Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دو سیاست مراقبت های بهداشتی متحده باعث ایجاد نگرانی در بین ارائه دهندگان خدمات بهداشتی شده است و برجسته ترین انجمن بیمارستانی کشور می خواهد دولت درباره آنها تحقیق کند.

انجمن بیمارستان های آمریكا از دو آژانس فدرال خواسته است كه آنچه اتحادیه می داند رفتار ضد رقابتی UnitedHealthcare و همچنین سیاست های پرداخت كننده است كه می تواند دسترسی به مراقبت را مسدود كند ، بررسی كنند.

اما پرداخت کننده می گوید که قصد دارد برای کاهش برخی از بارهای بیمارستانها که ناشی از این سیاستها است ، اقدامی انجام دهد.

هفته گذشته ، انجمن بیمارستان نامه ای به الیزابت ریشتر فرستاد، مدیر مجری مراکز خدمات پزشکی و پزشکی. در این انجمن ، انجمن جزئیات نگرانی های خود را در مورد دو سیاست مراقبت های بهداشتی متحده ارائه داده است – یکی از این موارد که بیمه گر قصد دارد در سال 2021 اجرا کند و دیگری که از سال گذشته اجرا شد.

تریسی لمپنر ، مدیر ارتباطات در UnitedHealthcare ، در یک ایمیل گفت: اولین برنامه ارائه دهنده تشخیصی تعیین شده پرداخت کننده است ، که به خدمات آزمایشگاهی سرپایی نیاز است تا توسط آزمایشگاههای بیمارستانی مستقر و سرپایی که دارای برخی از معیارهای کیفیت و کارایی هستند ارائه شود.

لمپنر در یک مصاحبه تلفنی توضیح بیشتری داد ، این برنامه که از اول ژوئیه اجرا می شود ، شامل خدمات آزمایشگاهی ارائه شده به عنوان بخشی از ویزیت بیماران بستری یا خدمات اورژانس نمی شود. علاوه بر این ، فقط در برنامه های بهداشتی تجاری قابل استفاده است.

وی گفت: “طرح های جدید مزایا به اعضای ما امکان دسترسی به مراقبت های با کیفیت و کارآمد را می دهد و در عین حال به محافظت از آنها در برابر هزینه های بالاتر آزمایشگاه کمک می کند.”

انجمن بيمارستان آمريكا در نامه خود به سرپرست مسئول CMS گفت ، اما اين برنامه جديد بيماران را در مورد آزمايشگاه هاي تحت پوشش برنامه بهداشتي خود “سردرگمي اساسي” خواهد كرد و مي تواند منجر به صورتحساب هاي غافلگيرانه پزشكي شود.

اگر بیمار از آزمایشگاهی غیر تعیین شده خدمات دریافت کند ، UnitedHealthcare می تواند پوشش خود را رد کند و مسئولیت پرداخت به عهده بیمار خواهد بود.

در این نامه آمده است: “به طور خلاصه ، برنامه DDP در تلاش است تا مفهوم ارائه دهنده” درون شبکه “را دوباره تعریف کند و دسترسی بیمار به مجموعه بسیار کوچکتر از ارائه دهندگان خدمات آزمایشگاهی را محدود کند.

اما پرداخت کننده برنامه هایی برای کمک به مبارزه با مسائل فوق دارد. لمپنر گفت ، UnitedHealthcare اعضا و ارائه دهندگان خود را در مورد برنامه جدید آموزش می دهد و اطلاعاتی در مورد نحوه شناسایی ارائه دهنده تشخیصی تعیین شده ارائه می دهد.

بعلاوه ، بیمارانی که خدمات آزمایشی آنها توسط یک شخص غیر مشخص و بدون اطلاع آنها صورت می گیرد ، می توانند از این تصمیم تجدید نظر کنند.

پتانسیل محدود کردن دسترسی بیمار و ایجاد صورتحسابهای غافلگیر کننده تنها موارد انجمن بیمارستانهای آمریکا در مورد این برنامه نیست.

در یک نامه ای که هفته گذشته برای ربکا کشتار ارسال شد، سرپرست کمیسیون تجارت فدرال ، انجمن گفت که این برنامه نمونه ای از رفتار ضد رقابتی است.

این انجمن با توصیف برنامه ارائه دهنده تشخیصی تعیین شده به عنوان “سیاست پوشش طعمه و سوئیچ” ، این انجمن ادله خود را در نامه به ریشتر CMS بیان کرد.

در این نامه آمده است: “در حالی که AHA از ارائه مراقبت های ایمن و کارآمد پشتیبانی می کند ، برنامه DDP کفایت شبکه را تهدید می کند ، احتمال سردرگمی را برای مصرف کنندگان متقاضی مراقبت ایجاد می کند و توافق نامه های مراقبت های بهداشتی متحده با ثبت نام کنندگان و ارائه دهنده خدمات را به طور نامناسب تغییر می دهد.”

این انجمن از FTC خواست تا برنامه ریزی شده خود را کنار بگذارد بررسی گذشته نگر ادغام ها بین گروه های پزشک و مراکز بهداشتی درمانی ، و در عوض ، بر این نوع رفتارهای ضد رقابتی تمرکز کنید.

سیاست دومی که ارائه دهندگان آن را نگران می کند مربوط به پوشش داروخانه های تخصصی UnitedHealthcare است.

در نامه ای به CMS ‘Richter ، انجمن گفت که برنامه های مراقبت از سلامت متحده دیگر به بسیاری از ارائه دهندگان اجازه نمی دهد برخی از داروها را طبق سیاست های پوشش داروخانه های خاص خریداری و ذخیره کنند.

در عوض ، این سیاست ها ارائه دهندگان را ملزم می کند “داروهای خریداری شده و مورد استفاده در برنامه بهداشت را بپذیرند ، که به نوبه خود به زنجیره ای از داروخانه های تخصصی وابسته و وابسته به OptumRx وابسته است”.

این انجمن کلیه موارد مراقبت از بیمار را که ممکن است پیش بیاید ، از تأخیر یا مختل کردن تجویز دارو گرفته تا جلوگیری از تضمین ایمنی داروها توسط بیمارستان ها ، به تفصیل بیان کرد.

علاوه بر این ، طبق این سیاست ها ، بیمارستان ها دیگر مسئولیتی در قبال خرید دارو ندارند ، اما هنوز مجبورند با عواقب کمبود دارو روبرو شوند.

اما UnitedHealthcare گفت سیاست های داروسازی ویژه آن – که از اول اکتبر اجرایی شد – به کاهش هزینه ها کمک می کند.

Trasee Carr ، سخنگوی UnitedHealthcare ، در یک ایمیل گفت: “داده های ما نشان می دهد که برای برخی از بیمارستان های سرپایی ، نرخ بازپرداخت برخی از داروهای خاص ممکن است بیش از 400٪ از نرخ بازپرداخت تعیین شده توسط CMS برای همان دارو باشد.” “با الزام بیمارستان های سرپایی برای تهیه این داروها از طریق داروخانه خاص ، ما هزینه های غیر ضروری را از سیستم مراقبت های بهداشتی بیرون می کشیم تا به مقرون به صرفه تر بودن مراقبت کمک کنیم.”

انجمن بیمارستان های آمریکایی از ریشتر خواسته است تا از پرداخت كننده محدودیت های پوشش داروخانه های تشخیصی و ویژه برای محصولات بیمه CMS توسط پرداخت كننده جلوگیری كند.

عکس: Mykyta Dolmatov ، گتی ایماژ

logo-footer