Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

کانون وکلای ایالت نیویورک قطعنامه ای را تصویب کرد خواستار دولت ایالتی برای واکسیناسیون اجباری COVID به بهانه های مذهبی ، فلسفی یا شخصی است، اطلاعیه ای با انتشار اخباری که حتی بیشتر هیجان انگیز است یک واکسن موثر 90 درصدی ممکن است به زودی وارد شود. این قطعنامه به سختی ممکن است باشد ، از جمله تعدادی از هشدارها مانند اینکه درصورت پایین بودن میزان پذیرش داوطلبانه ، فقط مردم را ملزم به دریافت آن می کند. این یک قدم به عقب از گزارش مه بخش سلامت که حدود 90 صفحه صرف کرد تا بگوید ، “به عشق خدا ، قبل از اینکه همه ما را بکشی ، خود را کنار بگذار و واکسن بزن.”

قدرت یک دولت برای مجبور کردن مردم به واکسیناسیون کاملاً اثبات شده است. اگرچه ممکن است عوام فدرالیسم یک تلاش فدرال برای نجات جمعیت از خود را به خطر بیندازد ، اما ایالت هایی مانند نیویورک در زمان اجرای وظیفه در شرایط کاملاً امنی قرار دارند. و در نیویورک ، جایی که گروه های مذهبی که با خودداری از پیروی از احکام بهداشت عمومی ، شیوع مکرر را ایجاد کرده اند ، نگرانی فزاینده ای وجود دارد که حتی با استفاده از واکسن ، موجی از انصراف می تواند مصونیت مثر را متوقف کند.

به همین دلیل است که کانون وکلای دادگستری که در اوایل بحران بیشترین آسیب را دیدند ، در ارائه راه حل بسیار فعال است. در حالی که منتقدان رویکرد NYSBA معتقدند کانون وکلا باید “به قانون پایبند باشند” ، واقعیت این است که جنبه بهداشت عمومی این مسئله حل و فصل شده است و تنها چیزی که باقی می ماند سیاستمداران سخنگو اما در نهایت بی عیب و نقص است – در این مورد ، مانند بیشتر در مواردی ، فرماندار اندرو کوومو – که “بله ، ویرجینیا یک نیروی پلیس ایالتی وجود دارد که به شما امکان می دهد زندگی را نجات دهید.” دادگاه ها ممکن است قادر به صدور نظر مشورتی نباشند ، اما کانون های وکلای دادگستری می توانند و در واقع موظف به چنین کاری هستند.

در همین حال:

در ساعت 8:30 صبح ، گروهی از والدین ، ​​خانواده ها و افرادی که شدیداً مخالف واکسیناسیون اجباری COVID-19 هستند ، از یک میدان مرکزی در آلبانی به سمت عمارت کوومو حرکت کردند.

این تجمع به طور گسترده ای توسط پاتریشیا فین ، یک وکیل متخصص واکسیناسیون سازماندهی شد که طی دو دهه گذشته ، وی گفت ، نمایندگی هزاران خانواده است که به دلایل پزشکی و مذهبی در برابر واکسیناسیون مقاومت کرده اند. فین روز جمعه در یک مصاحبه تلفنی گفت که راهپیمایان از نشانه ها چشم پوشی می کنند و در پیاده روی نیم ساعته خود به عمارت کوومو شعار می دهند.

بدیهی است دلایل پزشکی وجود دارد که مانع از واکسن زدن به برخی از افراد دارای نقص ایمنی می شود ، اما حتی در گزارش مه شدیدتر نیز خطر ابتلا به این افراد وجود ندارد. در حقیقت ، پیشنهاد این افراد برای نجات افراد ضروری است ، زیرا وانمود می كنند كه كتاب مقدس آنها را از ایمان به نظریه میكروب جلوگیری می كند تا ایمنی كافی ایجاد كند تا افرادی كه واكسن نمی خورند بتوانند راحت نفس بكشند.

ببینید ، من بحث ضد vaxxer را بهتر از اکثر مردم دریافت می کنم. از Fen-Phen گرفته تا Martin Shkreli تا بحران مواد افیونی ، اعتماد عمومی به شرکت های بزرگ دارویی و نهادهای نظارتی که قرار است آنها را پلیس کنند به طور قابل توجهی کاهش یافته است. این مقاله در مورد واکسن های م autثر در اوتیسم آتش سوزی شد ، زیرا از نظر علمی آهن پوشیده نبود ، بلکه به این دلیل که مردم در سراسر جهان تصور می کردند این دقیقاً به نظر می رسد دقیقاً همان نوع آشفتگی کوته بینانه ای باشد که یک شرکت دارویی اجازه می دهد چند دلار اضافی کسب کند. اما این مقاله در نهایت نادیده گرفته شد و برای تمام گناهان صنعت بزرگ دارو ، واکسیناسیون به عنوان یک مفهوم به هزاران سال بر می گردد ، بنابراین این موضوع برای دانشمندان کاملاً جدید نیست.

امیدوارم ، قطعنامه کانون وکلا بتواند شجاعت سیاستمداران نیویورک را برای انجام کار صحیح تقویت کند و اطمینان حاصل کند که ما هر کاری از عهده آنها باشد برای متوقف کردن بیماری همه گیر انجام می دهیم. متأسفانه ، همانطور که فین اشاره می کند ، نامزدهای جمهوری خواه برای مجلس قانونگذاری ایالت نیویورک بیشتر در یک سکوی گسترش معافیت های مذهبی برای واکسیناسیون شرکت می کنند و عملکرد بیش از حد در انتخابات نشان می دهند ، و توانایی دولت برای پاسخگویی به بحران را بیشتر پیچیده می کند.

به همین دلیل است که ما نمی توانیم چیزهای خوبی داشته باشیم.

نوار دولت توصیه واکسیناسیون اجباری COVID-19 را تصویب می کند [New York Law Journal]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer