Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در کتاب آبنوس و پیچک (پیوند وابسته) – نه ، نه آن یکی – کریگ استیون وایلدر در مورد تاریخ دانشگاه های لیگ آیوی آمریکا ، مانند ییل ، ​​پرینستون و… شاید، قابل بحث روتگرز ، برای نشان دادن این که سرمایه اولیه ای که بسیاری از این مدارس به آن متکی بودند به دلیل برده داری مزاحم امکان پذیر شد. دانشگاه هاروارد نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در دهه 1930 ، قانون هاروارد تاج خانوادگی ایزاک رویال جونیور ، یک خانواده ثروتمند که دارای بردگان بود را تصویب کرد. بالای چند سال گذشته، یک گروه دانشجویی به نام Royall Must Fall به استفاده از هاروارد از تاج اعتراض کرد. خوشبختانه تلاش های آنها منجر به تصویب تاجی جدید توسط قانون هاروارد شد که طعم برده داری آن کمتر است.

واضح است که این اولین بار نیست که دانشگاه هاروارد مورد توجه عموم قرار می گیرد در مورد تصاویر و برده داریبه با این اوصاف ، الهام بخش است بدانید که دانش آموزان زمانی را برای تلاش برای آنچه در بین مطالعه شدید و برنامه های ویژه Netflix یافت می شود ، پیدا کردند.

آه ، و برای پاسخ به س ،ال ، حدود 80 سالبه به نقل از مارتین لوتر کینگ جونیور ، “جهان قوس اخلاقی مدتهاست که به سمت عدالت متمایل است ، اما در زمان CP اجرا می شود.”

پیشتر: دانشکده حقوق هاروارد اسکیت را به تاج گندم خود می برد
فقط حقوق دانشگاه هاروارد هنوز به چنین چیزی اهمیت می دهد
دعوی عکس برده هاروارد آمیخته ای کامل از برتری سفید و ترول های حق چاپ است

Public Ivies ، Little Ivies و دیگر Ivy League Equivalents [Best Colleges]
سپر قانون هاروارد که به برده داری وابسته است ، پس از رای گیری شرکت ها در حال از بین رفتن است [Washington Post]


کریس ویلیامز در ژوئن 2021 مدیر رسانه اجتماعی و دستیار ویرایشگر Above of Law شد. قبل از پیوستن به کارکنان ، او به عنوان یک Memelord خردسال در گروه فیس بوک از مهتاب استفاده کرد. الگوهای دانشکده حقوق برای Edgy T14sبه قبل از آن ، او ستون هایی را برای مجله ای به نام The Muse Collaborative با نام مستعار نوشت کنهموبه وی به اندازه کافی ایالت میسوری را تحمل کرد تا از دانشگاه واشنگتن در دانشکده حقوق سنت لوئیس فارغ التحصیل شود. او یک کشتی ساز سابق است که نمی تواند شنا کند ، نویسنده منتشر شده در زمینه نظریه نژاد انتقادی ، فلسفه و طنز، و عاشق دوچرخه سواری است که گهگاه همسالانش را آزار می دهد. می توانید از طریق ایمیل در آدرس زیر با او تماس بگیرید [email protected]به

logo-footer