Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در اوایل 20 سالگی به یاد می آورم که یک زن مسن شیک در کلیسای خود را تحسین می کردم. بیایید او را خانم ژان صدا کنیم. مردمان کلیسای سیاه او را به عنوان یک “مقدس مقدس” توصیف می کنند ، و من فکر می کردم که او بسیار با هم است. خانم ژان در گروه سرود آواز خواند ، در کمیته ساختمان خدمت می کرد ، و همیشه لباس های نود را می پوشید. از نظر من ، او نوعی مادربزرگ بود که آرزو می کردم من داشته باشم اما هرگز نکرده ام. یک روز پس از خدمت ، من به خانم ژان نزدیک شدم ، به شدت (و صمیمانه) از او تعارف کردم ، سپس از او پرسیدم که آیا او علاقه مند به راهنمایی من است. با نگاه به گذشته ، می دانم که ناامید شده بودم – و او می توانست آن را حس کند. خانم ژان مودبانه مرا رد کرد و برای سالها خجالت کشیدم که بسیار آسیب پذیر و در عین حال طرد شده ام.

از زمانی که به یاد می آورم ، من یک مربی رسمی می خواستم. کاش می توانستم بگویم با نزدیک شدن به 40 سالگی این احساس از بین رفته است. اینطور نبوده من اخیراً با یک وکیل برنامه ریزی املاک تماس گرفتم تا از او یک سوال فنی بپرسم. به نظر می رسید او نوعی وکیل است که دوست دارم راهنمایی ام کنم. قبل از تماس ما ، من داستانی ساختم که او یکی بود! در پایان گفتگوی ما ، از او پرسیدم که چطور آنچه من تصور می کردم یک عمل برنامه ریزی پر رونق است ، ایجاد کرده است. وی به داشتن مربی عالی اشاره کرد. من می دانستم که این کار من است! سپس من پرسیدم که آیا او می تواند نکاتی در مورد یافتن مربی را پیشنهاد کند (من به دلیل وضعیت خانم ژان مستقیماً با س askال خود رفتار نکردم).

او به من مشاوره بسیار خوبی داد:

  • به گروه بخش بپیوندید. (بررسی)
  • سوال بپرس. (بررسی)
  • ادامه یادگیری (بررسی)

همه کارهای بزرگی که قبلاً انجام می دادم. شرط می بندم شما می توانید نتیجه مکالمه ما را حدس بزنید: وکیل پیشنهادی به من نداد. و صادقانه بگویم ، من نپرسیدم ، بنابراین نتیجه قابل پیش بینی بود. همچنین حق تولد من نیست که توسط هیچ وکیلی راهنمایی شوم. این از بسیاری جهات یک امتیاز است.

بنابراین بسیاری از آموخته ها در زمینه برنامه ریزی املاک (و سایر زمینه های قانون) از کارآموزی و راهنمایی ناشی می شود. وکلای مداوم از من می خواهند که آنها را راهنمایی کنم. در یک سال گذشته ، من یک وکیل را راهنمایی کردم که در نهایت کار را انجام دادم شروع به کار برنامه ریزی املاک خود بعد از نیم سال با من! من در حالی که به مربی خود امیدوار هستم به مربیگری ادامه می دهم.

مثل بونو ، من هنوز آنچه را که می خواستم پیدا نکردم در یک مربی سنتی – هنوز. اما من یاد می گیرم که اشکالی ندارد. من در یک الگوی جدید برای آنچه که من در زمینه تمرین خود راهنمایی می دانم رشد می کنم: تبدیل به مربی که همیشه می خواستم و راهی جدید برای تعریف مربیگری پیدا کنم. این تغییر برای وکلایی اتفاق می افتد که در عمل خود را تنها می بینند. مشاوره حقوقی برای وکلای چهره و جنسیت من چالش برانگیزتر است. با وجود این ، ما وکلای حاشیه ای باید به خود اعتماد کنیم و بدانیم که می توانیم پاسخ ها را پیدا کنیم. مشاوره ما لازم نیست که از یک نفر باشد. از خانم ژان بپرسید – گاهی اوقات این میزان تعهد بیش از حد درخواست یک فرد در یک سن خاص است!

من اخیراً با گروهی از زنان بین نسلی در مورد مشاوره بحث کردم. (گفتگو با زنان بین نسلی سرگرمی جدید مورد علاقه من است!) ما در مورد بازسازی الگوی مربیگری صحبت کردیم که اغلب ریشه در آن دارد پنهان کاری. برای من ، این تغییر مربیگری شامل مجموعه بزرگان برای هدایت مسیر شما ، همسالان برای تشویق شما و سایر افراد دنباله دار در داخل و خارج از قانون است. من قبلاً از مربیگری جمعی استفاده می کنم تا یک برنامه ریز موفق املاک – و یک انسان مناسب و معقول باشم. من فقط اخیراً آن را به عنوان مربیگری مناسب توصیف نکرده بودم. من هنوز هم دارم تمام اینها را کار می کنم.

نظر شما در مورد مربیگری چیست؟ آیا در سفر خود به عنوان یک وکیل کارآفرینی توسط مربیان آمده اید؟ و اگر شما همان مشاور برنامه ریزی املاک تگزاس هستید که به دنبال مشاور خود بوده اید ، مرا آزار دهید! دوست دارم شما را به مجموعه مربیانم اضافه کنم. من یک دانش آموز عالی هستم و دوست دارم از شما یاد بگیرم ، و امیدوارم که شما از من.

دوست دارم نظرات یا س questionsالات سازنده شما را در اینجا بشنوم [email protected]. من همیشه به دنبال پیشنهادات موضوع هستم! آیا من ذکر کردم که با یک دفتر ادبی برای کتاب آینده برنامه املاک امضا کردم؟ می توانید همه چیز را در مورد آن بخوانید اینجا.


ایفی ایبکوه وکیل اصلی و بنیانگذار این شرکت است قانون تنظیم کنید ، PLLC. او یک وکیل مشاور برنامه ریزی املاک برای انتقال ثروت بین نسلی با وصیت نامه ها و اعتمادهای موثر است. ایفی به عنوان یک نماینده ادبی موفق شد و در حال نوشتن اولین کتاب خود در زمینه برنامه ریزی املاک برای مردم عادی است که در سال 2022 در دسترس است. وی از دانشکده حقوق دانشگاه تگزاس فارغ التحصیل شد و بیش از 14 سال وکالت را انجام داد. با دسترسی به Iffy می توانید از طریق ایمیل در [email protected]، بر وب سایت او، و در اینستاگرام iffyibekweesq.

logo-footer