Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


یک مورد جالب از دانشگاه ایالتی چیکو در کالیفرنیا در مورد جرم انگاری سخنرانی خشونت آمیز وجود دارد. کری تائو، متصدی امر، هفته گذشته پس از اینکه از آسیایی‌ها «سفیدپوستان و سیاه‌پوستان» را می‌کشند، برای جنایت‌های نفرت‌آمیز «بدون رقابت» درخواست کرد. آنچه قابل توجه بود این بود گزارش می دهد که پلیس به طور کامل در مورد تماس ها و اقدامات قبلی او تحقیق کرده است و “هیچ مدرکی که نشان دهد خطر بیشتری برای مردم وجود دارد” پیدا نکرد. سوال این است که چرا تائو در این صورت اعتراف کرد که گناهکار است، زیرا دیدگاه های او، در حالی که نفرت انگیز و آزاردهنده بود، احتمالاً توسط متمم اول محافظت می شود. در واقع، اساتید سال‌ها بدون تحقیق و تفحص، اظهارات مشابهی می‌کنند، چه رسد به اتهامات جنایی.

گویا گوگل در مورد اظهارات تائو به FBI هشدار داده است. مقامات سپس بر اساس قوانین «پرچم سرخ» برای توقیف چهار تفنگ و سه تفنگ دستی حرکت کردند. تائو داوطلبانه اسلحه ها را تسلیم کرد و به طور کامل در تحقیقات، از جمله به اشتراک گذاری تمام پست های رسانه های اجتماعی خود، همکاری کرد.

مایک رمزی، دادستان ناحیه شهرستان بوت تمرکز بر بیانیه وی مبنی بر اینکه «چینی ها باید به دلیل بیگانه هراسی و خیانت علیه آمریکا تیراندازی های دسته جمعی انجام دهند. بیایید چینی‌های من، فارغ‌التحصیلی سفیدپوستان فصل باز برای همه شماست.»

این زبان کاملاً نگران کننده و دلخراش است. با این حال، پس از بازداشت بدون قرار وثیقه، گزارش شده است که پلیس چیزی فراتر از سخنرانی خشونت آمیز او پیدا نکرده است.

که در براندنبورگ علیه اوهایو، دادگاه عالی در سال 1969 حکم داد که حتی درخواست برای خشونت تحت اصلاحیه اول محافظت می شود مگر اینکه تهدیدی وجود داشته باشد.اقدام غیرقانونی قریب الوقوع است و احتمالاً چنین اقدامی را تحریک یا ایجاد می کند

به نظر نمی رسد که نظرات تائو به هیچ روز یا رویداد یا هدف خاصی اشاره کند. سخت است که ببینیم چگونه با آن روبرو می شود براندنبورگ استاندارد با این حال، او به جنایت ناشی از نفرت اعتراف کرد. به نظر می رسد که این قانون جرایم ناشی از نفرت را به قانون سخنان مشوق نفرت تبدیل می کند. در حالی که ممکن است اطلاعات بیشتری وجود داشته باشد، پوشش نشان می دهد که هیچ تخلف یا تخلف جداگانه ای فراتر از خود سخنرانی خشونت آمیز وجود نداشته است.

زیر قانون مجازات 422.55 PCجنایت ناشی از نفرت به عنوان یک عمل مجرمانه که به طور کلی یا جزئی به دلیل ناتوانی واقعی یا تصور شده قربانی، جنسیت، ملیت، نژاد یا قومیت، مذهب، گرایش جنسی، یا ارتباط با شخص یا گروهی با یک یا چند مورد از این موارد واقعی انجام شده است. یا ویژگی های درک شده آنچه مشخص نیست جرم متمایز از گفتار است. در غیر این صورت، دادستان از روبیکون عبور خواهد کرد و سخنرانی را به عنوان جنایت نفرت متهم می کند.

بدیهی است که این در مورد دفاع از نظرات تائو نیست. من از اساتیدی دفاع کرده‌ام که مجموعه‌ای از نظرات نگران‌کننده درباره «انفجار مردم سفیدپوست»، محکوم کردن پلیس، درخواست از جمهوری‌خواهان برای رنج بردن، خفه کردن افسران پلیس، جشن گرفتن مرگ محافظه‌کاران، دعوت به کشتن حامیان ترامپ، حمایت از قتل معترضان محافظه کار و دیگر اظهارات ظالمانه. من همچنین از حقوق آزادی بیان استاد دانشگاه رود آیلند حمایت کردم اریک لومیس، او از قتل یک معترض محافظه‌کار دفاع کرد و گفت که در چنین اعمال خشونت‌آمیزی «هیچ اشتباهی» نمی‌بیند. در پردیس دانشگاه کالیفرنیا، استادان در واقع حول استادی گرد هم آمدند که به حامیان حامی زندگی حمله فیزیکی کرد و نمایشگر آنها را پاره کرد.

تائو می توانست دستگیری خود را تحت اصلاحیه اول و همچنین تفسیر گسترده قانون اساسی ایالت به چالش بکشد. با این حال، با درخواست زمان، او ممکن است به سادگی این پرونده را پشت سر بگذارد و از تاخیر و هزینه های بیشتر جلوگیری کند.Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer