Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

مایکل پک مدیر عامل آژانس جهانی رسانه آمریکا بود ، آژانسی که از جمله بر صدای آمریکا تحت دولت ترامپ نظارت دارد. پک در حالی که مسئولیت USAGM را برعهده داشت ، ادعا کرد که در داخل آژانس “دولت عمیقی” وجود دارد که بر خلاف دستورالعمل وی عمل می کند و نگرانی های امنیتی وجود دارد. او که قادر نبود فقط مدیران آژانس را خشمگین کند ، آنها را به حالت تعلیق درآورد و دستور رسیدگی به تخلفات احتمالی را صادر کرد. اما پک به جای استفاده از بازرسان عمومی یا کارمندان دولت برای تحقیقات ، برای انجام کار با McGuireWoods قرارداد بدون پیشنهاد منعقد کرد.

مانند گزارش شده توسط NPR ، سازمان غیرانتفاعی پروژه پاسخگویی دولت درخواست قانون آزادی اطلاعات را برای پیدا کردن دقیقاً آنچه McGuireWoods با پرداخت مالیات مerدی انجام می داد ، ثبت كرد.

این فاکتورها نشان می دهد که تیم حقوقی مک گوایرودز ، در میان سایر وظایف ، پست های رسانه های اجتماعی ، “مقالات خبری مربوط به مایکل پک” و “[Office of Inspector General] حسابرسی در مورد نقض ایمیل هیلاری کلینتون. “

بلافاصله مشخص نشد که اختلافات مربوط به وزیر امور خارجه سابق چه ارتباطی با تحقیق در مورد مدیران تعلیق شده USAGM دارد. در آن زمان کلینتون بیش از هفت سال از اداره خارج شده بود.

دیوید ساید از پروژه پاسخگویی دولت ، روز پنجشنبه در نامه ای به کمیته های کنگره با نظارت بر USAGM نوشت: “این تعامل به منزله سو gr مدیریت ناخالص ، اتلاف ناخالص دلار مالیات دهندگان و سو abuse استفاده از اختیارات است.”

وی نوشت: “تحویل های قابل ارائه” توسط McGuireWoods – همیشه وجود داشت – دارای ارزش سوال برانگیز است. وی افزود: “این تحقیقات چیزی را به وجود نیاورد كه بتواند نوع نظم و انضباطی را كه آقای پك می خواست به كارمندان فعلی USAGM كه دوست ندارد تحمیل كند – او می خواست آنها را اخراج كنند (پس از آن دوباره به كار خود برگردانده شده اند). تحقیقات از کارمندان سابق نیز نتیجه ای نداشت. “

طبق سوابق ، پنج شریک ، شش همکار ، دو مشاور ، دو وکیل دادگستری ، هفت دادستان قانونی ، سه دستیار پرونده ، 14 نفر دیگر از وقت گذاران و 11 وکیل خارج از سازمان درگیر شدند. نامزدی توسط شریک انجام شد جان دی آدامز، که دارای یک حسن اعتماد به عنوان کاندیدای GOP سابق برای دادستان کل ویرجینیا و به عنوان منشی سابق قانون کلارنس توماس است.

سیده همچنین گفت که قرار نیست انتصاب کنندگان سیاسی بر قراردادهای فدرال نظارت کنند ، مگر اینکه …

با این حال اسناد نشان می دهد که محل تماس شرکت حقوقی در آژانس سام دیویی ، یک منصوب سیاسی بود که مشاور عالی و وکالت پک بود ، که به طور جداگانه چندین روزنامه نگار صدای آمریکا را به دلیل تعصب ضد ترامپ درک کرده بود.

دیویی به NPR می گوید: “تصمیم مدیر عامل پك برای درگیر كردن McGuireWoods و سایر موارد بعدی كه من در مورد كار McGuireWoods برای USAGM مربوط هستم ، قانونی بود.” “من نمی توانم بیشتر توضیح دهم ، زیرا USAGM به من اجازه صحبت در این مورد را نداده است.” دیویی آژانس را ترک کرده است.

مک گایروودز ، به عنوان تصادف ، به پک گفت که تحقیقات آنها در 19 ژانویه کامل شده است – یک روز قبل از اینکه رئیس جمهور بایدن تازه افتتاح شد ، از پک خواست که از نقش خود کناره گیری کند.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer