Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

امسال ATL ، همراه با دوستانمان در دریاچه Whillans، پنجمین نظرسنجی مالی سالانه دادرسی ما را انجام می دهد. نظرسنجی های ما در این دوره زمانی دائمی را بیان کرده اند: رشد روزافزون برای اجرای بودجه دادرسی شخص ثالث.

ما یافته های 2020 افزایش قابل توجهی در مقیاس و حرکت توسعه و پذیرش رشته را نشان داد ، با اکثریت قابل توجهی از پاسخ دهندگان – هر دو در شرکت های حقوقی و ادارات حقوقی شرکت ها – با تجربه دست اول از طریق بودجه دادرسی. و این پاسخ دهندگان نظرسنجی با تجربه دست اول تقریباً اتفاق نظر داشتند و ادعا می كنند كه دوباره از بودجه دادرسی استفاده خواهند كرد.

اما سال گذشته بدیهی است که سالی مشابه سال های دیگر نبوده است. با وجود همه آشفتگی ها و عدم اطمینان ، بودجه دادرسی چه نقشی در یک بازار حقوقی هدایت شده توسط نیازهای جدید و حل خلاقانه مشکلات بازی می کند؟

در میان این چالش ها ، ما از دادخواهان متشکل و همتایان داخلی آنها می خواهیم بینشی در مورد روند صنعت گسترده تر و همچنین درک آنها از بنگاه های مالی خاص دادرسی داشته باشند.

لطفا ما را بگیرید مختصر (مثل همیشه) بررسی کنید و به ما اطلاع دهید که چه چیزی تصمیم گیری برای تأمین مالی را تحریک می کند ، نحوه پذیرش در صنایع و گروه های شرکت متفاوت است و سایر موضوعات. صرف نظر از میزان تجربه شما در امور مالی دعوا ، ما می خواهیم از شما بشنویم!

logo-footer