Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

پول پول نقد اسکناس صد دلاری

(از طریق گتی ایماژ)

مرا متعجب – یا حتی شوکه – رنگ کن. من وکیل آمریکایی را دنبال کرده ام گزارش اولیه در مورد منابع مالی شرکت حقوقی Am Law 200 برای سال 2020 ، و تعداد تا کنون خوب ، حتی عالی است.

علی رغم شیوع ویروس کرونا و رکود اقتصادی که سال گذشته زندگی را برای میلیون ها نفر بسیار بدبخت کرد ، شرکت های حقوقی بسیار خوب برای خودشان کار کردند. این جدول را ببینید ، شرکتهایی که Am Law تاکنون پوشش داده است و تغییر سالانه درآمد آنها به ازای وکیل (RPL) و سود هر شریک سهام (PPEP):

(اگر دوست دارید ، می توانید به عنوان Google Doc به این صفحه گسترده دسترسی پیدا کنید اینجا، که همچنین به شما امکان می دهد شرکت ها را بر اساس تغییر در RPL و PPEP آنها مرتب کنید.)

از 29 شرکت ذکر شده در بالا ، همه سود افزایش یافته برای هر شریک افزایش یافته است ، که بسیاری از آنها دو رقمی هستند. بالاترین رقم تاکنون ، 46.6 درصد افزایش ، توسط Crowell & Moring گزارش شده است (که باعث شد من Crowell خود را اعلام کنم موسسه حقوقی هفته هفته گذشته). اما این شرکت شرکت زیادی داشت ، با هشت شرکت دیگر که PPEP افزایش 20 درصدی یا بیشتر داشتند.

اکنون ، با توجه به اینکه همه گیری و کار از راه دور منجر به افت چشمگیر هزینه های بسیاری از شرکت ها مانند اجاره (در بعضی موارد) ، آب و برق ، مسافرت و سرگرمی. بله ، سال گذشته نیز برخی از شرکت ها اخراج کردند.

اما درآمد به ازای هر وکیل ، که ناظران صنعت به عنوان معیار بهتر سلامت مالی شرکت حقوقی می دانند (از آنجا که کمتر از PPEP مورد دستکاری است) ، تقریباً برای همه شرکت ها افزایش یافت – نه به اندازه چشمگیر PPEP ، اما هنوز هم به طور قابل توجهی. در سالهای اخیر ، رشد RPL با رقم های کم رقم در Biglaw بسیار معمول بوده است. اما سال گذشته ، اگر این تعداد اولیه نمایانگر کل باشد ، شاید نیمی از شرکتهای Am Law 200 از رشد RPL 5 درصد یا بیشتر در سال 2020 برخوردار بودند.

با توجه به این درآمد و سود سرشار ، می توان فهمید که چرا شرکت های حقوقی “پاداش COVID” را پرداخت می کنند. کولی را در نظر بگیرید ، که با اعلام “پاداش تقدیر“در سپتامبر سال 2020. این شرکت رشد PPEP را با 25.4 درصد رشد در سال 2020 ثبت کرد. کولی بود نه پاداش های ویژه پرداخت کرد ، سپس گزارش داد که PPEP بیش از 25 درصد رشد کرده است ، و در این صورت بسیاری از اردوگاهان ناراضی در میان همکاران و کارمندان خود حضور داشتند.

این عملکردها را در سال 2020 به این شرکت ها تبریک می گویم. مردم دوست دارند بگویند که وکلا کسبه خوبی نیستند ، اما واضح است که وکلا این کار را انجام می دهند چیزی درست. توانایی بخش حقوقی در انجام چنین کارهایی در طی یک دوره دشوار برای بسیاری دیگر از صنایع ، گواهی نه تنها استعداد و سخت کوشی وکلا و کارمندان Biglaw ، بلکه همچنین رهبری قاطع است. بنابراین دفعه بعدی که با یکی از رهبران شرکت خود روبرو شدید ، شاید در یک تالار شهرداری زوم به جای راهرو یا اتاق کنفرانس ، از آنها بخاطر چوپانی موفق شرکت شما در طی روزهای بسیار تاریک تشکر کنید.

این تعداد قوی برای وکلای علاقه مند به حرکت های جانبی به چه معناست؟ آنها نشان می دهند که اکنون زمان امنی برای انتقال به یک فرصت جدید است. در بهار گذشته ، زمانی که بیماری همه گیر در اوج بود ، اقتصاد در یک رکود اقتصادی به سر می برد و شرکت های حقوقی بسیار نگران بودند که چگونه می توانند به سر ببرند ، زمان خطرناک حرکت بود. نامزدها می ترسند به شرکتهایی که ممکن است بعد از ورود به تکه های خشن برخورد کنند ، امنیت شغلی خود را به عنوان همکار یا شیوه های شریک زندگی خود را تهدید کنند. اما اکنون که اقتصاد رو به بهبود است و شرکت های حقوقی نه تنها زنده مانده اند بلکه رونق گرفته اند ، زمان مناسبی است که به یک شرکت در جایی که می خواهید رضایت بیشتری داشته باشید بروید.

اگر به یک حرکت احتمالی فکر می کنید ، لطفا در صورت تمایل به شما کمک کند به من یا هر یک از همکاران من برای بحث در مورد فرصت های احتمالی ما امیدواریم که از تو خبری بشنویم.


عکس سر مربع DBLاد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه ارسال های از است پیوند جانبی تیمی از همکاران متخصص این پست توسط دیوید لات، مدیر عامل در دفتر نیویورک ، جایی که او بر قرار دادن همکاران عالی ، شرکا و گروه های شریک در شرکت های حقوقی برجسته در سراسر کشور تمرکز دارد.

قبل از پیوستن به Lateral Link ، دیوید مدیرعامل Above the Law را تأسیس کرد و به عنوان مدیر آن فعالیت می کرد. وی پیش از آغاز به کار قانون بالاتر ، به عنوان دادستان فدرال ، همکار دعوای حقوقی در Wachtell Lipton Rosen & Katz در نیویورک و کارمند دادگستری قاضی Diarmuid F. O’Scannlain دادگاه تجدید نظر در دادگاه تجدید نظر در ایالات متحده برای مدار نهم کار می کرد. دیوید فارغ التحصیل کالج هاروارد و دانشکده حقوق ییل است. می توانید با David در ارتباط باشید توییتر (DavidLat @)، LinkedIn، و فیس بوک، و می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected]. همچنین می توانید بیشترین مطالب وی درباره حقوق و حرفه وکالت را در آخرین نشریه وی بخوانید ، صلاحیت اصلی.


لینک جانبی یکی از بالاترین رتبه ها در زمینه استخدام های حقوقی بین المللی است. با بیش از 14 دفتر در سراسر جهان ، Lateral Link در زمینه قرار دادن وکلا در معتبرترین شرکت ها و شرکت های حقوقی در جهان تخصص دارد. Lateral Link که توسط وکلای سابق از مدارس عالی حقوق اداره می شود ، رسم استخدام وکلا برای اجرای جهش های جانبی وکلا را دارد. کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما

logo-footer