Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از جیم روگاش / گتی ایماژ)

این یکشنبه قهرمانی در NFL است ، آخرین مجموعه بازی ها در یک فصل همه گیر محور است که بسیاری فکر می کردند هرگز نمی توانند تا این حد موفق شوند. من این را قبل از شروع هر یک از بازی ها می نویسم ، بنابراین این ستونی در مورد ظاهر مسابقات Super Bowl نخواهد بود. درعوض ، من می خواستم به چیزی بپردازم که مسابقات انتخابی این آخر هفته بسیار جذاب است – حضور چهار ستاره چهار ستاره که تیم های آنها را از بزرگترین برنده تمام زمان در تام بردی ، آرون راجرز بزرگ و محبوب MVP تا دفاع از سوپر هدایت می کند. قهرمان کاسه ، پاتریک ماهومس ، به جوش آلن با استعداد بالا و بسیار پیشرفته. هر کسی که فوتبال را تماشا می کند می داند که بازیکن خط حمله مهمترین موقعیت بازی است ، اگر نه سخت ترین موقعیت برای تسخیر در تمام ورزش ها. و در طول روز یکشنبه ، ما با مجموعه ای از نمایشگرها که چهار تمرین کننده فعلی پیشه وری ارائه می دهند ، پذیرایی خواهیم شد.

کوارتربک های ستاره ای نمایش داده شده در بازی های قهرمانی این آخر هفته همگی در مراحل مختلف شغلی خود هستند ، اما قبلاً نشان داده اند که آنها برای تحقق نتایج پیروزی آنچه لازم است را در اختیار دارند. هر كس می تواند به روش خود به ما چیزی درباره آنچه كه دستیابی و حفظ موفقیت در هر كاری حرفه ای می خواهد اعم از فوتبال یا دعاوی مربوط به IP با مخاطرات بالا ، به ما یاد دهد.

ما می توانیم با تام بردی شروع کنیم ، که توسط بسیاری به عنوان بزرگترین خط حمله در تمام دوران ها شناخته می شود. در طول دو دهه گذشته ، او در بالاترین سطح ممکن عملکرد داشته است ، در شش Super Bowls برنده شده و در بازی های قهرمانی کنفرانس دو برابر بیشتر از نزدیکترین مهاجم بعدی ، جو مونتانا افسانه 49ers بازی کرده است. با توجه به سابقه تعالی پایدار وی ، به سختی می توان یادآوری کرد که وی یک عضو غیرعادی در رده های حرفه ای خارج از دانشگاه بود که پس از یک دوره شغلی غیر دانشگاهی در دانشگاه میشیگان ، در دور ششم انتخاب شد. اکنون ، او تلاش کرده است تا موفقیت گذشته خود را با یک تیم جدید تکرار کند ، در معادل فوتبال یک وکیل محاکمه برجسته ، ترک شرکتی که آنها دهه ها برای ساختن تمرین خود گذرانده بودند تا با شروع کار با یک شرکت جدید در سالهای پایانی کارشان حداقل ، از Brady می توانیم قدرت خود انگیزشی ، اهمیت حفظ تمرکز حرفه ای در همه زمان ها و همچنین مزیت استفاده از فرصت های شغلی دیررس در دستیابی به یک سنگفرش شغلی موفق را به خود یادآوری کنیم.

در مرحله بعدی ، آرون راجرز ، یک ستاره دیرینه را داریم که تمام دوران حرفه خود را با یکی از معروف ترین امتیازات لیگ سپری کرده است. در حالی که او همچنین یک پیروزی در Super Bowl کسب کرده و به عنوان یک MVP سه بار در لیگ با بردی مساوی است ، راجرز مجبور شده است بر سهم عادلانه خود از سختی ها غلبه کند تا بتواند افتخارات خود را بدست آورد. به عنوان یک مهاجم جوان ، او با چالش جایگزینی یک اسطوره افسانه ای روبرو شد – و حتی در سال گذشته (یک رقابت MVP دیگر) او مجبور شد با Packers که انتخاب دور اول یک بازیکن خط حمله است که ممکن است جایگزین نهایی او باشد ، مقابله کند. در عین حال ، راجرز یک نمونه عالی از کسی است که دارای استعداد اخروی است که جایگاه شایسته خود را در قله حرفه خود به دست می آورد. معادل حقوقی او کم کاری بسیار معتبری است که در حق خود به یک وکیل دادگستری منجر می شود ، میراث و ثروت شرکت خود را پیش می برد. از مثال او ، ما باید اهمیت اعتماد به توانایی های خود و حمل جبهه رهبری برای شرکت های خود را به خاطر بسپاریم.

