Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وکیل دادگستری خود تگزاس ، کایل هاوکینز ، نام خود را بر روی دادستان کل دادگستری اخیر Lone Star (اسکوتوس) نمی گذارد شکایت تلاش برای لغو انتخابات در پنسیلوانیا ، ویسکانسین ، جورجیا و میشیگان ، اما این مانع از پریدن درست سایر ایالت ها نشده است.

دیروز شانزده دادستان کل کشور تشکیل پرونده دادند amicus مختصر دادگاه را ترغیب کرد تا حداقل ادعای تگزاس را در نظر بگیرد که این کشور برای رقابت با روش های رای گیری سایر ایالت ها ایستاده است و امروز میسوری ، آرکانزاس ، می سی سی پی ، کارولینای جنوبی ، یوتا و “لوسیانا” [sic, and lol] به دنبال مداخله بود به عنوان احزاب دونالد ترامپ نیز به دنبال است وارد عمل شوید، که به عنوان استاد حقوق اساسی استیو ولادک با اشاره به، صلاحیت اصلی دادگاه را در پرونده ای که یک کشور از دیگری شکایت می کند ، تخریب کند.

اما شاید ما نباید در حسن نیت قانون اساسی و رویه ای دست و پا بزنیم ، مبادا حواسمان را از این موضوع که این بتشیت است ، منحرف کنیم. ایالت تگزاس تشکیل پرونده از نظر ظاهری بی معنی است این ادعا ادعای احقاق حقوق قانونگذاران ایالت های متهم از غصب غیرقانونی با حکمران بیش از حد و دادگاه های ایالتی است ، تصرفی که ظاهرا بند انتخابات را نقض می کند. و راه حل پیشنهادی برای دیوان عالی کشور است خودش با به تعویق انداختن رای دانشکده انتخابات ، بند انتخابات را نقض کند ، بنابراین قدرت کنگره را غصب “زمان خنثی کردن انتخاب کنندگان و روزی که آنها باید رأی دهند را تعیین کنید. کدام روز در سراسر ایالات متحده یکسان خواهد بود. “

و به جای اینکه بگویید ، “کن پاکتون ، سرعت خود را کم کن! ما اکنون دویست سال است که به طبل در مورد حقوق دولتها می کوبیم. این نوع کار ماست ، می دانید؟ ” کشورهای مداخله گر هستند همه در در مورد این ترکیبی از فرانکشتاین برای کاهش رأی و ضد فدرالیسم. این دادستان های کل کشور به جای تصدیق واقعیت از دست دادن ترامپ ، ترجیح می دهند نام خود را به شکایتی ضمیمه کنند که ادعا می کند براین باید از نظر ریاضیات برنده این چهار ایالت متهم شود زیرا ، هوم ، کلینتون آنها را از دست داد. نپرسید که پس از پیروزی اوباما در سال 2012 و 2008 ، ترامپ چگونه توانست پنسیلوانیا ، ویسکانسین و میشیگان را ورق بزند – این فرمول هنوز محاسبه می شود.

مهم نیست که گرگ ابوت ، فرماندار تگزاس ، رای گیری زودهنگام را یک هفته تمدید کرد ، همان غصب وحشتناک حق قانونی که گویا انتخابات در ایالت های متهم را باطل می کند. به این نکته توجه نکنید که می سی سی پی همچنین در صورت رسیدن آرا ظرف سه روز پس از انتخابات ، اجازه شمارش آرا را می دهد ، که به گفته پاکستون کاملا غیرقانونی است. یا اینکه یوتا این انتخابات را کاملاً از طریق پست انجام داده است ، که به هر حال طبق شکایت prima facie شواهدی مبنی بر قصد تقلب در آرا. یوکیار

اقدام ترامپ برای مداخله چیزی فراتر از نسخه پاک شده خوراک توییتر رئیس جمهور است که توسط جان ایستمن ، استاد حقوق دانشگاه چاپمن تهیه شده است ، با این وجود در مورد تابعیت قبل از تولد گیج است و اخیراً نوشت سرمقاله نژادپرستانه نیوزویک با تعجب آیا کامالا هریس واجد شرایط کاندیداتوری برای ریاست جمهوری است؟

رئیس جمهور ترامپ تقریباً بر همه نشانه های تاریخی پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد. به عنوان مثال ، او هم فلوریدا و هم اوهایو را برد. ایستمن استدلال می کند ، هیچ نامزدی در تاریخ – جمهوری خواه یا دموکرات – پس از پیروزی در هر دو کشور در انتخابات شکست نخورده است.

این بی معنی بود که رئیس جمهور دیروز آن را توییت کرد ، و کاملاً خجالت آور است که در دادگاه عالی ثبت شود. ایستمن در ادامه به آرا popular عمومی ترامپ در مقایسه با اوباما اشاره کرد.

این ، با وجود این واقعیت که نزدیک به 75 میلیون رأی وی – رکوردی برای هر رئیس جمهور فعلی – نزدیک به 12 میلیون بیشتر از وی در انتخابات 2016 بود ، همچنین رکوردی نیز بود (برخلاف انتخابات سال 2012 ، 3 میلیون رأی کمتر از چهار سال زودتر رأی داشت اما با این وجود غالب بود).

آنچه ایستمن و موکلش از قلم انداختند این است که رکوردشکنی 156 میلیون آمریکایی در سال جاری رای دادند و 81 میلیون نفر از آنها رای خود را به جو بایدن دادند.

یا شاید این حذف به لطف شخص دیگری بوده است.

همانطور که آریه کوولر اشاره کرد ، لارنس جوزف شکایت پکستون را به عنوان “مشاور ویژه دادستان کل تگزاس” امضا کرد و به نظر می رسد که وی نیز در تهیه پیش نویس رئیس جمهور برای مداخله سهیم بوده است. و آنها می گویند مردان نمی توانند چند وظیفه ای انجام دهند!

حتی اریک اریکسون ، مفسر محافظه کار نیز خود را موافق می داند راشل مادو که کل این تمرین احتمالاً فقط پیشنهاد بخشودگی توسط پکستون بود و سپس کل ماجرا از کنترل خارج شد.

“کن پاکستون ، دادستان کل تگزاس ، تحت تحقیقات فدرال است و دوست دارد از بخشش ریاست جمهوری محروم شود. دادخواست وی فقط عملكرد مفصل تری از طرف كسی است كه ناامید از رئیس جمهور ترامپ است. ” می نویسد، AG های مختلف را به “بوسیدن حلقه” متهم کرد.

اریکسون خشمگین است: “سطح تحقیر این افراد که مایل به انجام آن هستند باعث می شود که آنها بیشتر از بازی Pulp Fiction گنگ و گنگ به نظر برسند و خود را برای استاد خود تحقیر کنند.”

و دور از ما باشد که با اریک اریکسون موافقت کنیم اما … او اشتباه نمی کند


الیزابت دای (@ 5DollarFeminist) در بالتیمور زندگی می کند ، جایی که در مورد قانون و سیاست می نویسد.

logo-footer