمالاً افراد در مجموعه C مراقبت می کنند. این موارد را به لیست اضافه کنید.

اما این همه واضح است.

چه چیز دیگری به موارد مهم توجه دارد؟

مواردی که شخصاً موکت است.

شاید اخراج مدیر عامل به دلایلی در یک پرونده نسبتاً کوچک انجام شده باشد. این سهم ها دیگر قابل توجه نیستند ، اما مدیر عامل احتمالاً همچنان علاقه مند به شنیدن پیشرفت ها در هنگام وقوع است.

فرض کنید کسی در مجموعه C شخصاً به عنوان متهم پرونده ای نامگذاری شده باشد ، به دلیل گزارش نادرست به پلیس در مرز بین المللی مسدود شده باشد ، یا در غیر این صورت منافع شخصی در این پرونده دارد. بلافاصله ، این موارد از نردبان بالا می روند. به طور مرتب گزارش دهید (به شخص درگیر) حتی اگر خطر نسبتاً کم است.

دسته بعدی مواردی که به کدام موکت اهمیت می دهد چیست؟ مواردی که muckety رابطه شخصی با مشاور دارد.

فرض کنید شما در پاناما به دنبال مشاور هستید. شما در آنجا مشاوره منظم ندارید. مدیر مالی هم اتاقی های دانشگاه با شخصی بسیار چشمگیر بود که اکنون وکالت در پاناما را بر عهده دارد. شما توصیه را بررسی می کنید ، و در آخر وکیل توصیه شده را استخدام می کنید.

مخاطرات هرگز لزوماً مادی نبودند. هیچ مشارکت شخصی در این پرونده وجود ندارد. اما این پرونده به دلیل اینکه مدیر مالی یک رابطه شخصی با مشاور دارد ، مورد توجه قرار می گیرد. C-suite به طور کلی به این پرونده اهمیتی نخواهد داد. مدیر عامل ، گرچه در مورد پرونده ای که شخصاً در آن درگیر بوده کنجکاو است ، اما به این پرونده دیگر اهمیتی نمی دهد. اما مدیر مالی ، که یک رابطه شخصی با مشاور دارد ، اهمیت می دهد. گزارشات منظمی راجع به این پرونده به CFO ارائه دهید.

هیچ یک از اینها چیزهای سختی نیستند. وقتی به آن فکر می کنید همه چیز بدیهی است.

اما بسیاری از وکلای داخلی سالها – یا برای همیشه – وقت می گیرند تا به این موارد فکر کنند.

به این فکر کنید که آیا مخاطبان شما به پرونده اهمیت می دهند یا خیر. گزارش خود را بسته به میزان علاقه شخصی متفاوت کنید.


علامت هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی بین المللی پیش برد و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین قانون و استراتژی دعوی مسئولیت مواد مخدر و دستگاهبله (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer