Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه مطالب مربوط به مادری در حرفه وکالت ، با مشارکت دوستان ما در است MothersEsquire. Lindsey BW Savage به صفحات ما خوش آمدید. کلیک اینجا اگر می خواهید به MothersEsquire اهدا کنید.

وکلای زن افراد منحصر به فرد و متنوعی هستند. ما در پیگیری و پیشرفت شخصی و حرفه ای اهداف مشخص یکسانی نداریم. دوازده ماه گذشته ، چندین بار راههای اساسی را که زنان گروه های وکلای دادگستری می توانند حمایت و توانمندی خود را برای بهبود وضعیت زنان در این حرفه فراهم کنند ، به خانه منتقل کردند. به عنوان مدیر و افسر سازمان کنفرانس ملی کانون های وکلای دادگستری زنان (NCWBA) ، یک “انجمن وکلا برای کانون های وکلای زنان” ملی که از طریق بسیج و اتحاد کانون های وکلای دادگستری طرفدار برابری در حرفه وکالت و جامعه است ، من این مزایا را از نزدیک دیدم.

بر اساس تحقیقات حکایتی من (س questionال از وکلای زن که من می شناسم) ، به نظر می رسد راهی آشنا برای شرکت در گروه های وکیل زنان این است: کسی مرا وادار به رفتن کرد! به همین ترتیب ، من به عنوان یک همسر نظامی ، در طول زندگی حرفه ای خود ، هنگام ورود به بازار قانونی جدید ، به شدت به گروه های مختلف وکالت متکی بوده ام. بسته به بزرگی یک جامعه ، گروه وکلای محلی (شهرستان / شهرستان) و غالباً ، گروه وکلای زنان محلی طبیعی برای پیوستن به دیدار مردم محلی و ادغام در جامعه حقوقی است. مشارکت در کانون های وکلای دادگستری کشور به ویژه با افزایش محبوبیت رویداد مجازی ، شبکه ما را بیشتر گسترش می دهد. MothersEsquire یکی از گروه های مجازی رفتن من به عنوان مادر سه کودک خردسال است و یک قطعه اساسی از وکالت برای مادران است. و گرچه به طور انحصاری در یک گروه بار زنان نیست ، شبکه JD همسر نظامی در طول زندگی حرفه ای یکی دیگر از انجمن های مهم مجازی برای من بوده است. (آنها فقط “می فهمند” ، همه جا هستند و همه چیز را می دانند!) از طریق NCWBA ، من با رهبران زن پویایی از سراسر جهان درگیر می شوم. به شخصه ، مشارکت من در گروه های وکیل زن ، شبکه قدرتمندی از وکلای زن را باز کرده است که از آن الهام می گیرم ، انگیزه و حمایت می کنم. من شما را تشویق می کنم تا میزان مشارکت خود را در گروه های زنان بار افزایش دهید!

وقتی صحبت از “گروه های وکالت زنان” می شود ، من نه تنها به انجمن های رسمی و مستقر وکلای دادگستری ، با عوارض و آیین نامه ای اشاره می کنم – هم گروهی از وکلای زن که همکاری می کنند ، می توانند حمایت های اساسی برای زنان در این حرفه در ظرفیت های مختلف ارائه دهند. شما ممکن است حمایت بزرگی را بصورت حضوری و عملاً از طرف گروههای وکیل زن که حتی با علایق خاص تری گرد هم آورده اند ، پیدا کنید: دوچرخه های چرخشی ، مادری ، منطقه تمرین ، علاقه به مدیریت دفاتر حقوقی ، عدالت اجتماعی ، پیاده روی و حتی عشق به مواد غذایی خاص. فروشگاه یا علاقه به نوشیدن چای ، چند مورد را نام ببرید. هر گروه وکالت زن مناسب شما نیست. ممکن است مدتی طول بکشد ، آزمون و خطا ، و شانس برای پیدا کردن گروه “خود” ، اما وقت شما به خوبی سپری خواهد شد. این احتمال وجود دارد که اگر علاقه دارید و یک وکیل زن هستید ، یک گروه وکلای زنانه برای آن وجود دارد (به ویژه در شبکه های اجتماعی)! اجلاس سالانه رهبری وکلای زنان NCWBA (اوت 2021) موضوع “چرا چیست؟” را بررسی خواهد کرد. موضوعات پیرامونی مهم برای زنان در حرفه وکالت. برای یافتن گروهی که مناسب شما باشد – ممکن است در نظر بگیرید ، “چرا چیست؟”

ممکن است شما یک مادر جدید باشید که از مادران وکالت که در آنجا کارهایی انجام داده اند به دنبال پشتیبانی است: برنامه ، سنجش خطرات و مزایای استفاده از مدت زمان طولانی مرخصی – یک گروه نوار برای آن وجود دارد.

ممکن است فقط آنقدر کار کنید که هرگز وقت معاشرت نداشته باشید. شما به چند دوست نیاز دارید. یک گروه بار برای آن وجود دارد.

شما ممکن است آماده باشید که موارد را به اعضای معتمد حرفه خود ارجاع دهید ، کار بیشتری نسبت به زمان خود داشته باشید و آماده استخدام برخی از وکلای مشاور یا مشاوره مشارکت باشید. یک گروه بار برای آن وجود دارد.

ممکن است در شراکت شرکت خود باشید. اما تو اولین زن هستی همانطور که مسیر خود را برای موفقیت در پیش می گیرید ، از شرکای زن در جاهای دیگر به دنبال مشاوره هستید. یک گروه بار برای آن وجود دارد.

شما ممکن است مشاور داخلی باشید یا تنها وکیل یک شرکت تازه تاسیس یا یک پزشک انفرادی باشید که به دنبال مقیاس کسب و کار شما است و به دنبال همکاران خود برای گرفتن عقاید و همکاری است. یک گروه بار برای آن وجود دارد.

شما ممکن است بدنبال آموزش و فرصت های رهبری باشید. گروه های بار زیادی برای آن وجود دارد. (به طور جدی ، لیست را در ncwba.org بررسی کنید یا به من ایمیل بزنید ، من شما را برای داوطلب شدن در جایی پیدا می کنم)

شما ممکن است آماده بازنشستگی باشید ، اما آماده نیستید که میراث خود را رها کنید یا مشتریان خود را ترک کنید. شما تعجب می کنید که زندگی بدون ساعت های قابل پرداخت ممکن است برای شما در انتظار شما باشد. یک گروه بار برای آن وجود دارد.

دوازده ماه گذشته ناهموار بود. من شخصاً با حمایت زیادی از دوستانم ، عمدتاً به صورت مجازی ، کنار آمدم و بسیاری از آنها مادران وکالت را می شناسم که فقط از طریق مشارکت در گروه های وکلای زنان می شناسم. اگر هنوز “افراد خود” را در حرفه وکالت پیدا نکرده اید ، من از شما می خواهم کمی جستجو کنید – این در حالی است که در حالی که بسیاری از رویدادها به طور مجازی برگزار می شوند بسیار کم خطر است – حتی می توانید دوربین خود را خاموش نگه دارید. یا اگر رویدادهای حضوری را ترجیح می دهید ، چند وکیل در جامعه محلی خود پیدا کنید تا یک قهوه از راه دور جامعه بخورند یا در جلسه یک گروه وکلای مستقر در جامعه خود شرکت کنند. در شبکه های اجتماعی ، جستجوی گروهی از وکلا در رابطه با علاقه ای که دارید ممکن است به شما در برقراری ارتباط کمک کند. هنگامی که افراد خود را پیدا کردید ، دفعه دیگر که در یک رویداد شرکت می کنید شخصی را به همراه خود بیاورید – رشد شبکه های ما به همه کمک می کند تا موفق شوند!


Lindsey BW Savage یک وکیل در است گروه حقوقی SRD، یک شرکت حقوقی مجازی متعلق به زنان و دارای مجوز وکالت در نیویورک ، کالیفرنیا و ایالت واشنگتن است. او مدیر و خزانه دار سازمان امور مالی است کنفرانس ملی کانون های وکلای دادگستری زنان و همكار NCWBA اجلاس رهبری وکالت زنان کمیته او یک مدیر از شبکه حمایت از همسر نظامی و مدیر قبلی و عضو فعلی شبکه JD همسر نظامی. خانم Savage از زندگی به عنوان همسر و مادر نیروی دریایی از سه فرزند خردسال ، یک خرگوش و یک سگ شیرین نجات لذت می برد.

logo-footer