Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سال نو بر همگی مبارک باد. سرانجام سال 2020 پشت سر ما است ، واکسن COVID-19 در حال توزیع است و به نظر می رسد انتظار برای شروع تازه در هوا وجود دارد. با این روحیه ، من یک جفت چالش برای خودم و خوانندگان ایجاد کرده ام ، که امیدوارم همه ما را ترغیب کند تا در مورد نحوه اجرای شیوه های خود تجدید نظر کنیم. سال 2021 است ، مردم. ما در آینده زندگی می کنیم و دیگر هیچ وقت مانند زمان حال وجود ندارد که مانند آن رفتار کنیم.

زمان کمتری برای تصمیم گیری ، زمان بیشتر برای انجام دادن

استیو جابز را در ذهن خود تصور کنید. چی میبینی؟ یک مربی گرافیکی با فن آوری بلند و بدون هیچ زحمتی یک یقه پشت سیاه و سفید ، شلوار جین و کفش های کتانی بر تن دارد. شغل مشهور بود که هرگز از لباس استاندارد خود منحرف نشد. در حالی که داستانها درمورد اینکه چرا او هر روز همان لباس را می پوشد متفاوت است ، اما آنچه مسلم است این است که برای 20 سال آخر زندگی خود ، استیو جابز مجبور نبود که درباره آنچه فردا می پوشد فکر کند. او تصمیم خود را به طور خودکار می گرفت

مشاغل تنها شخصیت برجسته ای نیستند که آن مسیر را طی کرده اند. مارک زاکربرگ تقریباً هر روز یک کپی از همان تی شرت خاکستری را می پوشد ، عملی که او انجام می دهد در حال ضبط به عنوان اتخاذ تصمیم برای کاهش تعداد تصمیمات پیش پا افتاده ای که باید در یک روز بگیرد. به همین دلیل ، رئیس جمهور باراک اوباما در بیشتر دوره مسئولیت خود هر روز کت و شلوار خاکستری یا آبی داشت.

من برای دفاع از بیرون انداختن کمد لباس شما برای شروع سال جدید در اینجا نیستم ، اما کاملاً بر این عقیده ام که کاهش زمانی که ما برای کارهای بی اهمیت صرف می کنیم هدف شایسته ای است. و موثرترین روش برای کاهش کارهای بی اهمیت در یک شرکت حقوقی که پیدا کردم اتوماسیون بوده است.

چالش 1: خودکار کردن چیزی

هر کاری که مرتباً انجام می دهید ، از لباس پوشیدن صبح تا تحریک مشتری های جدید ، کاندیدای اتوماسیون است. تقریباً همیشه باید تصمیمات پیش پا افتاده یا کارهای جزئی انجام شود که رک و پوست کنده برای انجام آنها نیازی به مجموعه مهارت های کامل ما نیست. ما کارگران در عصر اطلاعات بسیار ماهر هستیم که برای مشاوره ای که به مشتریان خود ارائه می دهیم ، دستمزد خوبی می گیرند. ما نباید بیشتر از زمان لازم صرف تدریس با اسناد Word ، بازی با ماشین حساب دستی یا در غیر اینصورت عدم افزودن ارزش واقعی به مشتریان خود کنیم.

بنابراین این چالش حرفه ای من برای شما برای سال 2021 است: خودکار کردن چیزی. وقت آزاد کنید. منطقه ای از تمرین خود را پیدا کنید که در آن اوقات را صرف کنید و نیازی به گذراندن آن نیستید و آن زمان را برای خود پس بگیرید.

این آسان تر از آن است که شما فکر می کنید ایجاد فرم های حقوقی که به طور خودکار با اطلاعات لازم پر شود ، یک استراتژی اتوماسیون شرکت حقوقی است ، اما ما می توانیم فراتر از مسائل حقوقی اساسی فکر کنیم. وكلايی كه شبكه بسيار زياد هستند ممكن است زمان زيادی از قبض خود را با مراجعه به مخاطبین خود سپری كنند تا بفهمند كه در مرحله بعدی با چه كسی پایگاه را لمس می كنند. با پیاده سازی سیستمی ، شبکه و ردیابی آن مغز و زمان را ذخیره کرده و به شما هشدار می دهد وقتی مخاطبی در یک دوره زمانی مشخص بدون چت رفته است.

حتی به ظاهر کوچکترین و ساده ترین فرایندهای تکراری نیز با گذشت زمان اضافه می شوند. اگر می توانستید فرآیندی را که فقط یک دقیقه طول می کشد به طور خودکار انجام دهید ، در عرض پنج سال یک روز از زمان تولید را بازپس می گرفتید. اگر بتوانید یک کار 10 دقیقه ای در روز را خودکار انجام دهید ، تقریباً دو هفته در همین مدت صرفه جویی خواهید کرد. این زمان به روز شما اضافه شده است تا وکالت را بسازید ، کتاب خود را بسازید ، بچه های خود را ببینید یا از زندگی در خانه خود لذت ببرید.

چیزی در روز کاری شما وجود دارد که نیازی به حضور در آن نیست. آنچه را که هست پیدا کنید و آن را خودکار کنید.

چالش 2: ایجاد و پیگیری یک متریک جدید

بیشتر ما می دانیم که در سال گذشته چند ساعت صورتحساب و دلار جمع آوری کرده ایم ، اما علاقه ما برای تحلیل عددی در اینجا پایان می یابد. این یک فرصت از دست رفته است. اسکناس و دلار جمع آوری شده معیارهای مهمی است ، اما آنها فقط امتیاز نهایی را به ما می گویند ، نه داستان خود بازی. اگر ما نمی دانیم چگونه یا چرا توانسته ایم این کار را انجام دهیم ، این کار خوبی برای ما ندارد.

به همین دلیل است که باید در اندازه گیری عملکرد خود بهتر عمل کنیم. ایجاد معیارهای عینی ، به ما درك مشاغل خود می پردازد ، به توسعه اهداف برای تلاش كمك می كند و می تواند گفتگو را در مورد جایی كه می خواهیم در آینده توسعه دهیم ، آغاز كند. بنشینید ، در بعضی از زمینه های تمرین خود که می خواهید بهتر درک کنید ، فکر کنید ، چگونه می توانید اندازه گیری کنید و شروع به جمع آوری داده ها کنید. ساده شروع کنید و از آنجا رشد کنید.

به عنوان مثال ، آیا هنگام نشستن و خواندن این مقاله ، می دانید در چند معامله یا پرونده مشغول کار هستید؟ اگر شروع به ردیابی این رقم و به روزرسانی آن به صورت ماهانه کنید ، طی دو سه ماهه شروع به ایجاد یک دیدگاه خشن ، اما عینی از نحوه عملکرد خود می کنید ، به ویژه اگر با ساعت قابل پرداخت و ارقام جمع آوری شده دلار مقایسه کنید ضبط اگر به عنوان مثال ، در حالی که تعداد کار شما با گذشت زمان کاهش می یابد ، دلار شما ثابت می ماند ، شما شواهد خوبی دارید که نشان می دهد مواردی که روی آنها کار می کنید به تنهایی بیشتر از گذشته است.

برخی از افکار نهایی

فناوری می تواند به ویژه برای وکلا ترسناک باشد ، اما به احتمال زیاد شما بیشتر ابزارهای لازم را در دسترس دارید. اکثر نرم افزارهای عمومی دفتر و برنامه های وکالت دارای ابزارهای اتوماسیون و ردیابی متریک عمده ای هستند که از قبل ساخته شده اند. ما فقط تمایل داریم از آنها در حد توان بالقوه خود استفاده نکنیم. برای یافتن ابزاری که حتی نمی دانید در اختیار دارید ، با نماینده پشتیبانی مشتری خود تماس بگیرید یا کمی در پرونده های راهنما جستجو کنید.

سرانجام ، هر یک از این چالش ها را می توان با کار در کنار بخش فناوری اطلاعات شرکت خود به میزان قابل ملاحظه ای آسان کرد. به عنوان یک قاعده ، این بخشها با افراد باهوش ، سخت کوش و عمدتاً عاشق چالش های جالب جدید کار می کنند. بسیاری از تیم های IT از شانس ساختن چیزهای جدید و مفید هیجان زده می شوند ، در عوض فقط با تنظیم مجدد رمزهای عبور و پرسیدن اینکه آیا تماس گیرنده از این طریق استفاده می کند سعی کرد آن را خاموش و دوباره روشن کند.

یک نسل پیش ، وکلا حتی خلاصه مشخصات خود را نیز تایپ نمی کردند. اکنون ، می توانیم آنها را در تلفن های هوشمند خود ، در خانه ، در بین جلسات بزرگنمایی ویرایش کنیم ، همه در هنگام بررسی تحقیقاتی که نرم افزار جدید هوش مصنوعی ما به طور خودکار تولید کرده است. فناوری ، علی رغم اینکه بیش از سهم تکنوفوب های آن درگیر هستند ، در زمینه کاری ما انقلابی ایجاد کرده است و این تغییرات تازه آغاز شده اند. داده ها و فناوری می تواند بزرگترین دارایی شما به عنوان یک وکیل باشد. امسال ، بیایید تصمیم بگیریم از آنها استفاده کنیم.

اگر فکر اتوماسیون و ردیابی فنی هنوز هم شما را غرق می کند ، در اینجا یک مقاله ذکر شده است ارتباط دادن به یقه لاک پشت سیاه.


جیمز گودنو مدیر عامل و شریک مدیر شرکت NLJ 250 است کریگ فنمور. در 36 سالگی ، وی به جوانترین مدیر اجرایی شناخته شده یک شرکت حقوقی بزرگ در ایالات متحده تبدیل شد. وی JD خود را از دانشکده حقوق هاروارد و دو مدرک مدیریت بازرگانی از MIT را در اختیار دارد. وی در حال حاضر در دانشکده تجارت قاضی دانشگاه کمبریج (انگلستان) تحصیل می کند ، جایی که در حال کار برای کارشناسی ارشد در زمینه کارآفرینی است. جیمز یکی از نویسندگان کتاب است انگیزه هزاره ها، که در رده انتشار نسخه جدید مدیریت کسب و کار در آمازون به رتبه یک رسید. وی و همکارانش به عنوان یک تمرین دهنده ، یک فناوری مبتنی بر فناوری را ایجاد و اجرا کردند عمل شاکیان و مدل تجاری می توانید با جیمز در توییتر (JamesGoodnow) یا از طریق ایمیل با وی در آدرس ارتباط برقرار کنید [email protected].

logo-footer