Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شکی نیست که فناوری نحوه عمل به وکالت را تغییر داده است. نرم افزار حقوقی دقیق تر ، دوره جدیدی از عمل حقوقی را آغاز کرده است. با ورود به سال 2020 ، این تغییر در حال انجام بود – خواسته های بی سابقه همه گیر فقط آن را تسریع کرد.

امروزه سازمان های حقوقی بیش از هر زمان دیگری به فناوری اعتماد کرده اند. ارائه دهندگان فناوری مانند LexisNexis ، به نوبه خود روی راه حل های نرم افزاری حقوقی هوشمندانه متمرکز شده اند تا از این رفتارهای تغییرپذیر پشتیبانی کنند و به صنعت حقوقی در برابر عدم اطمینان کمک کنند.

تغییر سریع برای پاسخگویی به تقاضاهای جدید

اگر سال 2020 در حوزه فناوری حقوقی چیزی به ما نشان داده است ، این است که ما سریعاً ابزاری را که امکان کار و همکاری از راه دور را بسیار سریعتر از آنچه تصور می شد ، فراهم می کنیم. حتی بنگاه های حقوقی و ادارات حقوقی شرکت ها که فقط هشت ماه پیش حتی به عملکرد از راه دور توجه نمی کردند ، مجموعه ای کامل از راه حل های جدید را با سرعت باورنکردنی پیاده سازی کرده اند.

نتیجه همه اینها تغییراتی است که درست جلوی چشم ما اتفاق می افتد. فناوری حقوقی دقیقتر فرصتهای عظیمی را برای سازمانهای حقوقی پیش رو ایجاد می کند. همکاری بهتر است تازه اولشه.

سازمان های پیشرو در حال حاضر به دنبال برنامه هایی هستند که برای عادی جدید طراحی شده باشند ، نه عادی قدیمی. به همین دلیل ارائه دهندگان نرم افزارهای حقوقی مانند LexisNexis نیاز به حداکثر انعطاف پذیری را طراحی می کنند. برای لکسیس + ، راه حل جدید و جامع LexisNexis ، که به معنای تأکید بیشتر بر ادغام های مهم در محصولات جهانی LexisNexis ، تجربه کاربری یکپارچه و توانایی شخصی سازی گردش کار ، از جمله موارد دیگر است.

خطر بزرگ این است که طراحان محصولات قانونی طبق معمول قبلی طراحی کنند ، زیرا این همان چیزی است که آنها می دانند. در عوض ، شرکت ها باید منتظر باشند و تغییرات پویایی را که به دلیل کار از راه دور رخ داده است ، مطالعه کنند. وکالت در سال آینده بسیار متفاوت از سال 2020 خواهد بود.

Lexis + در حال دستیابی به هزینه نرم افزار حقوقی دقیق تر است

در طراحی عادی جدید و تعیین آنچه کاربران قانونی به جلو نیاز دارند ، ترکیب بازخورد از آن کاربران بسیار مهم است. در حالی که مشتری ها اغلب نمی توانند آنچه را که می خواهند یا نیاز دارند توصیف کنند ، اما می توانند مشکلاتی را که دارند ، توصیف کنند. LexisNexis با تمرکز بیشتر بر روی آنچه مشتریانشان در تلاشند انجام دهند و انجام می دهند و جایی که با چالش ها یا مشکلات منحصر به فردی روبرو می شوند ، می تواند این اطلاعات را به ایده های محصول جدید مانند Lexis + تبدیل کند.

به خودی خود ، این یک مفهوم جدید نیست ، اما مفهومی است که اغلب به اندازه کافی دنبال نمی شود. LexisNexis یک معتقد بزرگ به چارچوبی است که جنبش تفکر طراحی را که به عنوان رویکردی برای انجام کار شناخته می شود ، پایه گذاری می کند. نرم افزار حقوقی دقیق تر بر کارهایی که کاربران در تلاشند انجام دهند تأکید دارد ، نه فقط ویژگی هایی که از آنها استفاده می کنند – و مشاغلی که آنها سعی می کنند انجام دهند در ماه های اخیر نسبتاً قابل توجه تغییر کرده است.

آنچه قبلاً روی کاغذ صورت می گرفت اکنون به صورت کاملاً الکترونیکی صورت می گیرد. چگونگی همکاری تیم ها برای تهیه توافق نامه سهامداران یا دادخواست ها با کار از راه دور به طور چشمگیری تغییر کرده است. به موازات راهنمای عملی ، Lexis + شامل یکسری قابلیت های یادگیری ماشین است که به کاربران امکان می دهد مجموعه داده های گسترده را تجزیه و تحلیل کنند ، به سرعت استانداردهای بازار را پیدا کنند و نتایج را بصری ببینند به گونه ای که امکان بینش بیشتری را فراهم می کند. به همین ترتیب ، تحقیقات پیرامون حرکات یا خلاصه ها در Lexis + افزایش یافته است ، زیرا کاربران به طور خودکار به تجربیات دیگری فراتر از دادرسی قضایی در تحقیقات حقوقی ، تجزیه و تحلیل مختصر و سایر تجارب Lexis + هدایت می شوند.

این فقط یک نمونه از ادغام برتر در اکوسیستم لکسیس + مشتریان می خواستند ارتباطات بهتری بین محصولات قبلی داشته باشند. در نتیجه ، Lexis + ابزارهایی را که زمانی از هم جدا شده بودند با هم ادغام می کند تا بهترین راه را برای یافتن جامع ترین پاسخ به س questionsالات مهم حقوقی ، با کارآیی بیشتر از گذشته ، در اختیار کاربران قرار دهد.

یکی دیگر از جنبه های اصلی Lexis + این است که گردش کار آن است می تواند سفارشی شود به مناطق خاص یا تمرین کنندگان. طرفین دعوی و وکلای شرکتها احتمالاً بسیار متفاوت به دادهها و وظایف برخورد می کنند ، بنابراین Lexis + داده های ارائه شده خود را بر اساس عواملی مانند نوع وکالت کاربر تنظیم می کند. نتیجه یک مجموعه اختصاصی از ابزارهای تجزیه و تحلیل و قابلیت های بررسی داده است که برای هر کاربر طراحی و قابل تنظیم است.

همه اینها بخشی از قصد Lexis + برای تهیه a است تجربه کاربری برتر و مزایای جدیدی را برای همه کسانی که از آن استفاده می کنند معرفی کنید. کاربران کاملاً واضح بودند که آنها می خواهند تجربه کاربری بهتری داشته باشند ، مشابه آنچه با محصولات مصرفی به دست می آورند و Lexis + آن را به دنیای حرفه ای می آورد. Lexis + یک تجربه کاربری مدرن را ارائه می دهد که قابل مقایسه با هر تجربه محصول در قلمرو مصرف کننده است. تمرکز کمتر بر روی تک تک محصولات موجود در بازی است و بیشتر بر روی س questionsالاتی است که کاربر در تلاش است به آنها پاسخ دهد یا وظیفه ای که سعی در انجام آن دارد. کاربران می توانند در هر مکانی از Lexis + شروع به کار کنند و بدون نیاز به انجام کارهای اضافی ، به بهترین بینش ممکن ، در هر کجا که در Lexis + یا سایر محصولات Lexis وجود داشته باشد ، راهنمایی می شوند.

لکسیس + نرم افزار حقوقی هوشمندانه تری است ، اما به کاربران این امکان را می دهد تا دقیقاً هوشمندانه بودن آن را درک کنند. این محصول با در اختیار داشتن ویژگی هایی که به کاربران اجازه می دهد هم از نحوه اجرای جستجوهایشان مطلع شوند و هم به آنها کمک می کند تا تجربه جستجو را کنترل کنند ، “جعبه سیاه” را که مدت زیادی در بسیاری از فن آوری های قانونی وجود داشته است ، از بین می برد. این فقط یک راه دیگر است که Lexis + تجربه کاربری خود را تغییر داده است.

مشتاقانه منتظر است

Lexis به طور فزاینده ای فکر خود را معطوف می کند که چگونه می تواند برای توسعه و حمایت از رفتارهای متغیر صنعت قانونی ، به تکامل Lexis + ادامه دهد. در توسعه Lexis + ، بر توانایی هایی مانند همکاری تأکید شده بود ، زیرا واضح بود که روش جدید کار برای آینده قابل پیش بینی پایدار خواهد بود. اکنون ، LexisNexis مشتاقانه منتظر است و به طراحی برای نمونه جدید طبیعی ادامه می دهد. آنها دائماً در حال ایجاد ادغام های بیشتر و تمرکز روی راه حل هایی هستند که هستند قابل تنظیم و استفاده آسان.

ارائه دهندگان فن آوری حقوقی باید تشخیص دهند که مشتریان متفاوت از گذشته کار می کنند. نرم افزار حقوقی دقیق تر برای پشتیبانی از آن شیفت و هرگونه تغییر اضافی ممکن است لازم باشد ، به طوری که کاربران ابزارهای لازم برای وکالت را نه فقط در شرایط عادی جدید بلکه در آینده نیز دارند.

تلاش كردن لکسیس + امروز با یک دوره آزمایشی رایگان

logo-footer