Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مصاحبه می کنم لورن دریک و در میان چیزهای دیگر ، در مورد چگونگی تکامل حرفه خود به سمت موقعیت خود در Macrae بحث کنید. ما در مورد چگونگی آغاز “میزگرد زنان مirmسسه حقوقی زن” – FLFL ، معروف به “فلافل” – و چگونگی شکل گیری همه گیر در آن صحبت می کنیم. ما همچنین در مورد چگونگی سود FLFL برای اعضای خود و مواردی که میزگرد طی سال گذشته حل کرده است بحث می کنیم. علاوه بر این ، ما در حال بررسی چگونگی استفاده از رهبران زن برای استفاده از مشاغل خود در بازار داغ جانبی هستیم.

پادکست Jabot شاخه ای از برند Above the Law است که بر روی چالش های زنان ، افراد رنگین پوست ، LGBTQIA و سایر جمعیت های مختلف در صنعت حقوقی تمرکز دارد. نام ما غیر از Ruth Bader Ginsburg بدنام و jabot (یقه تزئینی) است که او هنگام تحویل مخالفان از نیمکت استفاده می کرد. این یک یادآوری است که حتی وقتی برنده نمی شویم ، باز هم نیرویی قدرتمند هستیم که باید حساب شود.

گوش دادن مبارک!


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون ، مجری برنامه پادکست Jabot، و میزبان مشترک مثل یک وکیل فکر می کنم. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer