Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حالی که کارهای عالی در محاکمه مدنی غالباً به برنامه ریزی استراتژیک نیاز دارند ، مراقب باشید در فکر اینکه چگونه کارهایی را که خود کار متحمل رنج می شود و به سرعت کافی انجام نمی شود ، گرفتار نشوید.

بعد از اینکه من یک سرگرم کننده و ارزشمند اجرا کردم و پیگرد قانونی غیر پیشگیرانه را دنبال کردم – من به عنوان دستیار دادستان منطقه بر جرایم خیابانی ، خشونت خانگی و جنایات جنسی تمرکز کرده بودم – من آنقدر خوش شانس بودم که در یک واحد جرایم ضد سازمان یافته تازه تأسیس موقعیت پیدا کردم. اکنون می توانم تحقیقات را برای ساخت پرونده هایم ماه ها یا بیشتر قبل از دستگیری آغاز کنم ، در مقابل اینکه همیشه نسبت به بازداشت ها واکنش نشان می دهم. این یک تغییر خوشایند بود.

واقعیتی که من برنامه را تعیین کردم حتی بیش از داشتن شانس برای ساخت پرونده من بود. پیش از این ، هنگام واکنش به دستگیری توسط یک افسر پلیس ، ضرب الاجل های شدیدی وجود داشت: متهم باید ظرف 24 ساعت از زمان دستگیری در مقابل قاضی باشد. و اگر متهم در زندان بود ، ما معمولاً باید ظرف چند روز کیفرخواست بگیریم ، در غیر اینصورت متهم آزاد می شود ، بدون در نظر گرفتن اینکه وثیقه تعیین شده باشد. باید حرکت می کردی و سریع.

به نظر می رسید ، اکنون ، با انجام کارهای جرایم سازمان یافته ، تمام وقتم را در جهان داشته ام. و من از آن زمان برای طرح استراتژی تحقیق خود استفاده کردم. تصمیم بگیرید که کدام آدمهای بد را سعی کنم تلنگر کنم و برای من کار کنم ، و چه زمانی در صورت لزوم به جستجوی متخصصان بپردازید و موارد دیگر. اما بعد از مدتی ، فهمیدم که شاید در ارائه برنامه های عالی و استفاده از تمام وقت خود کمی ذره ذره فکر کرده ام. من مدتی طول کشیدم – با تأمل ، بیش از حد طولانی – قبل از اینکه سرانجام شواهد خاصی را در مورد ارائه یک هیئت منصفه بزرگ یک ماهه بدست آورم. اگرچه فشار زمان کار در جرایم خیابانی را تسکین می داد ، اما این فشار زمانی همچنین اطمینان می داد که من کار را پیش می برم.

دعاوی مدنی پیچیده ، به ویژه دعاوی تجاری ، می تواند شباهت زیادی به کار جرایم سازمان یافته داشته باشد. گرچه این امر به قاضی و حوزه قضایی بستگی زیادی دارد ، اما شما اغلب وقت زیادی برای انجام کار می گیرید. می توانید برنامه های طولانی تری را برای کشف یا توجیه تنظیم کنید. و وقت زیادی برای برنامه ریزی می گیرید.

با این حال ، به ویژه اگر شاکی هستید مراقبت کنید: اگرچه برخی برنامه ریزی ها و مدتی برای اجرا محتاطانه است (در واقع ، اغلب مورد نیاز است) ، درگیر آزادی برنامه ریزی ظاهری خود نشوید. ما به یک دلیل این عبارت را داریم که “عدالت با تأخیر عدالت انکار می شود”. برنامه را تنظیم کنید ، اما همچنان سعی کنید آن را به گونه ای تنظیم کنید که پرونده را پیش ببرد تا بتوانید عدالت را ، از هر طرفی که باشید ، برای مشتری خود به دست آورید.


جان بالستریهجان بالستریره یک وکیل دادگستری کارآفرینی است که پس از کار به عنوان دادستان و دادخواه در یک شرکت کوچک ، شرکت خود را تأسیس کرد. وی در شرکت حقوقی دادرسی و تحقیقات شریک است Crossbowman Fariello در نیویورک ، جایی که او و همکارانش نمایندگی مشتریان داخلی و بین المللی را در پرونده های قضایی ، داوری ، تجدید نظر و تحقیقات دارند. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer