Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دستان مبادله پولهمکاران Biglaw ، چگونه باید پاداش های سرشار خود را صرف کنید؟ شاید شما قصد خرید Peloton را دارید. شاید شما قصد خرید Lawyer Law Lair خود را دارید تا روزی در اینجا در بالای قانون نمایش داده شود. یا شاید شما قصد پرداخت کامل وام های دانشکده حقوق خود را دارید.

اگر احساس نوع دوستی بیشتری می کنید ، در مورد کمک مالی خیرخواهانه برای حمایت از یک هدف خوب چطور؟ امروز است سه شنبه دادن، و زمانی است که باید به جامعه خود بازگردانید ، خواه از طریق کمک های مالی وقت خود و هم پول خود. فراموش نکنید که شرکت حقوقی شما ممکن است مایل به مطابقت با هر یک از کمک های خیرخواهانه شما باشد. برخی ایده ها:

صرف نظر از اینکه با هر یک از این موسسات خیریه همکاری می کنید ، لطفاً مقداری از پول تازه پیدا شده خود را برای حمایت از هدفی شایسته در نظر بگیرید. با شرکایی که ثروت خود را با همکاران تقسیم می کنند ، همکاران باید ثروت خود را با کسانی که اقبال کمتری دارند و یا به کمک حقوقی نیاز دارند ، تقسیم کنند.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer