Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

نه سال و نیم پیش ، دانشکده حقوق را به پایان رساندم ، بدون اینکه بدهی وام دانشجویی به من تحمیل شود. دو سال و نیم پیش ، با مشخص شدن مسافتی که با گذشت زمان ایجاد می شد ، شروع به شرح نویسی استراتژی هایی کردم که استفاده کردم (و چند موردی که متعاقباً آموختم). دست نوشته من شد JD بدون بدهی شما: چگونه فارغ التحصیل از دانشکده حقوق بدون گرفتن بدهی وام دانشجویی می شویم.

وقتی کتاب تقریباً کامل شد ، من پیشنهادات زیادی را برای شرکت های کوچک انتشاراتی ارسال کردم. من با چند نفر از عوامل ادبی صحبت کردم. واقعاً فکر می کردم که من واقعاً با آنها معامله داشته ام مطبوعات آکادمیک کارولینا، و فقط منتظر امضای اسناد و مدارک بود ، قبل از اینکه من یک تماس ناامیدکننده دریافت کنم تا به من اطلاع دهم که همه چیز از بین رفته است.

این همیشه یک بازار هدف کوچک بود. کل ثبت نام JD از آن زمان به بعد افزایش یافته است ، اما هنگامی که من برای اولین بار کتاب خود را ارائه می دادم ، فقط حدود 37000 دانشجو بودند که 1L سال خود را در دانشکده های حقوق در سراسر آمریکا آغاز می کردند. احتمالاً افرادی که قصد رفتن به دانشکده حقوق را ندارند ، علاقه ای به خواندن کتابی در مورد نحوه تحصیل در دانشکده حقوق بدون تحمیل بدهی وام دانشجویی ندارند. حتی در گروه عمومی “دانشجویان حقوق” ، استراتژی اصلی شرح داده شده در کتاب – به طور خلاصه ، خواستگاری از بورسیه کامل دانشکده حقوق و تا حد زیادی نادیده گرفتن اخبار ایالات متحده رتبه بندی – فقط برای گروه کوچکی از افراد در تقاطع خوش شانس “استعداد” و “ذهن باز” قابل اجرا است.

بنابراین ، در حالی که ناامید شده بودم ، بی میلی ناشران را درک کردم. با این وجود ، سرانجام ، فهمیدم که قربانی یکی از مواردی می شوم که در این کتاب نسبت به آن هشدار می دهم: بردگی غیر منطقی خود در برابر اقدامات سنتی با اعتبار که ارتباط چندانی با نتایج دنیای واقعی در قرن بیست و یکم ندارد. معتبر است که نویسنده کتابی است که توسط ناشر محترم منتشر شده است. اما آخر روز ، من ننوشتم JD بدون بدهی شما تا احساس بهتری نسبت به خودم داشته باشم. من آن را برای کمک به افراد ، به ویژه افرادی که به حرفه وکالت وارد می شوند ، بدون هیچ گونه تماس قبلی با آن نوشتم. من یک نقطه نرم برای آن دسته از افراد دارم که یکی از آنها هنگام شروع دانشکده حقوق بوده ام.

با زمان بد امضا ، من منتشر کردم JD بدون بدهی شما به عنوان یک کتاب الکترونیکی در آمازون در تاریخ 29 فوریه 2020. زمان ساده تری بود ، تقریباً بسیار زیاد فقط باب وودوارد ، رئیس جمهور دونالد ترامپ، و چند سناتور خوش شانس می دانست که ویروس کرونا یک معامله بزرگ خواهد بود. با وجود زمان نامناسب ، تقاضا برای نسخه های ملموس کاغذ و جوهر از JD بدون بدهی شما آنقدر زیاد بود که کمی بیش از یک ماه پس از ورود نسخه Kindle به قفسه های مجازی ، نسخه جلدی شومیز را تنظیم کردم. به دنبال یک سنبله اولیه وقتی برای اولین بار در مورد آن نوشتم JD بدون بدهی شما در این ستون، فروش آهسته اما ثابت ادامه داشت ، تا اینکه در پایان هفته گذشته به یک نقطه عطف بسیار جالب توجه رسید.

JD بدون بدهی شما اکنون به طور رسمی 100 نسخه فروخته است. این به سختی برای رسیدن به مقام پرفروش است ، اما این تعداد زیادی از مردم هستند که امیدوارند بینش ارزشمندی از آنچه که از نظر بدهی دانشکده حقوق با آن روبرو هستند ، کسب کنند. ظاهراً ، بعضی از خوانندگان کتاب را مفید دانسته اند – من از کسانی که به آن کمک کردند تا در رتبه بندی قابل قبول 4.1 ستاره در آمازون کمک کند ، تشکر می کنم.

گرچه من ننوشتم JD بدون بدهی شما برای اینکه احساس بهتری نسبت به خودم داشته باشم ، وقتی از خوانندگانی می شنوم که چیزی از آن خارج شده اند ، به نوعی چنین می کنم. اگر کتاب را خوانده اید و فکرهایی را که می خواهید به اشتراک بگذارید برای من ایمیل بفرستید. بهتر است ، اگر دوست داشتید ، این موضوع را با یک بررسی پنج ستاره در آمازون برای من در میان بگذارید ، که باعث می شود دیگران بتوانند کتاب را بیابند و از آن بهره مند شوند. جهنم ، اگر یک بررسی پنج ستاره را ترک کنید ، من حتی مراحل تصمیم گیری دانشکده حقوق را با شما تماس می گیرم ، یا بعد از صرف ناهار دفعه دیگر اگر این بیماری همه گیر تمام شود ، در شهر شما هستم.

و هی ، از همه کسانی که قبلاً متشکرم خرید یک کپی از JD بدون بدهی شما. به دوستانت بگو. به یاد داشته باشید ، این یک هدیه عالی برای کریسمس ، حنوکا ، یا هر مناسبت دیگری که جشن می گیرید ، می سازد. JD بدون بدهی شما همچنین یک تعجب خوب کوچک وجود دارد که هیچ چیز برای آن قوم خاص در زندگی شما وجود ندارد (ملحدان به ویژه قدردانی از کمی توجه در این زمان از سال). تعطیلات مبارک همه


جاناتان ولف یک همکار در یک دادگستری در یک شرکت متوسط ​​و کاملاً مینه سوتا است. او همچنین به عنوان استاد نویسندگی کمکی در دانشکده حقوق میچل هملاین تدریس می کند ، برای طیف گسترده ای از نشریات مقاله می نویسد و داشتن سواد اقتصادی و علمی را هم برای وی کار می کند و هم لذت او را. هر نظری که او ابراز می کند احتمالاً طلای خالص است ، اما با این وجود صرفاً نظر وی است و نباید به هیچ سازمانی وابسته باشد. به هر حال نمی خواهد اعتبار را تقسیم کند. می توان به او دسترسی پیدا کرد [email protected].

logo-footer