Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

یکی از شادی های بزرگ زندگی شغلی من تجربه هفتگی یک بار تدریس یک دوره انتخابی IP به دبیرستان های بسیار باانگیزه و توانمند بوده است. راه برگشت 2016 – وقتی کلاس ها می توانند بدون نقاب باشند ، حتی به صورت حضوری – من تدریس در دبیرستان ها را “یک تجربه ارزشمند” توصیف کردم ، و این باعث شد که به خوانندگان آن زمان توصیه کنم که آنها باید از هر فرصتی برای تدریس استفاده کنند. من هنوز هم معتقدم ، همانطور که هنوز هم معتقدم وکلای دادگستری IP امروزه نقش مهمی در آموزش مردم – و به ویژه نسل بعدی آمریکایی ها – حداقل در مبانی سواد آی پی.

در حقیقت ، من امیدوارم که برخی از اختلالات قابل تأسف در سیستم های آموزشی ما ، از دانشگاه تا پیش دبستانی ، حداقل فرصت های اضافی را برای سواد IP به عنوان بخشی از یک برنامه درسی آموزشی دقیق ، به ویژه برای دانش آموزان دبیرستانی و بالاتر ایجاد کند. همه گیری تأیید کرده است که “ما در جهانی زندگی می کنیم که ارائه محصولات و خدمات مخل به بازار هم آسان تر و هم دشوارتر از همیشه است. این رقابت در سراسر جهان ، و بی وقفه است. ” من این کلمات را در اوایل سال 2018 نوشتم اما امروز حتی بیشتر صادق هستند. (بخاطر بازبینی خوب از خطرات مربوط به سیاست های IP درست توسط دولت بایدن ، من این را تحسین می کنم) قطعه بروس برمن.) بر این اساس ، پرورش سواد IP در دانش آموزان امروزی قبل از ورود به نیروی کار بیش از هر زمان دیگری مهم است ، به ویژه از آنجا که همه گیری ، نیروی کار را که وارد می شوند ، کاملاً تغییر داده است.

با توجه به اینکه موضوع سواد IP برای من مهم است ، خوشبختم که حداقل در متن کلاس خودم توانایی انجام کاری در مورد آن را دارم. برای این سال ، من تصمیم گرفتم که مقداری را با هم مخلوط کنم ، در درجه اول با انتخاب حق ثبت اختراع به عنوان واحد اصلی ترم. در سال های گذشته ، علائم تجاری و حق چاپ حقوقی اصلی ترین مباحث IP در کلاس بود ، تا حدودی به این دلیل است که فکر دانش آموز دبیرستانی بسیار راحت تر از مارک چیپست موجود در تلفن هوشمند خود در مورد مارک های کفش ورزشی است که می پوشند.

در نتیجه ، پروژه میان دوره ای که از بسیاری جهات برجسته دوره بود ، قبلاً دارای تمرکز بر علامت تجاری بود ، به صورت مجموعه ای از اختلافات نام دامنه که دانشجویان می توانستند در یک نوع دادگاه ، دعوا کنند. از آنجا که تصمیمات داوری به نام دامنه را بعنوان مطالعات موردی خود منتشر می کردم ، تهیه الگوهای واقعیتی که هم برای دانشجویان جالب باشد و هم قابل استفاده برای آنها بسیار آسان بود.

با این حال ، نیاز به تغییر دارم ، من تصمیم گرفته ام که حق ثبت اختراع را به عنوان موضوع اصلی خود برای ترم پاییز دنبال کنم. از آنجا که یکی از انگیزه های من برای تعویض این بود که خودم را بخاطر تازه نگه داشتن مسائل در ارائه دوره به چالش بکشم ، فهمیدم که یکی از بزرگترین تغییراتی که در رابطه با پروژه میان مدت ایجاد می شود. باز هم ، این پروژه واقعاً محور کلاس است ، زیرا به دانش آموزان اجازه می دهد تا از نقش وکیل IP در حل اختلافات مطلع شوند ، در عین حال به آنها این امکان را می دهد تا کشف کنند که چگونه تعامل قانون و واقعیت به تعیین مسائل IP کمک می کند تنظیم یک دادخواست

یکی از تحقیرآمیزترین چیزهایی که به عنوان معلم یاد می گیرید این است که صرف نظر از اینکه ساده ارائه یا هضم آن باشد ، ارائه مطالب – همیشه می توانید بهتر عمل کنید. این چالش وقتی دو برابر می شود که شما از دانش آموزان می خواهید کارهایی کاملاً متفاوت از آنچه قبلاً با آن روبرو شده اند را انجام دهند. از نظر پروژه میان مدت ، من واقعاً به دنبال پرونده ای می گشتم که الگویی از واقعیت را شامل شود و از فناوری به راحتی قابل تشخیص باشد ، ایده آل در یک محصول مصرفی آشنا تجسم یابد. از همه مهمتر ، من پرونده ای می خواستم که در مورد موضوعات کلیدی که معمولاً در پرونده های ثبت اختراع مدرن مورد بحث قرار می گیرند ، یعنی محل برگزاری ، تخلف ، بطلان و خسارات ، س interestingالاتی جالب – اما قابل کنترل – ارائه دهد.

از آنجا که من به هر حال تمرین اسکن پرونده های ثبت اختراع جدید را دارم ، طی ماه گذشته یا حدوداً مراقب مواردی بوده ام که می تواند مبنای خوبی برای پروژه میان مدت امسال باشد. از این رو وقتی دیدم که اخیراً دادخواست شکایت علیه Peloton توسط مبتکران پدیده “Spinning” ، که به درستی ماد داگ نامیده شد ، بود ، بسیار خوشحال شدم. این برنامه برای سازگاری با پروژه میان مدت امسال ساخته شده است.

محصول مصرفی آشنا؟ بررسی کنید – به ویژه به دلیل عملکرد گلو در پلوتون در دوران شیوع بیماری همه گیر در سالن های بدنسازی. مسئله محل برگزاری؟ بررسی کنید – همانطور که ماد داگ (هوشمندانه) ترجیح داد از Peloton در منطقه شرقی تگزاس شکایت کند ، نه در SDNY یا Delaware ، “دادگاه های خانگی” طبیعی Peloton. فناوری نسبتاً ساده ای؟ بررسی کنید – یک دوچرخه ورزشی با صفحه نمایش و برخی از اتصالات ، امکان سازگاری ساده از سوالات مربوط به تخلف و اعتبار کلاس را برای استفاده فراهم می کند. پول در معرض خطر است؟ بررسی کنید – هم از نظر خسارت ناشی از فروش دوچرخه توسط Peloton ، و هم از نظر بالقوه فروش کاروان اشتراک Peloton. به طور خلاصه ، مقدار زیادی ماده اولیه برای انطباق با یک رقابت قابل رقابت برای کلاس.

البته هنوز نمی دانم که آیا پروژه امسال موفقیت آمیز خواهد بود یا خیر. در حال حاضر ، من در تقسیم کلاس به تیم های کاری ، در دو سطح متمرکز شده ام. ابتدا نیمی از کلاس برای “نمایندگی” Peloton و شاکی دیگر Madd Dogg اختصاص داده خواهد شد. سپس ، هر تیم حقوقی بیشتر به گروه های کوچک دو نفره تقسیم خواهد شد ، و هر گروه فرعی متهم به رسیدگی به یکی از چهار موضوع (محل برگزاری ، تخلف ، اعتبار ، خسارت) خواهد شد که مورد دادرسی خواهد بود. پس از تنظیم گروه ها ، من الگوهای واقعیت مربوط به هر مسئله را نهایی می کنم و با هر یک از زیر گروه های دعوا دیدار می کنم تا مطمئن شوم که آنها استدلال های خود را می سازند و تحقیقات درستی را به درستی انجام می دهند. اگر همه چیز خوب پیش برود – و مدرسه باز بماند – باید درست پس از تعطیلات زمستان در اوایل ماه فوریه ، در حال بحث و گفتگو باشیم.

امید من همیشه این است که دانشجویان من طعم لذت و تحریکات فکری را که می تواند از زندگی در حرفه IP داشته باشد ، دریافت کنند. من تشخیص می دهم که عملی بودن پروژه میان مدت شاید بهترین شانس من برای کاشت آن بذر در آنها باشد. به همین دلیل است که من با توجه به سطح شرکت کنندگان ، این دقت را به تقلید از یک اختلاف واقعی واقعی پروژه نزدیک می کنم. و همچنین به همین دلیل است که من سرمایه گذاری زمان را بسیار ارزشمند می دانم. زیرا هر وقت فرصتی برای کاشت بذر برای آینده داشته باشیم ، باید این کار را انجام دهیم. سال 2020 تعهد ما در انجام این کار را به چالش کشیده است. اما ما مسئولیت ادامه کاشت را داریم. و آبیاری ، تا دانه های امروز بتوانند در رهبران فردا شکوفا شوند.

لطفا در صورت تمایل برای ارسال نظر یا س toال از طریق [email protected] یا از طریق توییتر برای من ارسال کنید: gkroub. هرگونه پیشنهاد یا افکار موضوعی مورد استقبال قرار می گیرد.


گاستون کروب در بروکلین زندگی می کند و شریک بنیانگذار آن است Kroub ، Silbersher و Kolmykov PLLC، بوتیک دعاوی مربوط به مالکیت معنوی ، و مشاوران مارکمن LLC، مشاوره پیشرو در زمینه موضوعات ثبت اختراع برای جامعه سرمایه گذاری. رویه گاستون بر دعاوی مربوط به مالکیت معنوی و مشاوره های مربوطه با تمرکز شدید بر موضوعات ثبت اختراع متمرکز است. می توانید در [email protected] یا او را در توییتر دنبال کنید: gkroub.

logo-footer