Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به تازگی ، وزارت آموزش و پرورش تعلیق پرداخت وام مستقیم دانشجویان وام فدرال و اقلام تعهدی سود را تا اکتبر 2021 تمدید کرده است. این تعویق در مارس آغاز شد بنابراین دارندگان وام دانشجویی فدرال مجبور نیستند 18 ماه پرداخت معمول ماهیانه خود را پرداخت کنند. این خبر خوشایند کسانی بود که به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 شغل خود را از دست داده اند یا درآمد خود را کاهش داده اند.

و برای کسانی که از نظر مالی تحت تأثیر قرار نگرفته اند ، بردباری با درآمد قابل استفاده جدید خود گزینه های بیشتری به آنها داده است. آنها می توانند به پرداخت وام دانشجویی خود ادامه دهند و سریعتر مبلغ اصلی را کاهش دهند. یا می توانند پول خود را برای شرایط اضطراری پس انداز کنند ، برای بازنشستگی پول کنار بگذارند ، ماشین بخرند یا Pokemon Happy Meals را در مک دونالد احتکار کنند.

اما تحمل نمی تواند برای همیشه ادامه داشته باشد و هنگامی که اقتصاد نشانه هایی از بهبود مستمر داشته باشد بازپرداخت از سر گرفته می شود. در ماه گذشته ، بستری شدن در بیمارستان مربوط به COVID کاهش یافته و واکسیناسیون در حال افزایش است. در نهایت مدارس بازگشایی می شوند و مشاغل برای کار به دفاتر خود بازمی گردند. بنابراین به نظر می رسد که اقتصاد در مسیر بهبود است.

البته ، حتی اگر همه واکسینه شوند و اقتصاد بهبود یابد ، همه چیز به روزهای قبل از COVID بر نمی گردد. برخی از مشاغل برای همیشه تعطیل شده اند ، برخی دیگر به دلیل مالیات زیاد نقل مکان کرده اند و برخی دیگر برای کاهش هزینه ها برنامه های دائمی کار از خانه را اتخاذ می کنند. بعضی از مشاغل به دلیل احتمال قرار گرفتن در معرض فردی که به COVID-19 آلوده شده است ، کمتر مورد نظر است.

و برخی افراد هستند که حتی قبل از شیوع بیماری همه گیر از نظر مالی درگیر بودند و پس از شروع مجدد بازپرداخت قادر به پرداخت آن نخواهند بود.

کسانی که در برزخ مالی هستند می توانند برای برنامه های بازپرداخت مبتنی بر درآمد اقدام کنند. یا اگر قبلاً در چنین طرحی بوده اند ، می توانند بر اساس فیش حقوقی اخیر خود (یا فقدان آن) ، تعدیل را درخواست کنند. با این حال ، چند نفر هستند که مجبور می شوند اجاره تسلا را رها کنند یا یک هم اتاقی بگیرند تا صورتحساب ماهانه اجاره را تقسیم کند.

بنابراین این س isال مطرح می شود که آیا دولت باید این تمدید تعویق را آخرین مورد قرار دهد؟ البته بستگی دارد. اگر ویروس super-COVID جدیدی وجود داشته باشد که در برابر همه واکسنهای فعلی مقاوم باشد و موجبات تعطیلی بیشتر دولت شده باشد ، بله ، پسوند دیگری مناسب است.

از طرف دیگر ، اگر اقتصاد در حال بهبود است ، از مردم انتظار می رود که بازپرداخت وام و سایر هزینه های معوق خود را شروع کنند. زیرا در صورت ادامه تعویق ، به احتمال زیاد افراد سبک زندگی خود را در اطراف آن تطبیق داده و در نهایت به آن وابسته می شوند و بنابراین ازسرگیری بازپرداخت را دشوار می کنند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، کسانی که از نظر اقتصادی تحت تأثیر منفی قرار نگیرند ، با پول خود گزینه های بیشتری خواهند داشت. این امر باعث تشدید نابرابری در درآمد می شود زیرا افرادی که درآمد بالاتری دارند می توانند پول خود را برای پس انداز یا سرمایه گذاری بگذارند در حالی که افرادی که درآمد کمتری دارند این گزینه را نخواهند داشت زیرا درآمد محدود آنها فقط به اندازه کافی برای تأمین غذا و سرپناه است. و شاید دارو باشد.

برخی از افراد با یادگیری اینکه باید بازپرداخت را از سر بگیرند مضطرب و ناراحت می شوند. برای برخی ، احساسات آنها قابل درک است زیرا آنها بیکار یا کم کار هستند و توانایی پرداخت ندارند. اما برخی نیز ناراحت خواهند بود زیرا برای رسیدن به برخی از اهداف مالی خود به زمان بیشتری نیاز داشتند. عده ای از افراد ، که به حقوق تعویق و زندگی در قبال فیش حقوقی عادت کرده اند ، امیدوار خواهند بود که رئیس جمهور جو بایدن و کنگره وام های دانشجویی خود را ببخشند.

اگر وزارت آموزش و پرورش تصمیم به پایان دادن به تعویق انداختن داشته باشد ، این خبر باید بلافاصله اعلام شود تا افراد بتوانند وقت خود را برای آماده سازی برای بازپرداخت یا سایر تنظیمات داشته باشند. اگر این تأخیر آخرین مورد است ، در صورت ایده آل اعلامیه باید حداکثر در ماه آگوست اعلام شود.

دوم ، دولت باید کمک کند تا اطمینان حاصل شود که بدهکاران قادر به پرداخت مبلغ راحت از طریق برنامه بازپرداخت مبتنی بر درآمد هستند. و آنها باید وقت اضافی به مردم بدهند تا هرگونه تغییر سبک زندگی را انجام دهند.

در حالی که تمدید به تعویق انداختن وام دانشجویان فدرال خبر خوبی است ، اما پس از بهبود اقتصاد ، بدهکاران باید آمادگی بازپرداخت را داشته باشند. تعویق طولانی مدت غیر ضروری منجر به وابستگی خواهد شد. با این حال ، به کسانی که از نظر اقتصادی مشکل دارند ، باید در تنظیم یک برنامه پرداخت که به آنها امکان می دهد هزینه های اساسی زندگی را تأمین کنند ، کمک شود.

اگر می خواهید در مورد مدیریت وام های دانشجویی ، از جمله معامله با آژانس های جمع آوری ، تنظیم برنامه بازپرداخت مبتنی بر درآمد و گزینه های بخشش ، اطلاعات بیشتری کسب کنید ، من این پنجشنبه ، 18 فوریه ، ساعت 6:30 بعد از ظهر به وقت استاندارد اقیانوس آرام یک سمینار مجازی ارائه می دهم . برای جزئیات اینجا را کلیک کنید. امیدوارم که این سمینار برنامه بازپرداخت را برای زمان پایان تعویق به تعویق انداختن در اختیار شرکت کنندگان قرار دهد.


استیون چونگ وکیل مالیاتی در لس آنجلس ، کالیفرنیا است. او به افراد با برنامه ریزی اساسی مالیاتی و حل و فصل اختلافات مالیاتی کمک می کند. او همچنین با افرادی که وام دانشجویی زیادی دارند دلسوز است. از طریق ایمیل به آدرس sachimalbe@excite.com می توان با او تماس گرفت. یا می توانید از طریق توییتر با او ارتباط برقرار کنید (stevenchung) و با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer