Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

چرخه اعتیاد به مواد مخدره پیرامون هوش مصنوعی جامعه حقوقی را به سفری سوق داده است. از روزهای ابتدایی پایان ناپذیر ، اما هرگز قابل قبول ، وعده واکنش شدید روحانی تا “خوب ، در واقع شما تمام این مدت ناخواسته از آن استفاده کرده اید!” به نظر می رسد که این روزها وکلا با هوش مصنوعی بیشتر درگیر هستند ، حداقل در حدی که به آنها گفته می شود نرم افزار تحقیقات حقوقی اساساً “در حال انجام هوش مصنوعی” در پشت صحنه است.

اما تا حدی این حرفه واکنش ناکافی را به دلیل کمبود تخیل معامله کرد. هوش مصنوعی می تواند تحقیقات حقوقی را تجدید نظر کند ، اما اگر وکلا فقط ایمان داشته باشند توانایی انجام کارهای بسیار بیشتری را دارد.

هفته گذشته ، معلمان دانشگاه Kira Systems نوح وایزبرگ و دکتر الكساندر هودك آزاد شد هوش مصنوعی برای وکلا: هوش مصنوعی چگونه به ارزش افزوده می شود ، تخصص را تقویت می کند و شغل را تغییر می دهد (پیوند وابسته) که سعی در ارائه راهنمایی مستقیم به فنون و پتانسیل آن دارد.

از تحقیق گرفته تا تجزیه و تحلیل تا بررسی قرارداد ، این کتاب بیان می کند که هوش مصنوعی بالقوه می تواند در عمل شما ایجاد کند. تقریباً به نظر می رسد که منطق هوش مصنوعی در ساختار کتاب نفوذ کرده است ، از طرف دیگر نویسندگان متعددی دیدگاه های جدیدی را اضافه می کنند یا موارد استفاده را در سبک های شخصی خود نشان می دهند – هیچ بررسی داده ای بدون پرداختن به چندین مورد کامل نخواهد بود چشم اندازها و نتیجه گیری اجماع. یک فصل از تحقیق که توسط خدمه Casetext نوشته شده است ، یک داستان را از یک پزشک انفرادی با استفاده از محصول هوش مصنوعی خود برای جلوگیری از حبس ابد برای مشتری ارائه می دهد. اکثر داستان های هوش مصنوعی تقریباً چشمگیر نیستند ، اما دشوار است که با ارزش کنار آمدن از هرگونه قطع فناوری که ممکن است در هنگام به روز بودن در مورد آخرین پیشرفت ها بتوانید تأثیر بگذارید ، بحث کنید.

این کتاب از س questionsالات اخلاقی پیرامون فناوری ابایی ندارد. مقابله با تعصب و نگرانی از رویه غیرمجاز می تواند به همان اندازه دلیلی باشد که وکلا را در خود نگه می دارد ، لودیت بی رویه و آرامش اعصاب آن در هر مقدمه حداقل به اندازه یک مورد استفاده قانع کننده مهم است.

اگر هنوز از مفهوم آوردن هوش مصنوعی در عمل ترسیده اید ، این کتاب برای شماست. و اگر قبلاً از انقلاب فناوری پذیرفته اید ، این کتاب هنوز می تواند یک بررسی مفید از فرصت های گسترش استفاده از هوش مصنوعی در صنعت حقوقی را ارائه دهد.

حتی اگر آنها قرار نیست این حرفه را به عهده بگیرند ، ربات ها در حال آمدن هستند و اینکه چقدر راحت با آنها راحت هستید ، در آینده تمرین را تعریف می کند.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer