Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

ما در دنیایی از داده ها زندگی می کنیم. در طی یک روز ، هر یک از ما در سطوحی که احتمالاً غیرممکن به نظر می رسید با آنها تعامل کرده و تولید می کنیم. دفاتر حقوقی و ادارات حقوقی مقادیر زیادی از داده ها را در اختیار دارند که فقط منتظر جمع آوری و تجزیه و تحلیل هستند. پتانسیل بینش داده محور و تصمیم گیری در صنعت حقوقی بسیار زیاد است. متأسفانه ، هنوز بسیاری از این پتانسیل استفاده نشده باقی مانده است.

امروزه صنعت حقوقی ، در مقایسه با سایر صنایع حرفه ای ، به طور کلی از داده های موجود آنها برای تصمیم گیری استفاده کمتری می کند. این ممکن است به این دلیل باشد که ، از نظر تاریخی ، وکلا به کارهای سفارشی خود افتخار می کنند و محصول کاری ایجاد می کنند که کاملاً متناسب با مشتری و امور مختلف است. با این حال ، با راحت تر شدن وکلا از داده ها ، آنها به طور فزاینده ای ارزش آن را در ساخت و ارائه استراتژی های قانونی برای مشتریان می بینند.

در اصل ، قانون اطلاعات محور این است: وکلا چگونه از اطلاعات برای تصمیم گیری خود و ارائه خدمات بهتر به مشتری استفاده می کنند؟ ابزارهایی مانند لکسیس +، راه حل جدید و جامع LexisNexis ، این امکان را فراهم کرده و درهای جدیدی را برای دوره جدید قانون داده محور باز می کند.

درک تغییر روی قانون مبتنی بر داده

حتی فقط پنج سال پیش ، وکلا توانایی محدودی در درک چیزهایی مانند نتایج احتمالی سناریوهای مختلف پرونده های پرکردن و یا وسعت مفاد قرارداد موجود در بازار داشتند. امروزه ، با کمک داده ها و ابزارهای پیشرفته ، این موارد وجود دارد به طور فزاینده ای در توصیه بهترین راهکارهای حقوقی ممکن به مشتری قابل شناخت و بسیار مهم است.

تغییر به قانون داده محور تا حدی تحت فشار مشتری است. در حالی که تقاضای مشتری برای هر چیزی که کمبود را افزایش دهد و هزینه ها را کاهش دهد چیز جدیدی نیست ، اما امروز این تقاضا افزایش یافته است. ادارات حقوقی و مشاوران داخلی خود به این داده ها دسترسی دارند و ارزش آنها را درک می کنند ، بنابراین فشار بیشتری به مشاوران خارج برای ارائه مستقیماً توصیه های مبتنی بر داده وجود دارد. علاوه بر این ، قابلیت های فناوری گسترده تر مانند رایانش ابری و یادگیری ماشین ، استخراج این اطلاعات را آسان کرده و ارائه دهندگان فناوری مانند LexisNexis این قابلیت ها را به روشی مقرون به صرفه به کار می گیرند.

اکنون که باز کردن قفل این بینش داده ها آسان تر است ، وکلای بیشتری مفهوم قانون داده محور را پذیرفته اند. در کوتاه مدت ، می توانیم انتظار داشته باشیم که وکلا در مورد نقاط داده با یکدیگر گفتگو کنند به گونه ای که به آنها کمک می کند توصیه های استراتژی حقوقی بهتری را برای مشتریان خود ارائه دهند.

چگونه لکسیس + بازی را تغییر می دهد

Lexis + یک راه حل جدید و جامع از LexisNexis است که تجربه کاربری مدرن و ادغام های منحصر به فرد را فراهم می کند. همچنین دستیابی به بینش داده محور از طریق مجموعه ای از ویژگی ها که کاملاً جدید در بازارهای قانونی هستند ، برای وکلا آسان تر است.

Lexis + با بهره گیری از روند فعلی و در نظر گرفتن نحوه عمل وکلا ، در حال تغییر جهت دادن به قانون مبتنی بر داده است. در جبهه روند ، Lexis + وکلا را در معرض بینش قرار می دهد به روش هایی که قبلاً معمول یا ممکن نبوده اند. با داشتن اطلاعاتی که اکثر سازمانهای حقوقی دارند ، امکان پذیر است نتایج احتمالی مدل، خواه برای سناریوهای دادرسی ، معرفی قانون ، یا چیز دیگری. این توانایی جدید است ، و این چیزی است که وکلا در حال تبدیل شدن به آن هستند و راحت تر خواهند شد زیرا آنها می فهمند که چگونه داده ها به آنها کمک می کند تا هوشمندانه تر درباره خدمات حقوقی برای مشتریان خود تصمیم بگیرند. در آینده نزدیک ، ما به طور منظم در مورد نتایج مدل سازی شده ، تولید شده توسط ابزارهای پیچیده ای مانند Lexis + صحبت خواهیم کرد.

از نظر عملی ، Lexis + این قابلیت های جدید را به گردش کار خاص تنظیم می کند. چگونگی تعامل یک وکیل معاملات ، اعم از اینکه آنها یک متخصص M&A یا یک وکیل مالیاتی باشند ، با مجموعه داده های بزرگ شرکتی بسیار متفاوت از نحوه تعامل یک دادخواست دهنده با مجموعه داده های بزرگ دادگاه ها است. Lexis + تلاش می کند تا هر یک از موارد استفاده فردی را دقیقاً درست کند و داده هایی را که بسته به نوع وکالت ارائه می شود ، سفارشی می کند.

قانون داده محور مدتهاست که در فضای دادرسی متمرکز است. در حالی که Lexis + به این تلاش ها ادامه می دهد ، همچنین تشخیص می دهد که در زمینه هایی مانند M&A یا قانون اوراق بهادار که مجموعه داده های بسیار بزرگ و غنی وجود دارد ، کارهای هیجان انگیزی انجام می شود. برای رسیدگی به آنها ، Lexis + مجموعه ای اختصاصی از ابزارهای تجزیه و تحلیل و قابلیت های بررسی اطلاعات را برای هر نوع عمل طراحی کرده است. حوزه حقوقی دارد هرگز قبلاً چنین قابلیتی داشته است و این قدرت باعث می شود Lexis + به طور یکسان در تمام پزشکان و متخصصان قابل استفاده باشد.

جعل جلو

یک مفهوم بزرگ مانند قانون مبتنی بر داده ، برای وکلائی که فقط می خواهند در ارائه خدمات به مشتریان خود تمرکز کنند ، گاهی ترسناک یا طاقت فرسا به نظر می رسد. روشهای ایجاد شده و گردش کار راحت است ، و ترس قابل قبولی از نیاز به انطباق با ابزارهای جدید وجود دارد. با این حال ، کارشناسان فناوری مانند LexisNexis که بازار را به سمت قانون مبتنی بر داده هدایت می کنند ، وکلا و نحوه کار آنها را درک می کنند و این کار را با ابزارهای مناسب آسان تر از همیشه می کنند. هیچ تغییر بزرگی یک شبه اتفاق نمی افتد ، با گذشت زمان اتفاق می افتد. با استفاده از ابزارهایی مانند Lexis + ، انتقال به آینده رویه قانونی می تواند یکپارچه باشد.

بسیاری از مشاغل دیگر پس از کاوش در استفاده از داده ها و فناوری برای ایجاد بینش و اعتماد به نفس جدید ، بسیار ممتاز شده اند. لحظه صنعت حقوقی اکنون است. وقت آن است که از داده ها و همه بینش هایی که می تواند ارائه دهد ، استقبال کنیم.

تلاش كردن لکسیس + امروز با یک دوره آزمایشی رایگان

logo-footer