Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

چندین سال پیش ، ما در مورد دادخواست برجسته آی پی متیو پاور و وی نوشتیم در سال 2011 از ویل گوتشال نقل مکان کرد برای راه اندازی شرکت خود ، گروه حقوقی Tensegrity. هر چند سال ، ما با مراجع قضایی اصلی شرکت او تماس می گیریم تا جوایز دیوانه کننده آنها را دریافت کنیم.

علی رغم سر و صدا بودن سال 2020 ، به نظر می رسد همکاران در Tensegrity مانند همیشه با پاداش های سخاوتمندانه پاک می شوند. این یادداشت پاداش پایان سال شرکت است:

قبل از رسیدن به شماره های چشم نواز ، منبعی از شرکت وقت صرف کرد و توضیح داد که چه چیز خوبی در مورد Tensegrity وجود دارد:

سازگار با عمل قبلی ، امسال شرکت پاداش های بالاتر از بازار پرداخت کرده است که فراتر از پاداش ویژه سقوط سخاوتمندانه است. به رسمیت شناختن چشمگیر پایان سال در بالای جبران پایه ما در مقیاس Cravath و مزایای برتر بازار قرار دارد ، که شامل 3٪ کمک نقدی کاملاً به 401 (k) حساب ما است (که به ما هیچ مشارکت نمی خواهد) و کاملاً هزینه شده طرح بیمه پلاتین برای هر یک از ما و افراد تحت تکفل ما. همه اینها در شرکتی است که از مدل ساعتی قابل پرداخت فرار کرده است – ما هیچ ساعتی را نمی توانیم صورتحساب یا غیر قابل پیگیری دنبال کنیم. من می دانم که از حمایت شرکت در این اوقات بی سابقه و چالش برانگیز قدردانی می کنم.

همانطور که گفته شد ، ما شنیده ایم که پاداش کلاس 2015 132،500 دلار است ، در حالی که پاداش کلاس 2012 165،000 دلار است. این مبلغ 20 تا 25 هزار دلار بیشتر از آن چیزی است که همکاران ارشد دریافت کننده پاداش در مقیاس Cravath در حساب های خود امسال می بینند.

به همه در گروه حقوقی Tensegrity تبریک می گویم. شرکت شما ممکن است کوچکتر باشد ، اما خسارت شما مطمئناً نیست!

اگر شرکت یا سازمان شما در حال کاهش حقوق یا ترمیم مجدد برش های قبلی ، بستن درهای خود و یا کاهش ردیف وکلا یا کارمندان خود است ، خواه از طریق اخراج های آزاد ، اخراج های مخفی کاری یا خریدهای داوطلبانه ، لطفاً در این باره اطلاع ندهید. شبکه گسترده ما خبرچینان بخشی از آن است که باعث بالا رفتن قانون می شود. تو می توانی برای ما ایمیل بزنید یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477)

اگر می خواهید برای اخطارهای اخراج ATL ثبت نام کنید ، لطفا پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای اخراج ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. ظرف چند دقیقه از اخراج کارگران ، کاهش حقوق و یا اعلامیه های مضمونی که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer