Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بیل هندرسون.

آزمایش های جسورانه آریزونا و یوتا در زمینه آرام سازی قوانین در برابر تقسیم هزینه با وکلای غیرمتخدمات در ابتدای راه است ، اما چشم انداز این تغییرات در مدل 5.4 قانون مهیج ترین مواردی است که طی سالهای گذشته در قوانین آمریکا دیده ایم. برای کمک به من در جستجوی فرصت های آینده ، هفته گذشته با یک استاد حقوقی دارای گواهینامه ABA ، استاد حقوق صحبت کردم بیل هندرسون. تحقیقات هندرسون که قبلاً توسط مجله National Law Journal به عنوان یكی از 100 وكیلات تأثیرگذار آمریكا معرفی شده بود و توسط مجله National Jurist Magazine با نفوذترین مربی حقوقی آمریكا شناخته می شد ، بر استفاده از معیارهای پیشرفته در حرفه وكالت متمركز است.

همانطور که انتظار می رفت ، هندرسون قوانین جدیدی را برای تقسیم هزینه ها ایجاد کرده است. همانطور که هندرسون می بیند ، آریزونا و یوتا با آرامش بخشیدن یا حذف نسخه های محلی خود از مدل 5.4 ، از گام بعدی اجتناب ناپذیر در تحول قانون پیش می روند: تولید.

انقلاب از داخل خانه می آید

هندرسون این استدلال را نمی پذیرد که اجازه دادن سرمایه گذاری خارجی به خدمات حقوقی به طور ناگهانی مشکلات دیرینه دسترسی مشتری به خدمات حقوقی را حل می کند. “اگر می خواهیم در مورد دسترسی به عدالت صحبت کنیم ، بیایید در مورد اصلاح سیستم دادگاه و ایجاد اختلافات ناچیز با یکدیگر صحبت کنیم و واقعاً از خود بپرسیم ، آیا برای پرونده هایی که ارزش 2000 دلار دارند ، لازم است که به طور حضوری پرونده های خصمانه داشته باشیم؟ نه. این هیچ ارتباطی با قانون 5.4 ندارد. “

هندرسون به جای اینکه سرمایه محرک دسترسی به خدمات حقوقی باشد ، بزرگترین نوآوری های شرکت های حقوقی موجود را می بیند که باعث می شود متخصصان فناوری و تجارت به عنوان شرکای سهام عدالت وارد بازار شوند.

“مزیت آرام سازی قوانین سرمایه نیست ، بلکه همکاری چند رشته ای با کیفیت بالاتر است. پخت این مدل های تجاری مدت زیادی طول می کشد ، آنقدر طولانی که سرمایه های خطرپذیر و ارزش سهام خصوصی را می ترساند. LegalZoom 20 سال است که فعالیت می کند. Axiom 22 سال است که فعالیت می کند. این یک تجارت خوب است ، اما مخل نیست. UnitedLex 15 سال است که فعالیت می کند و اتفاق نقدینگی بزرگی نداشته است. اینها مشکلات پخت طولانی است. با آرامش 5.4 ، می توانید کسی را به عنوان یک فن آور به شرکت دعوت کنید و می توانید او را به یک شریک تبدیل کنید. اکنون آنها برای سهام عرق درگیر آن هستند و این می تواند منجر به پویایی بهتر برای این پخت های طولانی مدت شود. “

آوردن استعداد

برخی از این نوآوریهای مبتنی بر فناوری قبلاً در شرکتهای حقوقی اتفاق می افتاد ، اما به طور طبیعی توسط قانون 5.4 گردن بسته بودند. هندرسون برای من مثال زد اریک وود در چپمن و کاتلر.

همانطور که هندرسون گفت ، وود “به طور اتفاقی وكیل بود ، اما او یك فن آور بود. او اینترنت را برای داده های بسکتبال فانتزی خراش داد و در تجزیه و تحلیل داده ها برای بسکتبال فانتزی بسیار ماهر شد. ” وود به شرکت خود نزدیک شد و ابزارهایی را برای اتوماسیون تولیدات داخلی آنها پیشنهاد داد. برای اولین پروژه خود ، او بخشهایی از فرآیند بسته شدن وامهایی را که شرکتش در یک محصول به نام اتاق تعطیل. این موفقیت چشمگیر بود. تلاش های اتوماسیون وود هزینه های بسته شدن مشتری را کاهش می دهد ، احتمال خطاهای موجود در اسناد را کاهش می دهد و میزان حذف را کاهش می دهد. چپمن و کاتلر در سال 2018 اتاق بسته را به NetDocuments فروختند.

وود شریک زندگی خود را از قدرت کمک های فن آوری خود جدا کرد ، و به او اجازه داد تا در وارونه ای که به ایجاد آن کمک کرد شرکت کند. از آنجا که او یک وکیل بود ، انجام این کار آسان بود. مشكل كل این حرفه این است كه افراد زیادی می توانند ابزاری را كه وود ساخته ایجاد كنند ، اما اكثریت قریب به اتفاق آنها مدرك حقوق ندارند. چرا به زحمت می اندازید که قدرت مغز خود را به ثروتمندترین وکالت برای حقوق و دستمزد تبدیل کنید ، در حالی که هر صنعت دیگری کمک هزینه های شما را با حقوق صاحبان سهام پاداش می دهد؟

در آریزونا و یوتا ، این مانع دیگر وجود ندارد ، به این معنی که شرکت های موجود در این ایالت ها می توانند از یک استعداد استعدادیابی عمیق تر از گذشته استفاده کنند.

خلاصه ، برگر ، و پاداش

مکالمه من با هندرسون مدام به مفهوم “تولید” بازمی گشت ، فرآیند استفاده از برخی مفهوم انتزاعی یا خدمات سفارشی و تبدیل آن به محصولی که می تواند به طور گسترده به مردم فروخته شود. همبرگر مفهوم گسترده ای است که می توان هزاران راه آن را ایجاد کرد. بیگ مک یک محصول است.

اگر به یک مثال در زمینه حقوقی نیاز دارید ، وصیت نامه ها را در نظر بگیرید. قبلاً تنها راه گرفتن وصیت نامه پرداخت وكیل برای تهیه پیش نویس بود. اکنون مصرف کنندگان می توانند یک اراده اساسی را از LegalZoom یا تعدادی از ارائه دهندگان دیگر خریداری کنند و احتمال اینکه برای نیازهای آنها خوب کار کند وجود دارد. اراده تولید شده است. چیز دیگری در حرفه ما وجود ندارد.

هندرسون می بیند که قانون تولید می شود ، چه بخواهیم و چه نخواهیم. “این یکی از آخرین مراحل خدمات حقوقی مشاوره یک به یک است. بله ، صورتحساب ساعتی بسیار پردرآمد است ، بله ما خوش شانس هستیم که مشتری داریم ، اما برای شرکای جوان امروز ، این امر از هم جدا خواهد شد. ” برخی از شرکت ها مانند لیتلر در فضای قانون استخدام ، از قبل پیشرفت خود را آغاز کرده اند.

شرکت های حقوقی که کار خود را تولید می کنند و برای حل مشکلات مشتری ابزاری می سازند ، از چندین جبهه سود می برند. اول ، مشتریان ابزارهای جدید را دوست دارند و آنها قابل پیش بینی بودن هزینه های تولید خود را دوست دارند. در چند دهه گذشته شغل وکالت بیش از حد بندهای موش صحرایی بهتری ندیده است ، بنابراین شرکت های حقوقی که آنها را می سازند برای ایجاد بانک تلاش می کنند.

تولیدکننده خدمات همچنین باعث ارزان شدن آنها می شود ، این بدان معناست که ناگهان مصرف کنندگان و مشاغل کوچک ممکن است خود را با دسترسی به خدمات مهمی که قبلاً راهی برای تأمین آنها نداشتند پیدا کنند. هندرسون معتقد است که این نحوه آرامش بخشیدن به قانون 5.4 در نهایت به مشکل دسترسی به عدالت پاسخ می دهد.

بازگشت شرکت

به طرز جالب توجهی ، شرکت های حقوقی می توانند دوباره قدرت نهادی خود را بدست آورند که طی دهه های گذشته عمدتاً رو به زوال بوده است. همانطور که قبلاً در این ستون بحث کردم ، یک مانع برای شرکتهای حقوقی که سرمایه گذاری طولانی مدت می کنند این است که مشتریها بیش از خود شرکتها ، به طور فزاینده ای با وکلای فردی درگیر می شوند. گرفتن پول از محل سهام خود برای سرمایه گذاری در شرکت ، احتمال ترک باران سازان برای سرمایه گذاری را برای شرکتی که پول بیشتری در گلدان باقی می گذارد افزایش می دهد. اما اگر مشتریان عاشق ابزارهای انحصاری یک شرکت شده باشند ، ناگهان مشتری و شریک هر دو بیشتر دور می مانند ، که ادامه سرمایه گذاری در شرکت را آسان تر می کند.

سرمایه گذاری اولیه در ابزارهای توسعه یافته فناوری می تواند یک حلقه فضیلت ایجاد کند که شرکت های هوشمند را برای حرکت زودهنگام تقویت می کند. هندرسون استدلال می کند ، “از طرف مقابل ، بازار در اینجا پیروز خواهد شد. مجموعه ای از شرکت های کم سرمایه گذاری وجود دارند که اساساً باید وارد حالت ادغام نجات شوند. من فکر می کنم این کار طی 15 سال آینده انجام شود. “


جیمز گودنو مدیر عامل و شریک مدیر شرکت NLJ 250 است کریگ فنمور. در 36 سالگی ، وی به جوانترین مدیر اجرایی شناخته شده یک شرکت حقوقی بزرگ در ایالات متحده تبدیل شد. وی JD خود را از دانشکده حقوق هاروارد و دو مدرک مدیریت بازرگانی از MIT را در اختیار دارد. وی در حال حاضر در دانشکده تجارت قاضی دانشگاه کمبریج (انگلستان) تحصیل می کند ، جایی که در حال کار برای کارشناسی ارشد در زمینه کارآفرینی است. جیمز یکی از نویسندگان کتاب است انگیزه هزاره ها، که در دسته انتشار نسخه جدید مدیریت کسب و کار در آمازون به رتبه یک رسید. وی و همکارانش به عنوان یک تمرین دهنده ، یک فناوری مبتنی بر فناوری را ایجاد و اجرا کردند عمل شاکیان و مدل تجاری می توانید با جیمز در توییتر (JamesGoodnow) یا از طریق ایمیل با وی در آدرس ارتباط برقرار کنید [email protected].

logo-footer