Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

چیزهای زیادی با تغییر کرده است راهنمای عملی از LexisNexis در سال گذشته محصول پیشرو در بازار برای دانش فنی وکلا ، ایجاد مجموعه داده های خود ، ایجاد ابزارهای جدید و ادامه پیشرفت در رابط های آن برای ایجاد یک تجربه یکپارچه از امکان تحقیق از راهنمایی و بازگشت دوباره است.

ما اخیراً با دانیل لوئیس ، معاون راهنمای عملی و محتوای تحلیلی LexisNexis ، به گفتگو نشستیم تا رویکرد جدید هدایت عملی مبتنی بر داده ، نحوه ادغام تجسم داده ها در راهنمای حقوقی ، پیشنهادات جدید مانند استانداردهای بازار و نظرسنجی تجاری را مورد بحث قرار دهیم. ، و بیشتر.

آیا می توانید مختصراً در مورد راهنمای عملی لکسیس معرفی کنید؟

راهنمای عملی به وکلا کمک می کند تا در 20 زمینه عملی مختلف از ابتدا تا انتها وظایف قانونی را انجام دهند. این راهنما در مورد چگونگی انجام وظایف خاص و چرایی انجام آنها به روشی خاص و همچنین چک لیست ها و اسناد الگو برای ساخت از آنها ارائه می شود. راهنمای عملی داده ها را به پزشکان می دهد تا تصمیمات بهتر و آگاهانه تری بگیرند. این برنامه برای کمک به وکلا طراحی شده است تا بتوانند با کمک بینش و دانش فنی متخصصان این حوزه ، کارهای جدید را سریع و با اطمینان انجام دهند.

آیا می توانید رویکرد جدید مبتنی بر داده لکسیس در راهنمای عملی را توضیح دهید؟

برای سالهای زیادی ، راهنمایی های حقوقی اساساً توسط متن و دانش فنی پزشکان انجام می شده است. با این حال ، به طور فزاینده ، انجام کارهای حقوقی عالی مستلزم درک الگوها و روندهای گسترده تر و استفاده از داده ها برای تصمیم گیری است که از نظر تاکتیکی و استراتژیک برای ارائه مشاوره به مشتری در مورد آنچه اتفاق می افتد ، است.

به همین دلیل ما یک روش هماهنگ برای ایجاد داده ها در راهنماهای خود به روش های مختلف برای روش های مختلف در پیش گرفته ایم. این چیزی است که پیشنهادات ما را از سایر ابزارهای راهنمایی موجود در بازار متمایز می کند. همه اینها به منظور کمک به وکلا در جهت یابی روندها ، پیش بینی نتایج ، ایجاد برنامه هایی مقرون به صرفه و شانس موفقیت بیشتر است.

استراتژی داده محور ما اساساً سه رکن در آن دارد. اولین مورد داده ها و تجزیه و تحلیل ها است که از مجموعه داده های عمومی بدست آمده است. دوم داده های مشتق شده از مجموعه داده های خصوصی منحصر به فرد و منحصر به فرد است که در حال ایجاد آنها هستیم. ستون سوم ادغام داده ها و تجزیه و تحلیل های منحصر به فرد سایر بخشهای اکوسیستم Lexis مانند Lex Machina و Context با تمرکز ویژه بر دادخواهی است.

چرا اکنون رویکرد داده محور به قانون بسیار مهم است؟

امروزه عمل حقوقی مستلزم اتصال بسیاری از اطلاعات مختلف و شکل دادن آنها به یک استدلال یا استراتژی است. با استفاده از داده ها ، وکلا می توانند روندها را تشخیص دهند ، بهتر پیش بینی کنند که چه اتفاقی می افتد و برنامه هایی ایجاد می کنند که احتمال موفقیت آنها بیشتر است. داده همچنین به آنها یک مزیت رقابتی در برابر وکلائی می دهد که هنوز فقط بر اساس شهود و تجربه شخصی خود مشغول به کار هستند ، که حتی برای باتجربه ترین وکیل نیز هنوز محدود است. مشتریان همچنین به طور فزاینده ای انتظار دارند که وکلا از داده ها برای تصمیم گیری و مشاوره استفاده کنند.

چگونه راهنمای عملی تجسم داده ها را در برمی گیرد؟

ما در بسیاری از جنبه های راهنمای عملی از نمودارها و تجسم ها استفاده می کنیم. ایده این است که داده ها و بینش ها بیشتر در دسترس باشند. تجسمها به وكلا اجازه می دهد تا بصورت شهودی با تجزیه و تحلیل تجزیه و تحلیل كنند و نیازی به تفسیر آنها ندارند.

می توانید مانند نوعی تجسم که در آن مشاهده می کنید ، به آن فکر کنیدنیویورک تایمز. آنچه تجسمات انجام می دهد به شما کمک می کند که اگر فقط با اعداد سر و کار دارید ، یک نقطه داده یا یک روند یا یک الگو را از راه هایی درک کنید که انجام آنها دشوار است. به نظر من ، این همه کمک به وکلا است که به سرعت داده ها را درک می کنند و می توانند از آنها اقدام کنند.

استانداردهای بازار در هدایت عملی چیست؟

استانداردهای بازار نمونه ای از اولین ستون استراتژی داده محور ما است ، زیرا از مجموعه داده های عمومی مشتق شده است. ما اولین ماژول خود را در پاییز سال گذشته راه اندازی کردیم و شامل ادغام و ادغام بود. استانداردهای بازار معاملات ثبت شده عمومی و اسناد مربوط به معاملات مرتبط با آنها را از SEC جمع می کند ، که سالانه هزاران سند است. علاوه بر این ، ما فیلترها و داده های مفصلی ایجاد کرده ایم تا وکلا بتوانند به سرعت چند دکمه را کلیک کرده و معاملات مورد نظر خود را مشاهده کنند.

ما همچنین نمودارها و تجسم هایی را برای کمک به وکلا در شناخت الگوها و روندها ایجاد کرده ایم. ما نکات مهم معامله را برجسته می کنیم تا وکلا بدون نیاز به خرید و فروش هزاران معامله و ایجاد نمودار در اکسل ، اطلاعات لازم را کسب کرده و تصمیماتی عملی بگیرند.

سال گذشته راهنمای عملی راه اندازی شد بررسی شرایط لیزینگ تجاری. چگونه این پیشنهاد در استراتژی راهنمای عملی Lexis جای می گیرد و چه مزایایی برای وکلا دارد؟

بررسی شرایط اجاره تجاری تحت ستون دوم استراتژی مبتنی بر داده ما قرار دارد ، زیرا از داده های خصوصی منحصر به فرد و منحصر به فردی که ایجاد می کنیم گرفته شده است. این اولین پایگاه است که ما در حال ساخت آن هستیم و اساساً یک پایگاه داده مشارکتی است که در آن وکلا اطلاعات مربوط به اجاره نامه های اخیر خود را که معامله کرده اند ارائه می دهند و در ازای دریافت این کمک به مجموعه داده های وسیع تری از کمک های دیگران دسترسی پیدا می کنند.

ما داده ها را ناشناس کرده ایم بنابراین نمی توان زمینه های منفرد را به مشارکت کنندگان آنها ردیابی کرد ، اما مجموعه داده گسترده تر ، اطلاعاتی در مورد آنچه در بازارهای خاص لیزینگ اتفاق می افتد ، ارائه می دهد. این داده ها دقیقاً همان چیزی است که پزشکان باید در مورد بازار بدانند ، اما مجموعه داده های عمومی وجود ندارد که بتواند از آن استفاده کند. این یک فرصت منحصر به فرد برای ما است که می توان با جمع آوری آنچه به صورت خصوصی وجود دارد ، مجموعه داده هایی با ارزش بالا ساخت.

کاربران انتظار دارند در آینده ای نزدیک از راهنمای عملی ببینند؟

در حال حاضر ما در هر سه رکن فعالیت داریم. با استانداردهای بازار ، ما در حال ساخت دو ماژول جدید هستیم که به زودی راه اندازی می شوند ، یکی برای امور مالی که توافق نامه های اعتباری را پوشش می دهد و دیگری برای اشتغال که توافق نامه های اجرایی اجرایی را پوشش می دهد. (یادداشت سردبیر: امور مالی در اواخر ماه ژوئن راه اندازی شد.) همچنین ماژول های بیشتری را نیز تا پایان سال خواهیم دید. ما همچنین در حال کار بر روی توسعه یکپارچه سازی داده ها در مناطق عملی جدید هستیم ، و از محصولات مانند Lex Machina و Context اطلاعاتی ارائه می دهیم.

logo-footer