Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سال به سال ، ما شاهد هستیم که شرکت حقوقی پس از پرداخت حق التدریس به تعهد خود به تنوع در حرفه وکالت ، با وعده هایی برای قرار دادن وکلای زن در یک سطح با همتایان مرد خود ، خواه این امر از طریق استخدام و حفظ تعداد بیشتری از وکلای زن باشد ، ، ارتقا more تعداد بیشتری از وکلای زن در مشاغل سهام عدالت ، ارائه موقعیت های رهبری بیشتر به وکلای زن ، یا اتخاذ سیاست های خانوادگی بیشتر برای اطمینان از اینکه وکلای زن قادر به برتری در شغل خود هستند ضمن حفظ تعادل پایدار کار / زندگی. با وجود این تضمین های مستمر ، و علی رغم این واقعیت که تعدادی از بنگاه های اقتصادی تلاش زیادی برای بهبود قد زنان در قانون انجام داده اند ، تنها تعداد معدودی وجود دارد كه به زنان این فرصت را می دهد تا از طریق صفوف برای تبدیل شدن به بازیگران اصلی قدرت و دریافت شگفت آور غرامت پررونق.

با تشکر از مجمع توانمندسازی زنان در قانون (WILEF) ، ما راهی برای فهمیدن اینکه کدام یک از شرکتها در بالای پیشنهاد دادن به وکلای زن هستند که می توانند از نظر اعتبار و دستمزد با همکاران مرد خود عملکرد مطلوبی داشته باشند ، راهی پیدا می کنیم.

WILEF به شرکت های Biglaw با 300 یا بیشتر وکلا که در ایالات متحده مشغول به کار هستند این فرصت را دارد که گواهینامه Gold Standard را کسب کنند ، به این معنی که آنها باید چهار یا شش معیار را دنبال کنند که زنان وکلا را به سمت موفقیت در توسعه تجارت و نقش های رهبری سوق می دهد. در اینجا معیارها وجود دارد (دو مورد اجباری است):

 • 25٪ از شرکای سهام عدالت یا ، در عوض ، 40٪ از وکلا که در 12 ماه گذشته شریک حقوق صاحبان سهام می شوند زن هستند (اجباری)
 • 10٪ از شرکای سهام عدالت زنان رنگارنگ یا 4٪ شرکای سهام عدالت زنان LGBT هستند (اجباری)
 • 20٪ رئیس دفتر و شعب ایالات متحده را زنان تشکیل می دهند
 • 25٪ کمیته اصلی اداره شرکت را زنان تشکیل می دهند
 • 25٪ کمیته جبران خسارت شرکت یا معادل آن زن هستند
 • 20٪ از نیمه بالای شرکای سهام شرکت از نظر جبران خسارت را زنان تشکیل می دهند

امسال 29 شرکت کاهش را نشان دادند که بسیار کمتر از سال گذشته است. چه چیزی باعث تفاوت امسال شد؟ WILEF درصد لازم برای شرکتها برای دستیابی به اولین معیارهای اجباری را افزایش داد (در سال گذشته 20٪ از شرکای سهام عدالت یا 33٪ از وکلا که در 12 ماه گذشته شریک حقوق صاحبان سهام شدند ، زنان بودند ؛ این اختلاف 5٪ و 7 است) ٪ ، با احترام). “در این زمان سال گذشته ، ما 48 شرکت داشتیم. بدیهی است که بالا بردن معیارها تفاوت ایجاد می کند. با این اوصاف ، بالا بردن معیارها برای حرکت سوزن به جلو ضروری بود. “، الیزابت” بتیایین “تورسی ، رئیس جهانی WILEF گفت. شرکت های Biglaw همچنان به تعهد خود در قبال ابتکارات زنان اعتراض می کنند ، اما این بار حتی یک سوم قانون Am 100 در این لیست وجود ندارد. در مورد شركتهای Biglaw كه خواستار وكیلات زن خود هستند ، باید کارهای بیشتری انجام شود.