سوم ، ما پاتریک ماهومس را داریم ، پسر یک بازیکن بیس بال حرفه ای که با شروع بهترین بازیکن خط حمله در طول تاریخ است. ماهومس که دارای استعداد عالی جسمی است که با آرامش و اعتماد به نفس قبل از طبیعت ازدواج می کند ، به سرعت مترادف با شکوه است. او قبلاً به موفقیت های زیادی رسیده است ، مانند وکیل دادگستری جوان که با پیروزی های چشمگیر و زودهنگام صحنه را ترک می کند. تنها س questionالی که پیش می رود این است که موفقیت های شغلی وی چقدر عالی خواهد بود. از آنجا که فوتبال ، مانند دادرسی IP ، یک بازی تیمی است ، تعیین کننده اصلی پاسخ به کیفیت بازیگران اطراف وی و اسلحه هایی که در اختیار او قرار می گیرد بستگی خواهد داشت. درست مثل اینکه تیم او وظیفه دارد او را در موقعیت موفقیت پایدار قرار دهد ، یک شرکت نیز در قبال استعداد جوان خود مسئولیتی دارد که از فرصت و پشتیبانی لازم برای ایجاد شروعی داغ مطمئن باشد.

سرانجام ، ما جاش آلن ، ستاره جوان بیل های احیا شده را داریم. در نظر گرفته شده یک پروژه ، هرچند یک پروژه با استعداد بالا ، از برنامه فوتبال اعلام نشده وایومینگ خارج می شود ، توانایی های جسمی آلن هرگز مورد تردید قرار نگرفته است. خوشبخت با بازویی چنان قدرتمند که بتواند دو برابر منجنیق قرون وسطایی باشد ، همراه با توانایی دویدن ، تنها ضربه ای که به چشم انداز آلن داشت عدم صحت او بود. با این وجود آلن با سخت کوشی و مربیگری به یک بازیکن خط حمله کامل تبدیل شده است و به ما یادآوری می کند که گرچه استعداد می تواند کسی را تا اینجا ببرد ، اما توانایی او در غلبه بر کاستی ها است که اغلب سقف شغلی آنها را تعیین می کند.

به نظر من ، معادلات قضایی IP یک ستاره استراتژی وکیل اصلی محاکمه است – موفقیت یا عدم موفقیت وی در سرمایه گذاری در بحث و جدال از طریق دادرسی ، همراه با مسئولیت مدیریت تیم همکار ، بر دوش وی است. وکلا و کارکنان پشتیبانی لازم برای تهیه پرونده IP برای محاکمه. مانند همه افراد خط حمله ، نگاه همه به دعوای اصلی محاکمه در اختلافات IP معطوف است. و مانند مدافعان چهارم ، وکلای محاکمه اصلی درمورد اینکه آیا تیمشان (و با تمدید مشتری خود) را به پیروزی هدایت کرده اند ، مورد قضاوت قرار می گیرند. مطمئناً ، سایر وکلا و برخی از موکلین بخشنده ممکن است از عملکرد ماهرانه وکیل دادگستری در یک تلاش از دست دادن قدردانی کنند. اما هدف همیشه پیروزی است ، وکلای محاکمه معمولاً بسیار خوب جبران می شوند و همه و همه منابع لازم برای ارائه نتایج برنده را تأمین می کنند. این که آیا شما در حال حاضر یک وکیل دادگستری اصلی هستید یا آرزو دارید که یک وکیل شوید ، چیز ارزشمندی است که می توانید از هر یک از محله های برجسته بالا یاد بگیرید.

در مجموع ، ما چهار مدافع عقب داریم ، چهار نمونه از چگونگی استعداد ، نظم ، تمرکز حرفه ای و سخت کوشی از عناصر اساسی موفقیت است. چه در فوتبال و چه در تمرین IP ، گرفتن درس از قهرمانان همیشه یک تمرین ارزشمند است.

لطفا در صورت تمایل برای ارسال نظر یا س toال از طریق [email protected] یا از طریق توییتر برای من ارسال کنید: gkroub. هرگونه پیشنهاد یا افکار موضوعی مورد استقبال قرار می گیرد.


گاستون کروب در بروکلین زندگی می کند و شریک بنیانگذار آن است Kroub ، Silbersher و Kolmykov PLLC، بوتیک دعاوی مربوط به مالکیت معنوی ، و مشاوران مارکمن LLC، مشاوره پیشرو در زمینه مسائل مربوط به ثبت اختراع برای جامعه سرمایه گذاری. رویه گاستون بر دعاوی مربوط به مالکیت معنوی و مشاوره های مربوطه با تمرکز شدید بر موضوعات ثبت اختراع متمرکز است. می توانید در [email protected] یا او را در توییتر دنبال کنید: gkroub.

logo-footer