Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دوین نونز و جرقه جرقه ای او وکیل لیبرلندر استیون بیس هفته گذشته نمایش دلقک SLAPPstick خود را به آیووا برد ، اما همه آنها مبلمان را در حین رسوایی در پرونده افترا در خانواده نونز علیه خبرنگار رایان لیزا و مجلات هرست جویدند.

در سال 2018 ، هرست مقاله ای در Esquire by Lizza با عنوان منتشر کرد مزرعه خانوادگی دوین نونز یک راز انفجاری سیاسی را پنهان می کند که دلالت بر این داشت که لبنیات خانواده کنگره ممکن است مهاجران بدون سند را به کار گرفته باشد. ظاهراً غافل خانواده نونس در ژانویه 2020 شکایت کردند که باید قبل از جمع آوری خسارت ، صحت این ادعا را بررسی کنند. از آن زمان ، شاکیان بیس و نونس سعی در استخراج تمام مطالب گزارش لیزا ، در حالی که به طور همزمان به دنبال جلوگیری از واریز از کارکنان NuStar Farms جلوگیری کنید و از افشای سوابق اشتغال این شرکت خودداری کنید.

آنها همچنین از Fusion GPS شهرت “پرونده” احضار کردند ، بر اساس این نظریه ظاهری که لیزا توسط دشمن اصلی کنگره در جریان داستان قرار گرفته است. فقط خیلی منطقی است!

هفته گذشته ، نماینده کنگره ، که طرف این پرونده نیست ، بود برکنار شده توسط وکیل هرست ، جاناتان دانلان. در پایان سوالات خود ، بیس سعی کرد ضبط مکالمات لیزا با منابع را پخش کند ، علیرغم این واقعیت که ضبط شده توسط دستور حفاظتی صادر شده توسط دادگاه پوشش داده شده است.

دونلان ، هنگامی که بیس از عقب نشینی خودداری کرد ، گفت: “من به سپرده گذاری پایان می دهم” و اصرار داشت که دونلان از نماینده کنگره بپرسد آیا شنیده اید که نوارها به طور موثری آنها را به منظور سپرده گذاری مهر کرده اند.

“چرا نمی خواهید او آنچه در نوارها است بشنود؟ از چی میترسی؟” بیس جنگ طلبانه خواست.

در آن زمان خود نونس ، کسی که اجازه نمی داد شخص دیگری پرخاشگرترین فرد بی حوصله در اتاق باشد ، وارد شد.

صبر کنید ، من به آن اعتراض دارم. من حق دارم ، این ودیعه من است. من کاملاً به آن اعتراض دارم آنها قطعاً – من دلیلی دارم که بدانم. شما در این نظریه نشسته اید و نظریه توطئه را پس از نظریه توطئه و نظریه توطئه پشت سر گذاشته اید ، خواه این که چه کسی دعوای حقوقی را پرداخت می کند ، یا نقض اخلاق بی پروا ، و سپس آن بازی کوچک ساختگی را با من انجام می دهید ، جایی که به من احضاریه نشان می دهید و سپس کمی بازی می کنید. مانند این که من رعایت نکرده ام ، و اکنون متوجه شده ام که شما آن را به عنوان یکی از نمایشگاه ها کنار خود نشسته اید.

شما از من پرسیدید که آیا من برخی از انواع اسناد را دیده ام؟ من گفتم نه ، اما دوست دارم آنها را ببینم ، اگر می خواهم یادداشت های لیزا یا چیزهایی از این دست را ببینم. اگر یادداشت هایی دارید حق با شماست ، من می خواهم آنها را ببینم. و اشتباه است ، شفاف نیست ، کاملاً فاسد است و من نزد قاضی می روم. من خودم می خواهم نزد قاضی بروم. و من این سپرده گذاری را پایان نمی دهم. می خواهم استیو همچنان به پرسیدن سوالات از من ادامه دهد.

تو فکر می کنی کدوم خری هستی؟

باز هم به این نکته توجه داشته باشیم که آقای نونس در این پرونده طرفی ندارد. و غیر وکیل.

دونلان با اشاره به اینکه افشای مطالب حکم حفاظتی دادگاه را نقض می کند ، تهدید کرد که در صورت افشای آن در تحویل ، به تحریم و تحقیر می پردازد و پیشنهاد می کند که بیس و موکلانش در صورت تمایل به باز نشدن مطالب از دادگاه درخواست تأیید کنند.

بیس پاسخ داد: “این شاهد حق دارد بداند که در آن نوارهای صوتی چه چیزی وجود دارد ، درست مانند عموم مردم.”

پس از چند دقیقه هک کردن و هول کردن ، رسوب بدون اینکه مواد محافظت شده فاش شود به پایان رسید. اما بیس تهدید خود را برطرف کرد و این را اعلام کرد حرکت موز برای اجبار به کشف ، که در آن او مخالفت با افشای مواد محافظت شده را “غیراخلاقی” توصیف کرد. با این حال ، او برای آب بندی مواد خود حرکت نکرد.

بیس ناله کرد: “این قانون همه اصول آیین دادرسی مدنی فدرال و متمم اول را نقض می کند.” و ، اینجا ، رعد و برق در آنجا به آنجا اصابت نکرد.

“هرست و لیزا می دانند که روی آن نوارهای صوتی چیست. آنها حقیقت را می دانند. این یک تلاش عمدی برای جلوگیری از کشف و پنهان کردن حقایق مادی از یک شاهد بود. “

کدام است ثروتمند از وکیل تازه وارد آمده است نیمکت زده توسط قاضی به دلیل رفتار ناشایست خود در قبال اخراج کارکنان NuStar ، که در آن خود بیس وقتی دادخواهان سعی کردند از حقوق متمم پنجم خود استفاده کنند ، روند رسیدگی را متوقف کرد.

همانطور که ما شرح داده شده آن در آن زمان:

بیس در تلاشی آشکار برای تقویت رسوبات کارکنان NuStar ، ابتدا ادعا کرد که تخلیه آنها غیرقانونی است ، سپس ادعا کرد که به عنوان کارکنان لبنیات از شاهدان نمایندگی می کند و با پذیرش خدمات فرایند موافقت کرد. در خود سپرده گذاری ، او تصمیم گرفت که پس از همه آنها را نمایندگی نمی کند ، اما سپس روند کار را به شکلی تکان دهنده مختل کرد که از پرونده دادگاه سیاه می شود.

شهادت کارکنان در مورد اینکه چرا آنها بدون سپردن اسناد و مدارک حاضر به سپرده گذاری شده اند مجدداً مورد تجدید نظر قرار می گیرد ، اما بلافاصله قبل از قسمتی تحت عنوان “دادگاه باید وکیل شاکیان را ملزم به رعایت قوانین فدرال و اخلاق کند” قرار می دهد.

به نظر می رسد در آن سپرده گذاری چیزی وحشتناک یا احتمالاً جنایی آشکار اتفاق افتاده است ، که توجیه اعمال راه حلی شدید از سوی دادگاه را به دنبال دارد.

دادگاه از اعمال تحریم های درخواستی خودداری کرد ، اما به بیس دستور داد تا وکیل کارکنان را بدون دخالت به وظیفه خود انجام دهند و بدون هیچ گونه ابهام به وی دستور داد که قوانین فدرال آیین دادرسی مدنی پیشنهاد نیستند.

در همین حال ، به نظر می رسد تنها ما نیستیم که متوجه شده ایم اینجا یک چیز دیوانه وار در جریان است. استاد یوجین ولوخ از کلینیک اصلاح اول UCLA یک پرونده ثبت کرده است حرکت برای مداخله، به دنبال پنهان کردن نسخه های اصلاح نشده حرکات مربوط به هرگونه چیز دیوانه کننده ای است که قبل ، در طول و پس از آن رسوب کرده است.

اوقات خوش!

Nunes v. پیتزا [Docket via Court Listener]


الیزابت دای در بالتیمور زندگی می کند و در مورد حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer