Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

صوفیا ورگارا. (عکس از ایان گاوان / گتی ایماژ)

سوفیا ورگارا بازیگر نقش گلوریا دلگادو-پریشتت قدرتمند و با اعتماد به نفس را در برنامه تلویزیونی موفق خانواده مدرن بازی کرد. اما او همچنین در زندگی واقعی قوی و مطمئن است و سالها دادخواست را درگیر نامزد سابق خود که با او جنین تشکیل داده است تحمل می کند. Vergara در واقع یک داستان هشدار دهنده است که باید بسیار مراقب باشید که با چه کسانی IVF انجام می دهید. هفت سال از جدایی او می گذرد نیک لوب، [checks the internet] founder بنیانگذار شرکت چاشنی کرانچ. خوشبختانه ، او از Loeb نقل مکان کرد و در سال 2015 با جو Manganiello بازیگر ازدواج کرد. اما به نوعی ، Vergara هنوز در تلاش است که Loeb برای باردار شدن کودکان با دو جنین منجمد شده خود بار بیاورد.

دستورالعمل فرم در نوامبر 2013 ، این زوج تحت درمان در یک کلینیک باروری در کالیفرنیا قرار گرفتند و یک فرم رضایت IVF را امضا کردند ، تحت عنوان “دستورالعمل شرکای مربوط به ذخیره سازی و دفع مواد منجمد شده که ممکن است شامل جنین ها باشد”. این توافق نامه رضایت به عنوان “دستورالعمل فرم” شناخته شده است. دستورالعمل فرم شامل ماده ای بود که “هر دو طرف باید با وضع جنین موافقت کنند”. در غیر این صورت ، عدم تصمیم گیری متقابل ، کنار گذاشتن جنین به کلینیک خواهد بود. البته جای تعجب نیست که ورگارا ، حالا با خوشحالی متاهل به یک ستاره واقعی مایک سحر و جادو ، علاقه مند به رضایت دادن به ازدواج قبلی خود با جنین نیست.

لوئب پس از شکایت از ورگارا در حال طرح شکایت است.

کالیفرنیا I. در سال 2014 ، لوب برای بدست آوردن حضانت کامل رویان و به اصطلاح آوردن آنها ، در سانتا مونیکا اقدام کرد. لوئب ادعا کرد که به دلیل اعتقادات قوی “طرفدار زندگی” برای وی ضروری است که دستورالعمل فرم را نقض کند. این ادعا با شواهد بدست آمده در هنگام کشف که لوب در حال سقط جنین توسط دو دوست دختر قبلی خود بود ، مغایرت داشت. لوب به جای اینکه اسامی این دو دوست دختر سابق را فاش کند یا با مجازات های عملیاتی مختومه روبرو شود ، پرونده را رد کرد.

لوئیزیانا اول البته قبل از انصراف از اقدام سانتا مونیکا ، لوئب قبلاً دادخواست دیگری را علیه ورگارا آغاز کرده بود. لوئب به طور یک جانبه به جنین اسامی (اما و ایزابلا) داد و برای جنین در لوئیزیانا اعتماد ایجاد کرد – حوزه قضایی شناخته شده برای شناختن جنین به عنوان افراد ، دارای حق شکایت و شکایت. لوب متولی را به طرح شکایت از طرف جنین علیه ورگارا راهنمایی کرد. این اقدام به دلیل عدم صلاحیت شخصی منتفی شد.

لوئیزیانا دوم. به طور واضح ، کسی که تسلیم شود ، بار دیگر پرونده خود را در لوئیزیانا ، این بار در دادگاه منطقه ای فدرال ثبت کرد. این پرونده در یک نظر انتقادآمیز 95 صفحه ای از جمله یک نیمکت نشینی حماسی علیه لوئب و وکیل وی منتفی شد. دادگاه اظهار داشت:[I] واضح است که آقای لوئب هنگام انتخاب ، با همكاری با یكی از اعضای بار ، دادستان McQueen ، Plaquemines Parish ، برای داشتن پرونده قضایی فوری ، با آگاهی كامل از نامناسب بودن محل برگزاری ، در انتخاب مجالس به خرید مجالس پرداخت. رفتار آنها بی آبرویی به ارمغان می آورد به و تمسخر می کند سیستم حقوقی لوئیزیانا و وکالت و منفور است” در کل لوئیزیانا یخ کافی برای سرما زدگی وجود ندارد.

یک نام آشنا این وکیل چه کسی به سیستم حقوقی لوئیزیانا تمسخر می کند و چرا نام مک کوئین اینقدر آشنا به نظر می رسد؟ برای خوانندگان وفادار و علاقه مندان به حقوق فقهی جنین ، نام Jalesia McQueen یک نام آشنا است. پس از همه ، آن را در حالت اختلال جنین منفی بود مک کوئین علیه گادبری جایی که دادگاه استیناف میسوری در سال 2016 علیه مک کوئین (در نقش یک طرف و نه وکیل) حکم صادر کرد. علی رغم اساسنامه ایالت میسوری ، جنین ها را افرادی “دارای حقوق قابل محافظت در زندگی” معرفی می کنند ، مک کوئین مجاز به استفاده از جنین های تشکیل شده با همسر سابق خود بر خلاف خواسته وی یا نقض حق وی نیست. نه برای تولید مثل. (اینو ببین پادکست مصاحبه با وكیل نماینده سابق McQueen در مورد پرونده ها.)

California II – آیا لوب تحت فشار بود؟ علاوه بر پرونده لوئیزیانا ، مک کوئین نماینده لوئب در پرونده فعلی کالیفرنیا است که در سال 2017 توسط Vergara در دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس تشکیل شد ، و خواستار رهایی از اقدامات مکرر دادگاه Loeb در تلاش برای استفاده از جنین ها بر خلاف خواسته های او بود. در این مورد ، لوئب اکنون استدلال می کند که وی با اجبار دستورالعمل فرم را امضا کرده است! با ادامه پرونده ، او ادعا كرد كه مداركي راجع به اجبار دارد ، اما پس از آن بارها در توليد آن ناكام ماند. هنگامی که وی سرانجام “شواهد” ادعا شده را ارائه داد ، شهادت شخصی خود وی بود که ورگارا روز امضای دستورالعمل فرم ، او را ناسزا گفته است. او او را بلند ، شدید ، رئیس ، فشار آور و تحریک پذیر توصیف کرد. (او “لرزش” را از لیست اصطلاحات معروف به صدای پلیس پلیس از دست داد.)

با این حال ، یکی از کارکنان کلینیک که شاهد امضای این قرارداد بود ، از تصویر لوئب پشتیبانی نمی کند. او توضیح داد که چطور فریاد نمی کشد ، اما “هر دو به نوعی آزمایشی بودند” ورگارا پیش از موعد تکالیف خود را انجام داد ، و قبلاً دستورالعمل فرم را قبلاً خوانده بود و راحت بود که اسناد را همانطور که بود امضا کرد. از طرف دیگر ، لوئب “مایل بود که س toال بپرسد ، حتی اگر قبلاً این موارد را امضا کرده باشند [documents]”

دادگاه عالی لس آنجلس در رأی خود در تاریخ 28 ژانویه 2021 ، استدلال های لوب را که ادعای اجبار داشت ، رد کرد. علاوه بر اجبار ، لوئب دلایل مختلفی را برای بی اعتبار بودن دستورالعمل فرم بیان کرد. دادگاه در عوض دریافت که دستورالعمل فرم در واقع معتبر و قابل اجرا است و لوب نمی تواند از مواد منجمد شده برای ایجاد کودک بدون رضایت کتبی صریح ورگارا استفاده کند. و برای اندازه گیری خوب ، دادگاه همچنین اشاره کرد که ، حتی اگر دستورالعمل فرم معتبر نبود ، لوب را به نتیجه مورد نظر خود نمی رساند. طبق قوانین کالیفرنیا ، استفاده از جنین بدون رضایت ورگارا غیر مجاز و در واقع کیفری است.

در حالی که این آخرین حکم برای Vergara چیز خوبی است ، اما تصور اینکه این پایان کار باشد سخت است. لوئب هنوز در پرونده لوئیزیانای فدرال تجدیدنظر خواهی می کند. و با توجه به پافشاری لوئب و مک کوئین ، جنگ ممکن است پایان نیافته باشد.


الن تراچمن وکیل مدافع است Trachman Law Center، LLC، یک شرکت حقوقی مستقر در دنور متخصص در قانون فناوری کمک به تولید مثل و میزبان مشترک پادکست من می خواهم یک کودک را در تو بگذارم. می توانید به او برسید نوزادانabovethelaw.com.

logo-footer