Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از KIRILL KUDRYAVTSEV / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

وقتی با استخدام کار می کنید ، معمولاً نیازی به نوشتن نامه جلدی خود ندارید. نامه جلدی از طرف ما می آید. اما این بدان معنا نیست که شما باید از تمرین نوشتن نامه جلدی صرف نظر کنید. بسیار مهم است که شما با استخدام کننده خود کار کنید تا هر اطلاعاتی را که ممکن است در بازاریابی خود مفید باشد به کارفرمای احتمالی منتقل کنید.

من از ارائه الگوی نامه پوشش دقیق به نامزدها طفره می روم. شما نمی خواهید نامه شما خیلی فرمول باشد. باید معتبر باشد و اگر توسط شما امضا شده باشد ، با صدای شما باشد. حتی استفاده از همان نامه جلدی برای درخواست چندین موقعیت می تواند خطرناک باشد. آسان است که نامه ی غیر متناسب را تشخیص دهید.

در اینجا 10 نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا بهترین پا را جلو بگذارید:

 1. شرح کار را بخوانید. آن را خط به خط بخوانید. نمی توانم به اندازه کافی بر اهمیت متناسب کردن نامه جلوی شما با کار خاص تأکید کنم.
 2. به سادگی آنچه را در رزومه خود دارید تکرار نکنید. شما ممکن است بخواهید مهمترین نکات را از رزومه خود برجسته کنید ، اما در درجه اول می خواهید اطلاعات مربوطه را وارد کنید نه در رزومه شما
 3. نامه جلد خود را به عنوان مصاحبه دور اول در نظر بگیرید. چه سوالاتی را ممکن است پیش بینی کنید؟ شما می خواهید آدرس بگیرید:
  آ. چرا به دنبال ایجاد حرکتی هستید و چرا به طور خاص می خواهید کار کنید اینجا، با ما؟
  ب در صورت کاربرد ، چرا می خواهید به شهر جدید بروید؟ چه روابط شخصی یا شغلی با مکان جدید دارید؟
  ج در صورت کاربرد ، چرا می خواهید از یک نقش محکم به یک نقش داخلی بروید؟
 4. مهمتر از همه ، نامه همراه شما باید به این سوال پاسخ دهد ، “چگونه می خواهید به شرکت / شرکت ما ارزش اضافه کنید؟” در نامه خود و مصاحبه های خود به یاد داشته باشید که این مربوط به شما نیست. این در مورد چه چیزی است شما می تواند برای آنها. نامزدی که فقط در مورد چگونگی پیشرفت این حرفه در حرفه خود صحبت کند ، یک کارفرمای احتمالی خاموش خواهد شد.
 5. ضرب المثل قدیمی را به خاطر بسپارید “نشان بده ، نگو.” مثالهای مشخصی از مهارتهای نرم افزاری مربوط به خود ارائه دهید:
  آ. شما چه مهارت یا تجربیات دقیقی دارید که شما را برای این شغل واجد شرایط کند؟
  ب چه چیزی روی میز می آورید که شما را منحصر به فرد کند؟
  ج چرا ما باید شما را به جای رقابت شما استخدام کنیم؟
 6. به نامه جلد خود یک ساختار اساسی بدهید، به عنوان مثال ، یک جمله / پاراگراف آغازین ، “استدلال ها” و یک نتیجه گیری. نامه نامه شما اطلاعات اساسی را ارائه می دهد ، اما همچنین به عنوان نمایشی از مهارت های نوشتاری و ارتباطی شما قضاوت می شود.
 7. مختصر باشید.
 8. سعی کنید نام گیرنده مناسب را پیدا کنید. همیشه نامه های “برای چه کسی ممکن است نگران باشد” من را خاموش می کنند.
 9. اگر متقاضی موقعیت حقوقی جانبی شرکت حقوقی و سال کلاس شما برای اهداف تبلیغات متفاوت از سال JD شماست ، این را حتماً برجسته کنید.
 10. تصحیح. کاملا بدون غلط املایی!

نامه نامه شما ، چه از طرف شما باشد یا از طرف استخدام کننده شما ، نباید خلاصه ای از رزومه شما باشد. این باید به برنامه شما رنگ و شخصیت ببخشد ، به خواننده فرصتی بدهد تا شما را به عنوان یک انسان واقعی ببیند و به این سوال پاسخ دهد ، “چرا ما باید استخدام کنیم شما؟ ” به عنوان یک مصاحبه غربالگری تمرین فکر کنید.

آیا یک نامه جلوی خوب واقعاً سوزن را به حرکت در می آورد؟ واقع بینانه ، این فقط ممکن است در درصد کمی از برنامه ها تفاوت ایجاد کند. اما چرا به هر برنامه شغلی بهترین نتیجه را نمی دهید؟


ابی گوردون

اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه ارسال های از است پیوند جانبی تیمی از همکاران متخصص این پست توسط ابی گوردون، مدیر ارشد Lateral Link ، که با نامزدهای وکالت در جستجوی شرکت های حقوقی و داخلی کار می کند ، در درجه اول در بوستون ، نیویورک و اروپا. قبل از پیوستن به Lateral Link ، ابی هفت سال را به عنوان یک عضو شرکت در شرکت گذراند کلاری گوتلیب، با تمرکز بر معاملات بازار سرمایه برای مشتریان آمریکای لاتین در نیویورک و پنج سال گذشته برای مشتریان اروپایی در پاریس. ابی اهل بوستون ، دارای JD است ، تقدیر لود، از مرکز حقوق دانشگاه جورج تاون و یک لیسانس در زبان های دولتی و عاشقانه ، با ستایش عالی، از کالج دارتموث. ابی همچنین با کمیته نجات بین المللی به عنوان یک محقق فولبرایت در مادرید ، اسپانیا همکاری کرد. او عضوی از نیویورک ، ماساچوست و ماین بار است و به زبان های فرانسه و اسپانیایی تسلط کامل دارد (و به پرتغالی و ایتالیایی می زند). می توانید مقالات بیشتری را توسط ابی مشاهده کنید اینجا.


لینک جانبی یکی از بالاترین رتبه ها در زمینه استخدام های حقوقی بین المللی است. با بیش از 14 دفتر در سراسر جهان ، Lateral Link در قراردادن وكیل در معتبرترین شركتها و شركتهای حقوقی در جهان تخصص دارد. Lateral Link با مدیریت وکلای سابق از دانشکده های عالی حقوق ، رسم استخدام وکلا برای اجرای جهش های جانبی وکلا را دارد. کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما

logo-footer