Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

دو هفته از تلاش کودتا توسط حامیان ترامپ در واشنگتن دی سی می گذرد و وکلای دادگستری و قانونگذاران به عنوان اعضای گروهی که به کپیتول آمریکا حمله کردند شناسایی شده اند. یک وکیل داخلی شغلش را از دست داد، یک قانونگذار پس از استعفا استعفا داد به جرم متهم شد، و یک پزشک انفرادی دارد دستگیر شده.

امروز ، ما اخباری از یک متخصص حقوقی داریم که متهم است به اتهام تهدید به قتل مقامات دولتی و پیشنهاد می کند پیروان وی “وقتی همه سناتورها و بسیاری از نمایندگان به آنجا برگشته اند” به “لشکر کشوری ایالات متحده برگردند” برای “ذبح” آنها

با برندان هانت ، که به عنوان دستیار تحلیلگر دادگاه در واحد ثبت دادستان اداره امور دادگستری ایالت نیویورک کار می کند ، ملاقات کنید. هانت ، که می گذرد “X-Ray Ultra” در یوتیوب ، پسر قاضی بازنشسته دادگاه خانواده کوئینز جان ام. هانت است. اخیراً هانت پس از انتشار تصویری در یوتیوب در 8 ژانویه که تهدیدهای مختلف خشونت آمیز را انجام داده بود ، دستگیر شد.

مجله حقوقی نیویورک دارای برخی جزئیات اضافی:

بر اساس متن فیلم منتشر شده در پرونده دادگاه ، در ویدئو 8 ژانویه ، هانت ادعا کرد که رئیس جمهور منتخب جو بایدن “احتمالاً بهترین زمان برای انجام این کار است”.

گفته می شود این ویدئو پس از تهدیدهای خشونت آمیز هانت در پست های شبکه های اجتماعی در ماه دسامبر ، طبق دستور بازداشت وی ایجاد شده است. در این حکم گفته نمی شود که هان در 6 ژانویه هنگامی که جمعیتی به ساختمان کاپیتول حمله کردند به واشنگتن دی سی سفر کرد.

هانت بدون دریافت مزد از کار خود “در انتظار اقدامات اداری بعدی” معلق شده است و تا زمانی که منتظر محاکمه است بازداشت خواهد شد.

ست دوچارم ، سرپرست دادستان ایالات متحده ، گفت: “دموکراسی ما به قانونگذاران بستگی دارد که مسئولیت دولت را به دوش می کشند.” “با ادعای تهدید به قتل و ترساندن مقامات منتخب ، هانت در حال حمله به هسته اصلی دولت ما است.” DuCharme گفت که دفتر وی “مجرمین مانند متهم را در حد کامل قانون تحت تعقیب قرار خواهد داد.” در صورت محکومیت به هانت ، 10 سال زندان محکوم می شود.

کارمند دادگاه NY ، پسر قاضی بازنشسته ، متهم به تهدید به “بازگشت به Capitol” و کشتن مقامات دولتی [New York Law Journal]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer