Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

روزهای سگ در تابستان فرا رسیده است و اگر خوش شانس باشید ، حتی ممکن است در افق تعطیلات داشته باشید.

آیا به دنبال برخی از مطالب خواندن هستید؟ دوستان شما در بالای قانون شما را تحت پوشش قرار داده اند.

از ConLaw گرفته تا فرمول یک ، آنچه در جایگاه های شب ما قرار دارد ، اینجا است.

ناتالی بهمنیار ، مدیر پروژه تحقیقاتی

جنگ علیه صلح: پایان دیپلماسی و کاهش نفوذ آمریکا توسط رونان فارو – گرچه چند سال پیش منتشر شد ، اما موضوعات این کتاب بدون شک بیش از هر زمان دیگری مطرح است. من همیشه از نوشتن رونان فارو لذت برده ام و روایتی که وی در این کتاب ارائه می دهد جذاب است. به علاوه ، کمی مطالعه در مورد مرگ دیپلماسی دقیقاً همان چیزی است که شما در پایان یک روز طولانی با همه چیز در جهان می خواهید ، درست است؟

جرمی بارکر ، مدیر بازاریابی محتوا

نزدیک به ساحل: حملات وحشتناک کوسه 1916 توسط مایکل کاپوزو – آخرین ساحل خوانده شده براساس داستان واقعی تابستانی است که شمال ساحل جرسی توسط یک سفیدپوست بزرگ سرکش وحشت زده شده است. این نگاه جذاب به علوم ، رسانه ها و وحشت اجتماعی در اوایل قرن 20 و الهام بخشی برای “فک ها” است.

زمان هوشمند توسط اشلی ویلانز – پر از بینش فریبنده ساده ، این یک راهنمای عملی برای آگاهانه در مورد ارزش گذاری وقت شماست. بحث “صرف وقت شیرینی” به تنهایی زندگی را تغییر داده است. صادقانه به رسالت خود ، یک خواندن سریع متمرکز بر نتایج ملموس است.

برایان دالتون ، Breaking Media SVP ، مدیر تحریریه

“به اندازه کافی عجیب ، نمی توان کتابی خواند. فقط می توان آن را بازخوانی کرد. ” من آنقدر بزرگ هستم که در این مورد با نابوکوف موافق باشم. برخی از موارد دلخواه قدیمی من دوباره بازدید می کنم:

اسکوپ بزن توسط Evelyn Waugh – در میان دو جالب ترین کتابی که تاکنون نوشته شده است.

جیم خوش شانس توسط کینگسلی آمیس – یکی دیگر از این دو.

فراموشی فرهنگی توسط Clive James – آموزش هنرهای آزاد که می توانید آن را در دستشویی خود نگه دارید.

اولگا مک ، همکار

صعود اطلاعات: کتاب ، بیت ، ژن ، ماشین آلات و الگوریتم پایان ناپذیر زندگی توسط Caleb Scharf خوانشی جذاب ، قابل تأمل است. شرف پیشنهاد می کند که اطلاعات زنده هستند. اهداف دارد. نیازهایی دارد. این می تواند رفتار ما را کنترل کند. این می تواند بر سلامتی ما تأثیر بگذارد. این ارگانیسم در حال تکامل است. ما به عنوان وکیل چگونه مطمئن می شویم که این یک دارایی است نه یک بار؟ چگونه می توانیم به مشتریان خود توصیه کنیم که آینده ای روشن را برای همه به اشتراک بگذارند؟ این کسی است که باید بخواند برای هر کسی که در آینده قانون و نقش وکلا در دنیای فزاینده داده محور است.

من نمی توانم صبر کنم تا شروع به خواندن کنم گناهکار فرضی: چگونه دیوان عالی کشور به پلیس و حقوق شهروندی برانداز قدرت داد توسط اروین چمرینسکی. من مانند بسیاری از حقوقدانان و افراد س askingال کرده ام که چرا و چگونه به اینجا رسیده ایم. قانون کجا ما را شکست داد؟ و چگونه قانون می تواند به ما کمک کند تا چالش ها را برطرف کنیم؟ بنابراین ، من منتظر تجزیه و تحلیل عمیق و پیشنهادات کارشناس قانون اساسی هستم.

جو پاتریس ، سردبیر ارشد

چگونه ماشین بسازیم توسط آدریان نیوی – طراح مشهور فرمول 1 آدریان نیوی اتومبیل های خاصی را که در طول زندگی حرفه ای خود طراحی کرده است دوباره مرور می کند. به عنوان یک ورزش ، F1 جذاب ترین توازن مهارت فردی را از طرف راننده و دانش فنی و استراتژیک را از طرف تیم های ساخت وساز و وسایل نقلیه فراهم می کند. این یک مسابقه جذاب تسلیحاتی یک ساله است و نیوی دهه های خود را در خط مقدم آن طی می کند.

سفیدی ثروت: چگونه سیستم مالیاتی سیاهپوستان آمریکایی را فقیر می کند – و چگونه می توانیم آن را اصلاح کنیم توسط دوروتی براون: درست است ، یک کتاب قانون مالیات برای تابستان خوانی! زیرا این نوع شخصی است که در Above the Law کار می کند. من قبلاً نوشتم كه گرفتن ماليات بر درآمد ، توصيه شماره يك من به دانشجويان حقوقي است كه كلاس هايي را انتخاب مي كنند ، زيرا من از اينكه كد ماليات به طور ظريف (يا نه چندان ظريف) كنترل كننده عمل آمريكاست ، متعجب شدم. پروفسور براون نحوه حفظ کد مالیات را بررسی می کند و در بسیاری از موارد نابرابری نژادی را در ایالات متحده تشدید می کند.

قهرمان دو جهان: مارکیز لافایت در عصر انقلاب توسط مایک دانکن – منظم مثل یک وکیل فکر می کنم شنوندگان می دانند که من و الی مایک دانکن را به عنوان پادکستر در بالاترین سطح ممکن در نظر می گیریم. پسر زمانی که به عنوان ماهی فروش کار می کرد بازی پادکست را دوباره بالا برد. اکنون او نویسنده پرفروش ترین تاریخ نیویورک تایمز است و آخرین کتابش به یکی از شگفت انگیزترین چهره های دموکراسی مدرن می پردازد. درباره اصالت صحبت کنید … لافایت آنجا بود.

کاترین روبینو ، سردبیر ارشد

در حالی که عدالت می خوابد توسط استیسی آبرامز – چه می توانم بگویم ، سردبیران ATL مکنده تریلرهایی هستند که حول کارمندان SCOTUS می چرخند.

آهنگ در گلو خسته توسط پائولی موری – از بیگلاو تا فعال ، خاطرات موری را باید بخوانید.

قبل از اینکه ما مال شما باشیم توسط لیزا وینگیت – با الهام گرفتن از یک رسوایی زندگی واقعی ، این کار داستانی کاملا مناسب است که در ساحلی در جایی بلعیده شود.

لیزا سوکول ، مدیر ارشد توسعه مخاطبان

عشق به رنگ: قصه های اسطوره ای از سراسر جهان ، بازگو شده است توسط Bolu Babalola – من مکنده یک عاشقانه خوب هستم و کتاب Babaloa داستان های کلاسیک را می گیرد و آنها را از دریچه مدرن به روز می کند.

اشلی اسپکتور ، مدیر توسعه تجارت

چه انتظار می رود سال اول توسط هایدی مورکوف: من یک مادر جدید هستم. (یادداشت سردبیر: تبریک می گویم ، اشلی!)

کریس ویلیامز ، مدیر رسانه های اجتماعی و دستیار ویرایشگر

رویاهای اینشتین نوشته آلن لایتمن – این زیبا ترین و شفاف ترین کتاب مربوط به فلسفه و فیزیک است که تاکنون لمس کرده ام. لایتمن نظریه نسبیت عام انیشتین و مطالب نیچه در مورد عود ابدی را به طریقی که مردم بتوانند بدانند رد می کند. این بسیار فروتنانه است که می بینید کسی جمله ها را درست می کند مانند لایتمن در این کتاب کوچک.

Spinoza: فلسفه عملی نوشته ژیل دلوز – این تنها كتابی است كه خوانده ام و از شادی گریه ام گرفته است. این یک منبع ثانویه در اخلاق باروک اسپینوزا است. یک روز من به خواندن اصول اخلاقی می پردازم ، اما این مقاله به صورت بدیهیات منطقی طولانی ، مدرک و نتیجه گیری نوشته شده است که انجام آنها حوصله سرگردان است. یک نقل قول در پیشگفتار کتاب فلسفه اسپینوزا را به عنوان یک باد غرق در توصیف می کند و من این احساس را برای اولین بار داشتم که فصل نعمت به من برخورد کرد ماه ها پس از خواندن آن.

سردی و بیرحمی نوشته ژیل دلوز – این کتاب نگاهی ادبی به نوشته های مارکیس دو ساد و لئوپولد فون ساخر-مازوخ است. موضوعی که برایم جالب بود این بود که در مورد چگونگی برخورد هر دو نویسنده با روابط اخلاقی و قانون در نوشته هایشان بحث دائمی وجود داشت: قرارداد در مازوخ و یک بی قانونی به شدت فراگیر و فاحش در ساد. هنگامی که برای اولین بار آن را خواندم در مقطع کارشناسی بودم و تعجب می کنم که خواندن مجدد آن به عنوان یک وکیل تازه کار شده چگونه خواهد بود.

جاناتان ولف ، همکار

دارم میخونم Empire of Pain: The History Secret of the Sackler اول از همه توسط پاتریک رادن کیف ، زیرا هر آنچه توسط پاتریک رادنن کیف نوشته شده ارزش خواندن را دارد. همچنین ، احتمالاً یک آمریکایی وجود ندارد که به طریقی تحت تأثیر اپیدمی مواد مخدر قرار نگرفته باشد. این کتاب کاوشی عمیق در پویایی خانواده ، کمبودهای شخصی و حرص و آز است که همه را به حرکت در می آورد.

من هم دارم می خوانم یخ یاب ها: چگونه یک شاعر ، یک استاد و یک سیاستمدار عصر یخبندان را کشف کردند، توسط ادموند بلر بولس. این کتاب یادآوری خوبی است برای اینکه 1) چیزهایی که گویا همه می دانند همیشه اشتباه هستند ، و 2) همیشه بسیاری از مدافعان سرسخت عقاید قدیمی اشتباه حتی در برابر شواهد مستدل نیز وجود دارند. به علاوه خوب است که در مورد عصر یخبندان وقتی گرما به اندازه گذشته خسته کننده است ، بخوانید.

سرانجام ، من فقط یک نسخه از آن را سفارش دادم پس از سقوط: آمریکایی بودن در جهانی که ساخته ایم، توسط بن رودز. هنوز آن را شروع نکرده ام ، من اطلاعات زیادی در مورد محتوا نمی دانم ، اما بن رودز یک پسر بسیار باهوش است ، و من عاشق این هستم که به فراتر از مرزهایمان نگاه کنم تا خودمان را بهتر درک کنیم.

Staci Zaretsky ، سردبیر ارشد

مادر من ، وکیل توسط میشل براونینگ کاولین – با یک کودک 4 ساله و یک ساله 1.5 ساله ، همیشه در جستجوی کتاب هایی هستم که به آنها کمک می کند هر روز درباره چه چیزی می نویسم. این خوانشی عالی است که مادران وکیل می توانند با فرزندان خود به اشتراک بگذارند و به آنها کمک می کند تا اهمیت و تأثیر کار مادران خود را بیاموزند. تمام عواید این کتاب به درد مادران می خورد. (یادداشت سردبیر: و منتظر ظاهر شدن آینده نویسنده باشید پادکست Jabot!)

ABC قانون توسط Raamin Mostaghimi – این کتاب دیگری است که والدین وکیل می توانند با خوانندگان جوان به اشتراک بگذارند. از شخصیت های اصلی مانند Lawyer Lion ، Lawyer Lioness ، شاکی طوطی ، متهم متهم ، قاضی Jaguar و مخالف مشاور Ostrich ، کودکان همه چیز را در مورد وکالت یاد می گیرند ، از A (“شما باید مدت طولانی به مدرسه بروید وقت بگذارید و یک آزمایش واقعا سخت بگیرید تا تبدیل به یک شوید وکیل! “) به Z (” قرار است هر وکیلی a باشد غیرت از حقوق مشتری های خود دفاع می کنند. “).

لطفا توجه داشته باشید: گاهی اوقات ، ما از لینک های وابسته در سایت خود استفاده می کنیم. این به هیچ وجه بر تصمیم گیری سرمقاله ما تأثیر نمی گذارد.

logo-footer