در اینجا 2021 دریافت کننده گواهینامه Gold Standard وجود دارد (Akin Gump Strauss Hauer & Feld و Vinson & Elkins هر دو تازه وارد این لیست هستند):

آکین گامپ اشتراوس هاور و فلد
بالارد اسپهر
بوکان اینگرسول و رونی
کولی
کاوینگتون و برلینگ
برای پایپر
Eversheds Sutherland (ایالات متحده)
فولی و لاردنر
Freshfields Bruckhaus و Deringer US
هاینز و بون
هوگان لاولز آمریکا
هالند و هارت
یخ میلر
جکسون لوئیس
گوشه سنگ
متولد
مورگان ، لوئیس و بوکیوس
موریسون و فورستر
اوگلتری ، دیکینز ، نش ، اسموک و استوارت
اوملونی و مایرز
اوریک ، هرینگتون و ساتکلیف
پل ، ویس ، ریفکیند ، وارتون و پادگان
سیفرث شاو
شوک ، هاردی و بیکن
سیدلی آستین
سیمپسون تاچر و بارتلت
Skadden ، Arps ، Slate ، Meagher & Flom
ویورس
وینسون و الکینز

اگرچه WILEF به ما نمی گوید که شرکت ها از نظر معیارهای مورد نیاز برای صدور گواهینامه چگونه در برابر یکدیگر قرار می گیرند ، اما ما می دانیم که 9 شرکت از هر شش معیار برخوردار بوده اند. این شرکت ها عبارتند از: Ballard Spahr؛ میدان های تازه هوگان لاولز هلند و هارت سنگ کوتاک ؛ بچه کوچک مورگان لوئیس و بوکیوس اوگلتری ، دیکینز ، نش ، اسموک و استوارت ؛ و سیدلی آستین.

همچنین لازم به ذکر است که از سال 2011 ، زمانی که WILEF این جایزه را برای اولین بار ایجاد کرد ، شش شرکت از این افراد هر ساله گواهینامه Gold Standard را دریافت می کنند. این شرکت ها عبارتند از: Ballard Spahr؛ هلند و هارت بچه کوچک موریسون و فورستر شوک ، هاردی و بیکن ؛ و Skadden ، Arps ، Slate ، Meagher & Flom.

در اینجا برخی از حقایق جالب در مورد چگونگی عملکرد شرکتهای معتبر امسال آورده شده است:

 • 2٪ از شرکتها معیار 25٪ زنان در میان شرکای سهام ایالات متحده را داشتند. 45.3٪ از شرکتها معیارهای 40٪ را داشتند
 • به طور متوسط ​​31٪ از زنان به عنوان رئیس شعبه ایالات متحده بودند
 • زنان 38٪ اعضای کمیته های حکمرانی شرکت ها را تشکیل می دادند
 • زنان 35٪ کمیته های جبران خسارت خود را تشکیل می دادند
 • از نظر جبران خسارت ، 20.6٪ از زنان در نیمه بالای شرکای سهام بودند
 • 6.5٪ از شرکتهای مجاز آستانه 10٪ را برای زنان رنگین پوستان یا 3.8٪ را برای زنان LGBT ملاقات کرده یا از آستانه 4٪ عبور کرده اند

تبریک می گویم به همه شرکت هایی که امسال گلد استاندارد دریافت کرده اند. ما از اینکه در بحث توانمند سازی زنان به بالای بسته Biglaw رسیدید ، از ما تشکر می کنیم. ما هنوز راهی برای پیشروی داریم اما این شرکت ها در مسیر درست گام برمی دارند. از شما برای کمک به درخشش زنان در عمل قانونی متشکریم.

WILEF دور اول شرکتهای دارای استاندارد طلای ایالات متحده و انگلستان را اعلام کرد [WILEF Tribune]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer